reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

dzieki dziewczyny za serdeczne powitanie.
Jutka bardzo sie ciesze ze ty tez z blizniakami i ze w ogole tyle nas tu jest bo ja mam tak strasznie duzo watpliwosci czy to tylko w mojej ciazy blizniaczej takie objawy czy wy tez odczuwacie twardy brzuch i czeste klucia.

Obaw to mamy bardzo duzo. Jak to mowi moj lekarz wkoncu to dwa nie jeden:-D
Jezeli chodzi o klucia to tez miewam niestety. Bralam duphaston, ale teraz chcemy juz odstwic, oby nic sie nie dzialo! Gin powiedzial, ze jak odczuwam twardnienie brzucha, skurcze i klucia mam brac nospe. Jezeli beda bardzo silne do szpitala, tam bedziemy cos radzic. Naszczescie poki co nie sa az takie uporczywe i silne, wiec jak cos to lykam nospe.

No i oczywiscie ciagle slysze, ze z blizniakami to nie ma co wymyslac, trzeba odpoczywac i najlepiej nic nie robic;-)
 
reklama
Witajcie:0
oglądałam album i zdjęcia Waszych brzuszków, macie już takie ładne duze brzuszki, a u mnie ledwo go widać:( poza tym nie wiem czy to normalne, ale moja fasolka jest jak na mój gust bardzo nisko "usadowiona" czuję taką wypukłość jakieś 3-4 cm od wzgórka łonowego, czy Wy też tak macie?
 
Jutka,
Widze ze nie jestem sama tez mi wszyscy powtarzaja ze to ciaza blizniacza i ze to normalne ze mnie boli i tez nospa i jak cos to do szpitala(juz nawet bylam ale bylo w porzadku) bole i twradnienie nie jest az tak silnie bolesne ale upierdliwe:)
 
Witajcie:0
oglądałam album i zdjęcia Waszych brzuszków, macie już takie ładne duze brzuszki, a u mnie ledwo go widać:( poza tym nie wiem czy to normalne, ale moja fasolka jest jak na mój gust bardzo nisko "usadowiona" czuję taką wypukłość jakieś 3-4 cm od wzgórka łonowego, czy Wy też tak macie?
Mnie się mniej więcej tam zaczyna, a idzie aż do pępka :tak: Ale moja dzidzia lubi tak nisko siedzieć,rzadko kiedy podpłynie wyżej, leń po tacie :-)

A ja wróciłam i szkoda gadać. Pojechałam, ledwo wyszłam na dwór - ULEWA... BURZA, ULEWA, BURZA... Na drugi dzien ładnie, ale wieczorek znów deszczowy. W ogóle pojechałam i jak tylko dotarłam na miujesce to straciłam humor, nic mi się nie chciało, tylko burczałam. Jednak w domu najlepiej.. :rofl2:
 
Sylwik,
Mi tez sie wydaje ze mam nisko ale mysle ze tak ma byc bo patrzylam do ksiazki i tak ma wygladac a wzgorek mi sie zaczyna na wysokosci pepka a konczy zaraz powyzej wzgorka i gin mowi ze jest ok
 
Jutka,
Widze ze nie jestem sama tez mi wszyscy powtarzaja ze to ciaza blizniacza i ze to normalne ze mnie boli i tez nospa i jak cos to do szpitala(juz nawet bylam ale bylo w porzadku) bole i twradnienie nie jest az tak silnie bolesne ale upierdliwe:)

Jestem z Toba:-)

Ja ide w srode do lekarza po kolejne L4 i musze mu powiedziec o bolu jaki dopada mnie ostatnio i normalnie boli jak cholera. Mianowicie zaczyna sie od ledzwiowej czesci kregoslupa, przez miesnie na pupce, az do kolana. Normalnie jak mnie zlapie to koniec, tak boli! I niestety wlasnie przed chwila znow doswidczylam tego bolu! auuuuuucccccccc:baffled:

A mam pytanko do Ciebie, powiedz jak tam Twoj brzuszek, duzy juz? Bo moj wystrzelilo zaraz na poczatku, a teraz mam wrazenie, ze stoi w miejscu. Od poczatku ciazy do teraz przytylam 2 kg.
 
Czesc Karolak - jestes naszym kolejnym trzypakiem. Gratuluje . Nie martw sie - wszytsko bedzie dobrze. A u nas biadolic mozesz ile tylko dusza zapragnie :).

Jak juz pewnie zauwazylas wszytkie biadolimy - a co? nie wolno nam ? :)

No wlasnie ponarzekalam i juz mi jakby lepiej. Zazwyczaj nie biadole ale teraz postanowilam troche nie tylko w poduszke...
A jak rycze to na calego, bez chlipania:baffled:
 
a mi dla odmiany tesciowa przyjechala i biadoli jaka to ona nie jest biedna bo bedzie musiala znowu do swojej mamy jechac bo vabcia uparta i do nas nie zjedzie !!
swoja droga ja chce jak najszybciej zaczac robic pokoj i w jakims stopniu dac tesciowej do zrozumienia ze jak bedzie dzicko to sorki ale nie mamy dodatkowego miejsca na to zeby jeszcze mieszkala z nami babcia !! to bedzie bardzo ciezki temat ale mysle ze mam racje i zdania nie zamierzam zmieniac !!! z reszta babcia jest na tyle uparta ze nie zgodzi sie na przeprowadzke :)

My też właśnie chcemy przerobić pokój z "kinowego" na dziecięcy. I jeśli już ktoś będzie się upierał na spanie u nas, to niestety ale w dziecięcym z dzieciakiem przy boku ;-) Ciekawa jestem ile osób na to pójdzie ;-) Tylko u nas jest taki problem, że jak już przyjadą te 1000 km to jednak wypada ich przenocować gdzieś jakoś... :-(
 
Jestem z Toba:-)

Ja ide w srode do lekarza po kolejne L4 i musze mu powiedziec o bolu jaki dopada mnie ostatnio i normalnie boli jak cholera. Mianowicie zaczyna sie od ledzwiowej czesci kregoslupa, przez miesnie na pupce, az do kolana. Normalnie jak mnie zlapie to koniec, tak boli! I niestety wlasnie przed chwila znow doswidczylam tego bolu! auuuuuucccccccc:baffled:

A mam pytanko do Ciebie, powiedz jak tam Twoj brzuszek, duzy juz? Bo moj wystrzelilo zaraz na poczatku, a teraz mam wrazenie, ze stoi w miejscu. Od poczatku ciazy do teraz przytylam 2 kg.


Mi sie wydaje ze cie skurcze w nogi lapia ja miewam taki bol w plecach jak za dlugo poleze na prawym boku.

A co do brzucha to tez na poczatku wyszczelil a jak bylam w szpitalu w 16 tyg to lezala ze mna kobietka w 19 i ja sie przestraszylam bo ja od 11 tyg musialam nosic ciuchy ciazowe a po niej nic nie bylo widac.A tweraz tez mi sie zdaje ze mi nie rosnie ale znajomi mowia ze bardzo.A przytylam 4kg i w ciuchy ciazowe z poczatku ciazy sie nie mieszcze;-)
 
reklama
Mi sie wydaje ze cie skurcze w nogi lapia ja miewam taki bol w plecach jak za dlugo poleze na prawym boku.

A co do brzucha to tez na poczatku wyszczelil a jak bylam w szpitalu w 16 tyg to lezala ze mna kobietka w 19 i ja sie przestraszylam bo ja od 11 tyg musialam nosic ciuchy ciazowe a po niej nic nie bylo widac.A tweraz tez mi sie zdaje ze mi nie rosnie ale znajomi mowia ze bardzo.A przytylam 4kg i w ciuchy ciazowe z poczatku ciazy sie nie mieszcze;-)

Ja musialam zmienic garderobe w 8tyg! W kazdym razie po drodze jeszcze schudlam, bo dzieciaki zaczely ze mnie wszystko wypijac:p
Tez najpierw prztylam 4kg, ale 2 schudlam:tak:

Oki lece po mamcie na dworzec:-) Do wieczora:happy:
 
Do góry