reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

czesc dziewczynki. Witam nowe mamusie w naszym gronie.

Lilijka - ciasteczka imbirowe kupilam tu w Irlandii. Sa jak takie domowe . Okragle, lekko kruche , ciut twarde (jak sucharki) :). Bardzo dobre. Leza sobie na szafce nocnej tak zeby jednego schrupac tuz przed wstaniem. W pracy tez przegryzam co godzinka. Pomagaja ale tylko na jakis czas.

Beata - albo sie spoleczenstwo wzbogacilo ale oglupiale chodzi i nic nie widzi :).

Stokrotka- fajnie ze sie pogodziliscie. Dobrze bedzie.

Marta - mam nadzieje ,ze nie bedziesz musiala lezec calej ciazy ale gdyby nawet to cel jest tego wart - prawda?

Ide polozyc dupke na troszke. Moze nawet oko przymknac.
Pa
 
reklama
Ja w żadnej ciąży nie miałam uciążliwyć objawów, czasami mnie trochę zemdliło, ale naprwdę nie mogę narzekać:-)
Tym razem jednak wydaje mi sie, że będzie gorzej :baffled: bo od wczoraj co chwila mi niedobrze :eek:
 
czy wy też co chwilę chciałybyście robić testy ciążowe? ja się dziś na mojego A. obraziłam bo odmówił kupienia kolejnego... facet:crazy:
 
hihi IVI ja też bym chciała, ale mam silną wolę, bo w szufladzie leży jeszcze jeden, a ja jeszcze po niego nie sięgnęłam :-D
 
czy wy też co chwilę chciałybyście robić testy ciążowe? ja się dziś na mojego A. obraziłam bo odmówił kupienia kolejnego... facet:crazy:

:-D:-D:-D haha ja zrobiła 3 testy, a 3 mam jeszcze w szufladzie i od rana mnie korci żeby zrobić 4.......:-D:-D:-D
wiesz co, ale tak mają laski które się długo starają.........:laugh2::laugh2::laugh2:
 
No kochane to ja was zastrzelę chyba:-D
Ja zrobiłam łącznie wszystkich testów coś koło..12-ście:-):szok:

Miałam zapas z kliniki niepłodności z Anglii (od znajomej;-) potem dokupiłam kilka..i na dodatek dostalam za darmo jeszcze 5 paczek testów juz po terminie (które robię sobie teraz od czasu do czasu-nie wliczam ich do tych 12-stu:-)Ja Was dobrze rozumiem:-)To takie magiczne widzieć te dwie kreski..jak kilka miesiecy wczesnije ciąge wychodzila ta znienawidzona I krecha:wściekła/y:Wszystki testy zostawiłam..muszę chyba jakąs specjalna szufladke na nie przeznaczyc:-)

Emwu..podeślij pare cisateczkek!!!:-)Ile bym dała za takie prawdziwe irlandzkie przysmaki:-)
 
No cześć dziewczyny.
Wybaczcie, że mnie aż tyle nie było. 15-tego byłam u gina i okazało się, że u mnie to dopiero 4 góra 5 tydzień (a ostatnią @ miałam 16 lutego) więc ładnie musiał mi się cykl poprzestawiać. Tak czy siak na usg mało było widać, więc kolejne mam 8 maja. Nie pamiętam która z was o tym pisała ale mnie gin też powiedział, że przy kolejnym usg dowiemy się czy będzie jedno czy dwa i przy tym się dziwnie uśmiechał, więc chyba możliwe, że będzie dwójka...
W ogóle dziewczyny chciałam się troszkę wyżalić.. Bo ostatnio nic tylko płaczę i się denerwuję. Chyba nie dorosłam by zostać matką. A poza tym mam zupełnie odmienne zdanie ze swoim chłopakiem i to w bardzo ważnych kwestiach. Wprawdzie wspiera mnie, dba o mnie i wiem, że mnie kocha ale te odmienne zdania nie dają mi spokoju i nawet spać przez to nie mogę :-( Wybaczcie, że smęcę ale po prost jakoś nie daję sobie z niczym rady...
 
Beata2710 -gratuluję odnalezionego kolczyka :-)

Lilijka mój A. by mnie zamordował za tyle testów :-D:-D:-D

któraś pytała czy będę w Pucku rodzić.. otóż nie wiem, bo co czytam to są podzielone opinie - jedni mówią że jest ok, inni że się popsuło.... :-( Dziś spróbuję się dostać do lekarza (gin) przyjmującego przy szpitalu w Wejherowie, zobaczymy czy będzie chciała mnie zobaczyć wcześniej niż ta poprzednia gin czy nie?

Do tego zaraz mam spotkanie w pracy.. buu nie chce mi się iść i dodatkowo bardzo się nim denerwuje :-:)-(
 
reklama
wiesz co, ale tak mają laski które się długo starają.........:laugh2::laugh2::laugh2:
hehe racja, ale ja za pierwszym podejściem zaszłam;-) a zrobiłam testów z 10:-D

Emwu co do leżenia w ciąży wprawę mam;-) jedną całą przeleżałam to i drugą wytrzymam:tak: oszczędzam sie w domku żeby tylko do szpitala nie iść. Nie przeżyłabym długiej rozłąki z Antosiem.

Beata dobrze ze kolczyk sie odnalazł, ja kiedyś swój po pół rku znalałam w piwnicy:szok:

Witam nowe Grudniówki!

MIłego dnia!
 
Do góry