reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Asiaczek88 a jakiego peelingu używasz?
Używam peelingów z Joanny. Świetnie pachną owocowo :) są takie małe, po 100 ml i są takie po 200... o zapachu jabłka, kiwi, pomarańczy, truskawek, owoców leśnych chyba albo jagody, grejfruta... naprawdę świetne :) z tej samej serii są też szampony o takich zapachach i olejki do kąpieli- wanilia ze śmietanką, truskawka ze śmietanką i kawa ze śmietanką :) też ich kiedyś używałam, ale teraz nie mam wanny, a pod prysznicem nie bardzo... polecam :):)
 
reklama
Oj coś o tym wiem, że smaczki bywają silniejsze;) choć po 3 paczce chitosów powiedziałam basta i zaczęłam objadac się marakonem z sosem spagetti :D Tak zastanawiam się -skoro juz teraz mam takie zachciewajki to co będzie poźniej;)? mój facet chwilami ręce załamuje bo ja jestem w ciągłym jedzeniu, samą mnie to przeraża ale co zrobić kiedy ja ciągle czuję się głodna albo znowu mam na coś ochotę;) az dziwne że jak narazie mam tylko 4 kg do przodu;P
skąd ja to znam :laugh2: ciągle jem, a waga stoi w miejscu... dwa tyg temu na wizycie ważyłam o pół kg mniej niż na pierwszej i drugiej wizycie.. zobaczymy, jak będzie za dwa tyg :) brzuch mi już urósł, ale za to nogi i tyłek schudły :rofl2: z czego baaaardzo się cieszę :):-):tak:
 
Makunga no to mamy taki sam termin! Ja też z Om mam na 22.12 i z USG równiez wychodzi mi tak samo...:-)
Ahhh zapowiada się ,,ciekawy" koniec roku- ,,jakieś " urozmaicenie w zimowy czas;)))

Pozdrawiam;)
Fajnie.:-) Ja mam termin z om mam na 22 grudnia, ale z Usg i moich obserwacji wychodzi, że jestem o.k. 2 tyg. krócej, no ale wiadomo termin wyznaczają z om :tak: A dzidzia kiedy będzie gotowa to sama się zapowie:-)
Lilijka to super, że jest wszystko o.k.:-) tak trzymać:tak:

Co do smaczków to mnie bierze na bardziej zdrowe jedzonko typu, truskawki, surowe marchewki, paprykę itd.
 
Aha no i jeszcze co do wagi to byłam pewna na 100% , ze coś przytyłam, a tu NIC , nawet 1kg. na minusie :eek:
no ja właśnie tak samo :szok: ale po wizycie jak się okazało, że schudłam, to tak popatrzyłam na siebie i faktycznie, nogi szczuplejsze :tak: a dziś miałam białe spodenki krótkie i takie chudzielce nogi :happy: a biały przecież pogrubia :zawstydzona/y:
 
Hejcia wszystkim:):) Wczoraj miałam kolejną wizytę wszystko oki:):) Nie miałam robionego Usg więc nie widziałam mojej kruszynki:(:( Nio ale teraz mam wizyty co 2 tygodnie więc kalendarz pęka w szwach do końca lipca i na pewno do tego czasu się jeszcze napatrze na moje maleństwo:):)Dostałam skierowanie na badania prenetalne czy coś takiego tylko tak profilaktycznie i dlatego że jest promocja w szpitalu:) Wiecie na czym polegają te badania i czy któraś z was je miała??? Pozdrowionka i buziczki:):) Miłego dnia dla was i kruszynek:):)
 
Cześć dziewczyny!:-) Trochę zaniedbałam pisanie, ale ostatnio jakiś podły humor mnie dopadł, to pewnie przez tą pogodę. Urlop mi się kończy, a pogoda nadal beznadziejna. Cały dzień najchętniej bym przespała. Może rozpogodzi się po południu, to wyciągnę mojego M na spacer. W piątek idę zrobić badania, gin zlecił mi grupę krwi, morfologię i badanie og. moczu. O dziwo ostatnio miałam całkiem wysoką hemoglobinę, jak na ciążę, ale to pewnie dlatego, że jem wszystko i w hurtowych ilościach.;-);-);-) A skoro o tym mowa, zmykam zrobić sobie jakieś śniadanie.;-)pa pa
 
reklama
Hejcia wszystkim:):) Wczoraj miałam kolejną wizytę wszystko oki:):) Nie miałam robionego Usg więc nie widziałam mojej kruszynki:(:( Nio ale teraz mam wizyty co 2 tygodnie więc kalendarz pęka w szwach do końca lipca i na pewno do tego czasu się jeszcze napatrze na moje maleństwo:):)Dostałam skierowanie na badania prenetalne czy coś takiego tylko tak profilaktycznie i dlatego że jest promocja w szpitalu:) Wiecie na czym polegają te badania i czy któraś z was je miała??? Pozdrowionka i buziczki:):) Miłego dnia dla was i kruszynek:):)

To badanie się ma między 11 a 14 tygodniem. Miałam je w poniedziałek i wszystko wyszło idealnie:-) Zwymiarują Ci Dzidziusia, głównie obwód główki, rączki, nóżki, na podstawie wymiarów stwierdza się czy są jakieś nieprawidłowości.
 
Do góry