reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Mała Jędza super, ze na usg byłaś, ja swoja kruszynke w zeszłym tyg oglądałam.;-)

Magdas ja też musze leżeć, luteine zazywam, tylko że dopochwowo.
 
reklama
Mój gin wyjeżdża na jakąś konferencję i nie będzie go 10 dni, więc powiedział, że lepiej tą podjęzykową, tym bardziej, że miałam plamienie. Biorę po 2 tabletki rano i wieczorem. Próbuję znaleźć ten drugi wątek (pogaduchy) i jak mi się to uda, to naskrobię cośtam ;)
 
cześć

Gumi$ spokojnie wszystko się ułoży, każda z nas ma teraz raz lepsze raz gorsze dni. A ciąża no cóż, odmienia całe nasze życie ;-)

Mala Jedza super fotka ;-)

Magdas, maarta100 więc grzecznie leżcie i nabierajcie sił ;-)

A mi pierwszy raz od kilku dni nie kręci się w głowie ;-)
Pogoda jest bajeczna ;-)
 
Czesc dziewczyny u mnie dziś od rana bardzo ładna pogoda. dzis po południu jade do gina na usg. :-)
Ja zrobułam tylko 2 testy ( jeden 1 kwietnia a drugi 2 kwietnia i popołudiu pojechałam do lekarza.):-).
Jak narazie nie dopadły mnie jeszcze mdłości, ale jeszcze wszystko jest mozliwe. Stokrotka ciesze sie ze juz szystko dobrze u ciebie.
Malajedzia fajnieze juz bicie serduszka gratulacje

Witam nowe mamusie:-):-):-):tak::tak::tak:
 
Ostatnia edycja:
a co robicie tak normalnie? pracujecie teraz na początku czy jesteście na zwolnieniach? :) zastanawiam się jak ciężarówki z mdłościami dają radę w pracy...;-)
 
J obecnie to nie pracuje siedzie sobie w domku i rozpieszczam małego Mikołaja:tak::-)(jak to ciocia potrafi):-D:-D:-D:-D:-D:-D

No i w weekendy mam zjezdy
 
Ja też nie pracuję, bo jestem na urlopie wychowawczym:tak:
Zaczyna mnie mdlić. Ja nie chcę! Jak tu zajmować się dwójką dzieci jak człowieka mdli?
 
Gdyby nie praca, mdliloby mnie bardziej...) Wczoraj wzielam opieke na syna (angina...brrrr) i caly dzien przelezalam jak chora. Przy okazji kurowania starszego oczywiscie. Praca mobilizuje, choc tak naprawde tej pracy w pracy niewiele ostatnio...
Piszecie tu o testach... a ja w ogole nie zrbilam... i tak wiedzialam, ze sie udalo!)
I do lekarza pierwszy raz w tej ciazy ide 4 maja...
I rodzinie jeszcze nic a nic ani w pracy... W maju powiem)
Ale przy pierwszej ciazy to byly emocje...)
 
reklama
ja na razie mam luzy na uczelni, ale prace pisać trzeba tak czy siak, czy to zaliczeniowe czy magisterską ;) A w pracy mąż radzi sobie ostatnio sam, jak się lepiej czułam to pilnowałam tych par, które już dobrze tańczą i nie musiałam uczyć ich kroków, tylko poprawiać takie drobnostki ;) A początkujących zrzuciłam na Krzysia hehe ;P
 
Do góry