reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
a moja niunia po mamusi bedzie tancerka ... wlasnie w radiu lecial kawalek taki rockendrollowy i sobie potancowalam :) i mojej malej sie to calkiem spodobalo :D tak zaczela kopac ze szok !!
 
Ja juz po pobieraniu krwi - glukoza nie najgorsza (spodziewałam sie czegoś naprawdę niedobrego), ale uwierzcie - piłam goesze rzeczy:baffled:
Wyniki mam odebrac dopiero za miesiąc:szok: myślałam, że wcześniej jakoś trzeba...
Ja tam bym nie chciała tej cukrzycy ciążowej. A mam pytanie - czy skoro moi dziadkowie (nieżyjący) mieli cukrzycę,to czy ja mogę mieć ją dopiero w ciąży, czy powinnam już wcześniej?

Co do muzyki to mój maluch woli albo straussa albo rocka :-D:-D
 
Witam,

Ze mną również nie jest najlepiej, 2 dzień mam boleści brzucha, wyniki moczu złe, wskazuja na problemy z nerkami któryh wcześniej nigdy nie doświadczyłam .... dzis idę do dr ..... możliwe ,że położa mnie na oddział :-(
Kochana napewno bedzie dobrze ,trzymam kciuki az kostki bieleja :tak:
 
ten wozek jak dla mnie ma duuuuza wade - ma miekka gondole a ja wolalabym zwyczajna twarda !! na zime lepsza bedzie !!
To prawda , Ja wlansie taki wozek mialam z Patrykiem i Boze bron ale wiecej takiego nie bede miala !!!!!!!!!! Twarda gondola musi byc wygodniej dla nas i przede wszystkim dla malenstwa zdrowsze!
 
Dalej Was wzruszają kopniaki Pociech? Bo mnie szalenie:) Każdego dnia:) A Mała kopie codziennie, często i coraz mocniej:) I wszędzie:D

taaa, baaardzo wzruszają, czasami do łez jak mi mała przywali w żebra lub pęcherz :-D
ale strasznie się do tych kopniaczków przyzwyczaiłam, wieczorem to leżę i czekam jak głupia, aż mnie kopnie na dobranoc, bo bez tego nie zasnę :-D
 
lece do miasta !!! Nie szalejcie z pisaniem bo chyba jak narazie mam dosyc nadrabiania hahahahaha !!! POWAZNIE !
Mam nadzieje ze cos fajnego znajde dla malenstwa .buziaki!
 
reklama
Do góry