reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
helloł!! asia ja stawiam na dziewuszkę(gdyby byly jajuszka juz bys sie pochwalila:tak:) ja dzisiaj sikalam do kubeczka co by do srody wyniki byly spokojnie odebrane, cosik mi tam plywalo ale nie martwmy sie na zapas!!

ciekawe co z anoola biedaczka??

co do lekarzy ginekologow ja bym wolala do babki chodzic ale w raciborzu trzeba swoje wystac zeby do dobrej sie dostac, a tam gdzie niema kolejki to doktorka taka sobie, jak ciaza jest bez komplikacji to poprowadzi ale jak zaczynaja sie schodki to olewka...:no:

a z mojego doktorka jestem poki co (tfu tfu odpukac) zadowolona!!
 
co do lekarzy ginekologow ja bym wolala do babki chodzic ale w raciborzu trzeba swoje wystac zeby do dobrej sie dostac, a tam gdzie niema kolejki to doktorka taka sobie, jak ciaza jest bez komplikacji to poprowadzi ale jak zaczynaja sie schodki to olewka...:no:

ponoc jakas fajna babeczka w szpitalu pracuje ... ale nie wiem jak sie nazywa i kto to wogole jest ... a do kogo ty wlasciwie chodzisz ??
 
Witam dziewczynki:)
Pauluś- wszystkiego naj naj na nowej drodze życia:-)
Asia- witamy z powrotem, ja tam myślę że dziewczynkę tam pod serduchem nosisz;-)
Mea- my nawet na cały wózek dostaliśmy kaskę, zaszaleli teściowie;-)
Co do kremu to ja też mam foliacti, nawet w porzadku, tylko ciągle zapominam o używaniu go- potem bedę pewnie beczeć, hehe
 
prawdopodobnie chodzi o kowalewska ponoc fajna ale trudno sie do niej umowic, a ja nie lubie czekac!!! ja chodze do paligi-spoko gostek!!

a i wczoraj bylam u kuzynki, ktora miesiac temu urodzila...
1. 12 lat temu rodzila w rydultowach i powiedziala ze z tym co teraz bylo to niebo a ziemia... wtedy ja wszyscy olewali, nikt nie chcial pomoc a teraz co kilka minut jakas pielegniarka przyszla zapytala o zdrowie czy boli, czy dac leki...

2. maly wazyl 2950 g teraz dochodzi do 4000 ale jest taki drobniutki:no: jak wrocilam do domu to pytam sie mojego jak my bedziemy miec takiego maluszka to kto sie nim zajmnie bo napewno nie ja:no::no::no::no::no::no::no::no::no::no::no::no::no:
 
Witam,

Ze mną również nie jest najlepiej, 2 dzień mam boleści brzucha, wyniki moczu złe, wskazuja na problemy z nerkami któryh wcześniej nigdy nie doświadczyłam .... dzis idę do dr ..... możliwe ,że położa mnie na oddział :-(
 
reklama
Do góry