reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Ech, jak to łatwo ciężarną zdenerwować, wystarczy isg do serwisu wysłać;-)
No ale cieszę się, że jest oki z dzidzia i powiem, że super pomysł z przyprowadzeniem dziecka na usg. Nawet o tym nie pomyslałam;-)

A ja właśnie jak byłam w poprzedniej ciąży to wzięłam swojego synka na USG i był bardzo zachwycony bo lekarz mu pokazał wszystkie części ciała jego siostrzyczki, no i właśnie nam się wygadał choć nie chciałam wiedzieć jakiej płci jest kruszynka, że będzie córeczka.:tak: Oba moje chłopaki i ja wizytą i wrażeniami zachwyceni:-):-):-)
 
reklama
Oj no i wszystkie pouciekały, a ja chciałam się wizytą pochwalić;-) Na razie zostaję z Wami bo mam termin z miesiączki na 22 grudnia:-) Znów koniec roku wycyrklowaliśmy z M hehehehehehe:-D:-D:-D:laugh2::laugh2::laugh2:
 
dziwczynki mam pytanie troszke z innej beczki. mhhhh zastanawiam sie jak liczycie ciaze ( i jak pokazuja to wasze suwaczki) od okresu czy z usg. bo np moja jest o 5 dni starsza niz @. i poza tym na ost usg tym 4d pa i doktor wyznaczyla termina na 20 grudnia ( poprzedni z @ na 27 grudnia) i kazala sie tego terminu trzymac.

wiec jak z tym jest bo ja juz zglupialam :)
 
dziwczynki mam pytanie troszke z innej beczki. mhhhh zastanawiam sie jak liczycie ciaze ( i jak pokazuja to wasze suwaczki) od okresu czy z usg. bo np moja jest o 5 dni starsza niz @. i poza tym na ost usg tym 4d pa i doktor wyznaczyla termina na 20 grudnia ( poprzedni z @ na 27 grudnia) i kazala sie tego terminu trzymac.

wiec jak z tym jest bo ja juz zglupialam :)


Mnie z okresu i z usg wyszły takie same terminy :D Ale o ile wiem - termin z usg jest wiarygodniejszy i to chyba ten jest brany pod uwagę.
 
Hej :D ja w sumie nigdy nie myłam się mydłem, codziennie używam peelingu i mleczka albo żelu pod prysznic... choć ostatnio nie mogłam używać mleczka kokosowego z Ziaji, bo skóra zaczęła mnie strasznie piec w ciąży... a dopiero co sobie go kupiłam :p tzn tydzień przed ciążą chyba, ale to tak szybko leci!! co do piersi, to po kąpieli smaruję je razem z brzuchem kremem na rozstępy, kupiłam sobie Ziaja Mamma mia. Są chyba jakieś specjalne kremy do brodawek, ale to chyba raczej dla kobiet karmiących :)

Asiaczek88 a jakiego peelingu używasz?
 
Witajcie:-)

przede wszystkim dziewczyny gratuluję zdrowych maluchów i pomyślnych wczorajszych wizyt:tak:

Ja też byłam na usg tyle, że w szpitalu, bo ponoc lepsze niż ma mój gin i sam mnie tam wydelegował:happy:

Malństwa rosną jeden ma 5.36cm i przezierność 1.5mm
drugi 5.66 cm i przezierność 2mm, kość nosowa widoczna u obu dzieciaczków:-)
Konsultowałam się potem z dwoma lekarzami i zapewniaja, że wszystko jest ok i maluszki są zdrowe:-)

Strasznie się cieszę! Aha no i jest mała niespodzianka, bo lekarz ma wątpliwości czy maluchy faktycznie są dwujajowe, ponieważ widział tylko jedno łożysko. Jeśli faktycznie jest tylko jedno, a drugie nigdzie się nie schowało to będą jednojajowe:tak:

Zdjęcia mam troszki niewyraźne, ale wklejam do albumu;-)
 
reklama
Oj no i wszystkie pouciekały, a ja chciałam się wizytą pochwalić;-) Na razie zostaję z Wami bo mam termin z miesiączki na 22 grudnia:-) Znów koniec roku wycyrklowaliśmy z M hehehehehehe:-D:-D:-D:laugh2::laugh2::laugh2:


Makunga no to mamy taki sam termin! Ja też z Om mam na 22.12 i z USG równiez wychodzi mi tak samo...:-)
Ahhh zapowiada się ,,ciekawy" koniec roku- ,,jakieś " urozmaicenie w zimowy czas;)))

Pozdrawiam;)
 
Do góry