reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
Czytajac wcinam zuple chinska-ostra-tylko to ma jakis smak;kurczak odpadl choc mialam na niego ochote od paru dni.Poza tym Mala Jedza zrobila mi ochote na chlebek z ogoreczkiem i jakas swojska kielbacha-oj ten swiezutki chlebek lata mi teraz przed oczami:-:)-:)-(
 
A ja się dziś dowiedziałam, że mój gin bierze jutro wolne, i że mam przyjśc dopiero w poniedziałek o 12.30:-( A już się nastawiłam na jutro:confused2:

Co do serduszka to wyczytałam, że posłuchac można od 6 tc:tak:

Posłuchać już można od 6 tygodnia?? Ja pierwszą wizytę będę miała jak Fasolka będzie miała 7 tygodni z hakiem, więc kto wie:-) Jejciu, najważniejsze by zdrowa była.
Jutka nie martw się, masz chociaż w pon. wizytę, ja do 13.05 muszę czekać.
 
Oj mamusie czy ktoras z Was myslala o malym pamietniku dla bobasa?
Musze sie pozbierac i zaczaczac go pisac;myslalam aby pozniej podarowac go juz doroslemu dzieciaczkowi..hmmm mysle tez,ze byloby kazdej z nas milo gdybysmy dostaly takie zeszyciki w ktorych mamy pisza co i jak odczuwaly:-):-):-)
Zaczne od "MOJ MALENKI SKARBENKU....."
Oj pan tata sie smieje i prosi pozdrowic wszystkie panie,a wiec pozdrawiam;-)
Milego wieczoru !
 
Oj mamusie czy ktoras z Was myslala o malym pamietniku dla bobasa?
Musze sie pozbierac i zaczaczac go pisac;myslalam aby pozniej podarowac go juz doroslemu dzieciaczkowi..hmmm mysle tez,ze byloby kazdej z nas milo gdybysmy dostaly takie zeszyciki w ktorych mamy pisza co i jak odczuwaly:-):-):-)
Zaczne od "MOJ MALENKI SKARBENKU....."
Oj pan tata sie smieje i prosi pozdrowic wszystkie panie,a wiec pozdrawiam;-)
Milego wieczoru !

Lola myślałam o tym ostatnio i mój Mężczyzna popiera, ale nie jestem jeszcze zdecydowana. Czas pokaże:-)
 
Cześć dziewczyny,
ja wizytę mam dopiero w poniedziałek, choć test pozytywny wyszedł mi 18.04.
Od kilku dni mam ogromne wątpliwości czy ja wogóle w ciąży jestem. Może sobie uroiłam :-) czas mi się dłuży do tej wizyty a wątpliwości coraz większe.
Przytyłam 2 kg, ale jeszcze przed zajściem, dziś mierzyłam troszkę ciuszków i musiałam sporo odrzucić, nie wiem w czym ja będę chodzić. Brzuszek też mam spory, ale to nie ciążowy, tylko pozostałość po poprzedniej ciąży :-( Pocieszam się, że teraz nie muszę go wciągać :-) I kłuje mi dziś brzuch, ale nie nisko, więc raczej nie ma związku z fasolką. A od dwóch dni mogłabym z łóżka nie wychodzić.
 
Witam wszystkie mamy :-). Nieśmiało i ze strachem wstępuję do klubu grudniowych mam. Byłam w ciąży w zeszłym roku (termin na listopad 2008)ale niestety - nie było mi dane doczekać nawet do 3 miesiąca. Mam nadzieję, że teraz wszystko będzie dobrze. Dziś wróciłam ze szpitala (leżałam z podejrzeniem hipoglikemii). Lekarz bo badaniu krwi stwierdził, że jestem w ciązy i wypisał mnie do domu. Tak więc witajcie. Mój termin wypada na sam koniec roku.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam wszystkie mamy :-). Nieśmiało i ze strachem wstępuję do klubu grudniowych mam. Byłam w ciąży w zeszłym roku (termin na listopad 2008)ale niestety - nie było mi dane doczekać nawet do 3 miesiąca. Mam nadzieję, że teraz wszystko będzie dobrze. Dziś wróciłam ze szpitala (leżałam z podejrzeniem hipoglikemii). Lekarz bo badaniu krwi stwierdził, że jestem w ciązy i wypisał mnie do domu. Tak więc witajcie. Mój termin wypada na sam koniec roku.

Witaj:-) Życzę wszystkiego dobrego. Ja też mam termin na koniec roku, tzn 27.12, ale fajnie by było gdybym już na św. z Fasolką była w domciu:-) Pierwszy trymestr jest bardzo stresujący, ale damy radę:tak:
 
Do góry