reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Boze moj wkoncu jestem na bierzacoooooooooooooooooooo!
Udalo sie !Jestem wielka !!!!

A wiec teraz ja cos napisze ,haaa jestem po usg ,na 80 % wiemy co bedzie ale nie bede pisac bo nie bede zapeszac !!!( kogo obstawiacie ?? ) Malenstwo Jest duze i silne ,z wymiarow wychodzi i 27 tydzien i chyba 4 dzien :szok::szok::szok: no to niezly byk hahahah !!!!! Wiec wchodze juz na listopad jak nic ,ale co sie nie wyprowadzam od was o nieeeeeeeee.Zreszta gin powiedzial ze przy nastepnym usg jak wymiary sie nie zmiena przesuniemy ten termin troszeczke ,tak czy siak mieszcze sie w +/- 2 tygodnie wiec wsio ok.Wody płodowe ok ,łożysko prawidłowe na przedniej scianie , serducho jak dzwon,Maluszek wymiarowo duzyyy ,z tego podniecenia zapomialam zapytac jaka waga ...ale musi byc spora jak przesunol mi sie termin az na 28 tydzien :sorry2:.
MOj widzial ....łzy w oczach alez byl dumny !!!! Po wyjsciu z gabinetu calowal mnie i bral na rece haaa ! NO i tak sie napalil ze teraz chce byc na kazdym usg ( z patrykiem nie opuscil zadnego ) no ale z racji tego ze 30 minut po usg juz wsiadl w autko i podul do Belgii bleee juz jestem sama ale jutro juz bedzie wieczorkiem ze mna znowu i zostanie tutaj jakies 2 tygodnie bo ma robote tutaj teraz .. .Tak myslal przez droge o tym usg ...ze zadzwonil i mowi "niunia przeciez ja zaraz wracam ,dzwon i umawiaj NAS na usg 3d ....no i jutro chce sie umowic na nastepny tydzien z trojwymiar !!! Bo moj juz nie odpusci ,a tak pozatym to potwierdzimy 100 % plec dzidzi !!!Jestem szczesliwa ze dzidzia ma sie dobrze :p

dziewczynka :-) !!!!!!!!!!
 
reklama
Hej nawiązując do ginekologów ja chodziłam na kase chorych ale za dużo się nasłuchałam, że jest on kiepski i zamierzam zmienić na innego, o którym usłyszałam dużo dobrego no i przede wszystkim to, że on bardzo sumiennie opiekuje się pacjentką w szpitalu gdy rodzi:tak: no cóż ale oczywiście trzeba będzie zabulić 100 za wizytę;-) no ale dzidzia najważniejsza.

Zmieniając temat. Jakie kremy używacie na roztępy? Mój Artur kupił mi ostatnio Foliacti firmy Pharmaceris za 36 zeta i jest naprawdę fajny:tak::-D skóra jest miła w dotyku:-):-):-)

mi póki co wystarcza sama oliwka w żelu, na wilgotną skórę - świetne efekty! ani jednego rozstepu a brzuszek to mam dość duży.

aga6671 zdarza Ci się, że dzidzia kopie w szyjkę macicy? I odczuwasz takie nieprzyjemne kłucie?

mnie malutka to wszędzie kopie, ale często też odczuwam takie ukłucia.
 
co do wózeczków to my już mamy upatrzony:

Wózki Dzięcięce ..:: ARO TEAM ::.. producent wózków dziecięcych Cocoline Prestige Lux Sport Hugo Puma Lex2 Lux Pinokio Fotelik Carlo nasze wózki oferujemy w szerokiej gamie kolorów i wzorów nasz wózek posiada gwaracje producent i szybki serwis wózki lux sport zipper edition
w kolorze mokka-beż. u mnie kosztuje 700 zł więc niedużo, a tak poza tym, to ustaliliśmy z teściami, że się nam dołożą do wózka, a moi rodzice kupują łóżeczko. i strasznie się cieszę, że odpadnie nam część kosztów! :tak:
 
co do wózeczków to my już mamy upatrzony:

Wózki Dzięcięce ..:: ARO TEAM ::.. producent wózków dziecięcych Cocoline Prestige Lux Sport Hugo Puma Lex2 Lux Pinokio Fotelik Carlo nasze wózki oferujemy w szerokiej gamie kolorów i wzorów nasz wózek posiada gwaracje producent i szybki serwis wózki lux sport zipper edition
w kolorze mokka-beż. u mnie kosztuje 700 zł więc niedużo, a tak poza tym, to ustaliliśmy z teściami, że się nam dołożą do wózka, a moi rodzice kupują łóżeczko. i strasznie się cieszę, że odpadnie nam część kosztów! :tak:

ten sam problem ... mala i miekka gondola ... ja sie uparlam wlasciwi ena boldera wlasnie z powodu duzej gondoli /chyba najwieksza z tego co widziaalm ... / ale minusem jest wkladanie jej do samochodu bo wieksza :) cos za cos ... do auta bedzie fotelik :)
 
też przeglądałam wiele wózków i w sumie w każdym był jakiś minus, no ale ten wydaje mi się najlepszy.

dobra, znikam kończyć pakować, posprzątać trochę i obiad szybki zrobić (pewnie usmażę placki ziemniaczane bo nie mam pomysłu na nic innego).
 
reklama
Do góry