reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
Ja o 5 smacznie śpię:-) U mnie śniadanko jest w granicach 9-10:-) Wcześniej nie jem, czekam aż Mała zgłodnieje bo wcześniej jakbym zjadła to na siłę a tego wolę unikać.
pozazdrościć.. mnie tak głód budzi.. nie zjem nie zasnę i co najgorsze mam wtedy mdłości.. ;|
ale przyzwyczaiłam sie ;)
może w końcu ruszę z wagą bo póki co spadałam przez to bełtanie..
 
Witam wczesnym popołudniem, właśnie wróciłam z wojaży ale już autobusem bo nie miałam siły iść 2 km pod górkę.
AnOoLa88 ja również nie znoszę zapachu fajek, na szczęście mój M nie pali ale tata i dziadek owszem tyle że moja mam ich wzięła w obroty i nie palą przy mnie. I przeszkadza mi zapach surowego mięsa i gotowanego kurczaka. A pierwsze 3 miesiące też nieciekawie wspominam jeżeli chodzi o mdłości itp...
Mogłabym żyć samym nabiałem.....
 
Witam wczesnym popołudniem, właśnie wróciłam z wojaży ale już autobusem bo nie miałam siły iść 2 km pod górkę.
AnOoLa88 ja również nie znoszę zapachu fajek, na szczęście mój M nie pali ale tata i dziadek owszem tyle że moja mam ich wzięła w obroty i nie palą przy mnie. I przeszkadza mi zapach surowego mięsa i gotowanego kurczaka. A pierwsze 3 miesiące też nieciekawie wspominam jeżeli chodzi o mdłości itp...
Mogłabym żyć samym nabiałem.....
ja bym mogła samymi słodyczami żyć.. ale sie ograniczam..;)
 
Witam.
Dołączyłam do Was dopiero dziś i chcę się pochwalić,że moje maleństwo przyjdzie na świat 24 grudnia 2009. Póki co nie znam jeszcze płci, dowiem się dopiero 12 sierpnia ( o ile się nie odwróci ):-) także napewno od razu napisze.
Pozdrawiam :blink:
 
Witam.
Dołączyłam do Was dopiero dziś i chcę się pochwalić,że moje maleństwo przyjdzie na świat 24 grudnia 2009. Póki co nie znam jeszcze płci, dowiem się dopiero 12 sierpnia ( o ile się nie odwróci ):-) także napewno od razu napisze.
Pozdrawiam :blink:

Witam. Ja też idę 12 sierpnia na USG, połówkowe:-) Ale płeć już znam.
 
reklama
witam ponownie!
co do upodoban smakowych, to mam wstret do ziemniakow miesa, wedlin, szczegolnie wedzonych i do czosnku, reakcja zwrotna gwarantowana a fuj :baffled:.
moge jesc ser ale tylko bialy, o dziwo mleko mi smakuje warzywa i owoce moge jesc do oporu, oprocz bananow. na poczatku ciazy jadlam prawie tylko jablka i ryz taki bezsmakowy, bez zadnych dodatkow.
musze bardzo dzielic wielkosc posilku, nie zjem wiecej niz pol kromki chleba, albo np. kilka lyzek zupy bo zaczyna mnie ostro mdlic. a i w tej ciazy to zupz uwielbiam.

bylam zmuszona z domu wyjsc i watpliwa to przyjemnosc. w ogole przez to ze juz kilka razy zemdlalam boje sie wzchodzc sama, albo tylko z Rozalka.
ktora z Was nie musi niech zostanie w domu.

jakis obiad musze wyczarowac.

do wieczora
 
Do góry