reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

dziewczyny ja dzis mam zamulony dzien ze ho ho !!!!!! I plecy mnie bola!!!!!!! Dlugo siedziec tez nie da rady bo dupa boli! Juz niewiem jak trzymac laptopa co by mi wygodnie bylo.
ja dziś od rana siedzę w łóżku, aż wstyd :zawstydzona/y: położyłam sobie pod plecy bardzo grubego jaśka, łopatki mam trochę bardziej z tyłu niż dół kręgosłupa i o dziwo, dupka nie boli :-D
 
reklama
Georgina! Czy ten sernik na zimno robiłaś czy piekłaś? Bo za mna chodzi sernik na zimno juz od kilku dni!Jesli ktos ma takowy przepis ,please o zapodanie go w dziale przepisów!!!!!!
sylwik1987 pochwal sie jak po wizycie.Trzymam kciuki :)

Na zimno:-D Na razie zajęta jestem, ale jak ktoś już wcześniej nie da przepisu to ja dam jak najszybciej;*
 
:)
już po wizycie-jak zobaczyłam dzidzie to az łezka mi poleciała..,to uczucie wręcz nie do opisania!!!! lekarz mówi ze wygląda na zdrową, także bardzo mnie uspokoił, a jak maluszek fikał mi w brzuszku:D a potem dostał czkawke-jak wspaniale to wyglądało, nawet gin się smiał;) ale niestety najprawdopodobniej termin porodu trochę sie przesunął o 5-6 dni, czyli wychodzi na to, że może zdażyć sie i tak, ze urodzę w pierwszych dniach stycznia, ale jak sam lekarz powiedział-dziecko urodzi się kiedy samo będzie chciało;) zdjęcie z usg wstawię jak znajdę chwileczkę;) teraz jadę do mojej mamy pochwalić sie;P
 
Ja mam podobny problem wyskakują mi ciągle jakieś krostki i długo się goją, apropos problemów z cerą czy wiecie jakich kosmetyków nie wolno stosować do pielęgnacji w ciąży? Słyszałam że w składzie należy unikać substancji takich jak: kwasy owocowe , retinol, kofeina, kwasem alfaliponowy, witamina C, olejki roślinne, jak cyprysowy, różany, rozmarynowy.

Podobno też nadtlenek benzolu nie jest wskazany, a z tego co wiem, jest w większości preparatów na trądzik :nerd:.

----> Dziewczyny powiedzcie, jak często wasi lekarze zlecają wam te standardowe badania tzn. mocz i krew? Ja na razie miałam raz i trochę się dziwię, bo słyszałam, że w ciąży to co miesiąc :confused:. Ale gin stwierdził, ze wyniki są dobre i na razie nie trzeba robić. W sumie dobrze :happy2:.

Ja w końcu powiedziałam szefowi no i reakcja była pozytywna- pogratulował i ogólnie było sympatycznie. :-)
 
----> Dziewczyny powiedzcie, jak często wasi lekarze zlecają wam te standardowe badania tzn. mocz i krew? Ja na razie miałam raz i trochę się dziwię, bo słyszałam, że w ciąży to co miesiąc :confused:. Ale gin stwierdził, ze wyniki są dobre i na razie nie trzeba robić. W sumie dobrze :happy2:.

Ja w końcu powiedziałam szefowi no i reakcja była pozytywna- pogratulował i ogólnie było sympatycznie. :-)

Też miałam bardzo dobre wyniki i na poprzedniej wizycie nie dostałam skierowania na nowe badania:-)
 
----> Dziewczyny powiedzcie, jak często wasi lekarze zlecają wam te standardowe badania tzn. mocz i krew? Ja na razie miałam raz i trochę się dziwię, bo słyszałam, że w ciąży to co miesiąc :confused:. Ale gin stwierdził, ze wyniki są dobre i na razie nie trzeba robić. W sumie dobrze :happy2:.
:-)
ja mam dobre wyniki badan ale musze robic co miesiąć przed kazda wizytą

a jesli chodzi o krostki to ja dostaje od nich szału, nigdy wczesniej nie mialam, a teraz plecy, dekolt, czolo... Na szczescie z czola juz poznikały, a reszty staram sie nie drapac to sie goi, a nie stosuje nic na tradzik bo wlansie nie wiem co mozna i wole nie ryzykowac
 
najwazniejsze zeby nie bylo wit A i retinolu !!! z wit C to chyba przegiecie :)
witamine C mozna przeciez jest nawet w tych wszytskich preparatach witaminowych dla kobiet w ciazy, ja mialam ostatnio zapalenie pęcherza i gin kazal mi brac furagin i wit C w tabletkach przez tydzien 2x 1 tabl, wiec chyba wit C mozna
 
Czesc kobitki!
Ja mam zamulony dzien zas ,pogoda mnie dobija bo znowu pada ! Posprzatałam,pobuszowałam po necie ,obiad naszykowany i nie mam co robic.Nudze sie cholernie.
No i bede robic sernik na zimno ,Georgina znalazłam w desperacji jakis przepis w necie bo tak mi sie chciało,ciekawe czy mi sie uda ahhah!!!
kopciuszek2107 pewnie ze mozesz !!!!! Witamy wsrod nas!
 
reklama
Do góry