reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

A ja mam świetną zabawę z Małą odkąd ma te grzechotki. Biorę grzechotki, bluzka w górę, szczyrkam do Małej, mówię od kogo są, jak wyglądają, która najlepiej szczyrka.. Dziś niestety nie była podczas tej zabawy aktywna jak przedwczoraj, ale wierzę, że mnie słyszy:) Pewnie spała po śniadaniu:D

My też msię bawimy z moją małą :-) Ja przykładam ręce do brzuszka to się uspokaja, jak tylko zabieram, to zaczyna kopać, wierzgać :-D Albo słuchamy muzyki :-D:-D A tu widzisz jak to wygląda (jescze tylko nie wiem czy jak kopie to znaczy że się podoba, czy nie .. Ale w tej sprawie już się nie dogadamy:-D:-D) :
sluchamy.th.jpg
 
reklama
Czesc laski !!!!
ja tez nadrobiłąm te pare stron czytanie ,uffff !!!
AnOoLa88 dobrze ze wszsytko sie skonczylo tak :) Mowilam ze niepotrzebnie sie denerwujesz ,bo mogl poprostu wejsc przez przypadek na ta stronke ;-).
Emwu - ty jak zawsze madrze piszesz !!! I masz racje nie ma co kombinowac.Choc ja to zrozumialam inaczej ,ze ona wcale nie szperala mu w histri poprostu przez przypadek znalazla w histori ta strone no i zalamana zaczela przegladac jego historie na gg.Zreszta niewazne to ! Wazne jest ze masz racje ,nie ma to jak szczerosc! ja z moim tez mialam problemy ogromne ,poprostu nie umielismy sie z iczym dogadac - hym wlasnie z braku rozmowy ,ciach bach i rozlaka,separacja .Az zrozumielismy jak bardzo jestesmy dla siebie stworzeni.I teraz razem budujemy cos co dla nas jest calym swiatem.Przestalam go sprawdzac ,grzebac w jego rzeczach i wietrzyc zdrade w kazdym jego telefonie jak wyjezdza.I dzieki tez temu on zaczol kochac mnie na nowo :) Pokazal nie jeden raz jak bardzo jestesmy dla niego wazni.Zycie to ine bajka ,jednak mimo wszystko mozna zyc szczesliwie.Madre słowa emwu!


Ja o dziwo jem wszystko !!! Tylko jakos tak mnie surowe miesko obrzydza !!! No kotletow z pieris krczaka mi jest ciezo zrobic bo ,cofka i łzy w oczach !!!
Od kawy nawet bezkofeinowej normalnie mnie odrzucilo ! to znaczy wypije,ale nie zybym jej pragnela jak kiedys!I jakos sie tak dziwnie po niej czuje ,wiec zaprzesyalam picia !
Od czasu do czasu ku mojemu zdziwieniu ( ostatnie dni ) skusze sie na cos slodkiego BO MAM OCHOTE.Wczesniej nawet o slodyczach nie msylalam na poczatku ciazy bo jakos ich nie chcialam !

Ja jak wstalam dzisiaj - tagedia - tak goraco ,duszno normalnie brakowalo mi powietrza ,teraz juz jest troszke lepiej !!!!! Ale meczylam sie okropnie ,nawet do sklepu nie wyszlam !A ja durna myslalam o wakacjach we wloszech - taz ja bym tam umarta ,dzisiaj sobie uswiadomilam ze nie dam rady.Jedziemy nad morze poskie ,i bede zmuszona w cieniu siedziec!
 
My też msię bawimy z moją małą :-) Ja przykładam ręce do brzuszka to się uspokaja, jak tylko zabieram, to zaczyna kopać, wierzgać :-D Albo słuchamy muzyki :-D:-D A tu widzisz jak to wygląda (jescze tylko nie wiem czy jak kopie to znaczy że się podoba, czy nie .. Ale w tej sprawie już się nie dogadamy:-D:-D) :
sluchamy.th.jpg

Łoł, super to wygląda! U mnie jest jeszcze za wcześnie na kopniaki bo jeszcze ich nie było, więc tak sobie wnioskuję.
 
Ja jak wstalam dzisiaj - tagedia - tak goraco ,duszno normalnie brakowalo mi powietrza ,teraz juz jest troszke lepiej !!!!! Ale meczylam sie okropnie ,nawet do sklepu nie wyszlam !A ja durna myslalam o wakacjach we wloszech - taz ja bym tam umarta ,dzisiaj sobie uswiadomilam ze nie dam rady.Jedziemy nad morze poskie ,i bede zmuszona w cieniu siedziec!
No nas pogoda nie oszczędza :baffled: Ja też planuję wyjazd nad morze i też będę szukać cienia..:tak:Ale to w sierpniu a póki co czeka mnie weekend nad jeziorem :cool2: Mam nadzieję że wyjdzie, chociaż podobno pogoda ma się nam popsuć w sobote..
 
My też msię bawimy z moją małą :-) Ja przykładam ręce do brzuszka to się uspokaja, jak tylko zabieram, to zaczyna kopać, wierzgać :-D Albo słuchamy muzyki :-D:-D A tu widzisz jak to wygląda (jescze tylko nie wiem czy jak kopie to znaczy że się podoba, czy nie .. Ale w tej sprawie już się nie dogadamy:-D:-D) :
sluchamy.th.jpg

Aj jakie sliczne zdjecie !!!!!!!!!
 
Wiesz, w ciepłych krajach jest zupełnie inny klimat i powiem szczerze, że zawsze jak jeździłam w ciepłe kraje, upał 40st, ale człowiek się nie pocił i nie zdychał:happy2:
NO tak !!! Ale moja bratowa mieszka tam 7 lat i jest w ciazy o miesiac mniej niz ja ...i ledwo zyje ,miala prawo sie przyzwyczaic do klimatu ,ale poprostu umiera z goraca ,wiec ja tutaj gine a co dopiero tam :baffled::baffled::baffled:
 
No nas pogoda nie oszczędza :baffled: Ja też planuję wyjazd nad morze i też będę szukać cienia..:tak:Ale to w sierpniu a póki co czeka mnie weekend nad jeziorem :cool2: Mam nadzieję że wyjdzie, chociaż podobno pogoda ma się nam popsuć w sobote..
Ja tez jade w sierpniu !!!!!!! chcemy jechac do dziwnowa ,zawsze ,mi sie tam podobało !!!!!
 
reklama
A co do obecności faceta przy porodzie jestem za potzrymaniem za rękę, zawsze przyda sie ktoś kto plecki pomasuje między skurczami:tak: no ale na samym "wyjściu" jak którys facet wrażliwy wcale nie musi być.
Niestety nasi panowie, a przynajmniej większość ma wyobrażenie, że dszidzia jak si eurodzi to taka ładna, różowiutka, czyściutka i uśmiechnieta. Faktycznie wyglada to inaczej, dziecko jest w maziach, pokrwawione, jak dla niektórych ludzi- wcale nie musi to być cudowny widok.
Faceci nie sa w ciąży jak my, inaczej to wszystko odbierają (większość facetów;-)).
...niby tak ,ale jak mąż uczestniczy w szkole rodzenia to tam pokazują filmy z porodu (przynajmniej w moim szpitalu) więc facet jest przygotowany jak to wszytsko wygląda :tak:,ale fakt faktem,że oni są mięczakami i jak miałby mi zemdleć na sali i jeszcze o niego trzeba byłoby się martwić to moze i lepiej jak pod koniec poczeka pod drzwiami :-D;-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry