reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Ja czuje ze bedzie chlopak :tak::tak: zobaczymy ! jeszcze kilka dni !

Zobaczymy:tak: U mnie wszytskie znaki wskazywały na dziewczynke a facet tam kopie:tak:

Co do kopniaczków to heheh czasami mam juz dość, np pięć minut po siusianiu jak kopnie w pęcherz to znowu mi się siusiu chce:-D
Ale dostrzegam już regularnośc ruchów i Maly robi się coraz mniej ruchliwy, coraz więcej śpi:tak: W porównaniu do częstych ruchów sprzed miesiąca.

No i wczoraj stłuczke miałam :-( oczywiście z mojej winy, jakas rozkojarzona jestem, facet na mnie skoczył z mordą, na szczęście jego zona kazała mu się uspokoic bo nic się nie stało, mała ryska na moim zdeżaku i na jego drzwiach:-( chwila roboty dla lakiernika a facet chciał od razu policje wzywać, oszołom jakiś:wściekła/y:
 
reklama
Zobaczymy:tak: U mnie wszytskie znaki wskazywały na dziewczynke a facet tam kopie:tak:

Co do kopniaczków to heheh czasami mam juz dość, np pięć minut po siusianiu jak kopnie w pęcherz to znowu mi się siusiu chce:-D
Ale dostrzegam już regularnośc ruchów i Maly robi się coraz mniej ruchliwy, coraz więcej śpi:tak: W porównaniu do częstych ruchów sprzed miesiąca.

No i wczoraj stłuczke miałam :-( oczywiście z mojej winy, jakas rozkojarzona jestem, facet na mnie skoczył z mordą, na szczęście jego zona kazała mu się uspokoic bo nic się nie stało, mała ryska na moim zdeżaku i na jego drzwiach:-( chwila roboty dla lakiernika a facet chciał od razu policje wzywać, oszołom jakiś:wściekła/y:

NO ja z tym sikaniem mam doslownie to samo ,dobrze majtek na tylek nie zaciagne a juz sie zastanawiam czy trzeba wracac ahahah !Dobrze ze w nocy narazie tylko raz nad ranem wstaje ,no gora 2 razy !Kurcze dobrze ze nic powaznego sie nie stalo ,ja tez zauwazylam ze bardzo rozkojarzona jestem ostatnio ,zapominam co ktos mi mowil i zawsze jestem zdziwiona poznije ! Zapominam co chcialam zrobic ,lub co gdzie polozylam - jak nie ja normalnie !!!!!NO i jaka wczoraj nerwowa bylam ze szok !zla jak osa chodzilam.MOja dzidzia juz tez ma swoje pory kiedy robia sie aktywana.Przewaznie nad ranem ,lub rano po sniadanku !,po obiadku i wieczorkiem ..noc tez sobie nie odpusci czasami mnie wybudzi czasami nie !jak ma swoje pory to daje czadu :tak::-D A tak to w ciagu dnia czuje ze sie przeciagnie lub czyms walnie lekko :) i na tym koniec.
 
ahahahha my teraz jak bylismy nad morzem ,stwierdzilam ze wydalismy na moj kibel majatek !!!! Na jak sie chce znowu doslownie jak jeszcze sie dobrze nie zaciagnie majtek :szok::szok::szok:.a kazdy kibel przewaznie po 2 zł !!! toz to szok ! wiec troche kasy poszlo w scieki nie ma ze to czy tamto hahah ! jak mus to mus! krzakami nie mialam sie gdzie ratowac "za duzo ludzi" ahahah ale pewnie jak bym byla w desperacji tez bym poleciala !!! lepiej krzaczki niz plama na ciuchach ahaha :)
No tak:-D:-D:-D ja mieszkam na wsi-takiej większej i nowocześniejszej ale zawsze to wieś więc i krzaczków dużo no i ludzie tak często nie chodzą na spacerki:tak:

Postaram się na dziś załatwić wizytę u gina:tak: Które z Was były już na 3d
 
No tak:-D:-D:-D ja mieszkam na wsi-takiej większej i nowocześniejszej ale zawsze to wieś więc i krzaczków dużo no i ludzie tak często nie chodzą na spacerki:tak:

Postaram się na dziś załatwić wizytę u gina:tak: Które z Was były już na 3d
My juz bylismy, w sumie fajna sprawa jak dzieciak jest grzeczny:) nasz nawet nam raczka pomachal:) na szczescie sie udalo bo na innych usg pierwsze co slyszymy to "jaja jak dzwony" :) bo zamaist buzke pokazywac to sie wypina:)

a my dzis idziemy na Echo serduszka maluszka z podejrzeniem arytmii serca....trzymajcie kciuki zeby wykluczyli...
 
kurde aska ja musialam dzisiejsze rano nadrobic i ledwo mi to wyszlo a ty cale 2 tygodnie przelecialas !! szacunek !!

mnie na szczescie mala kopie tak pod pempkiem wiec ne jest zle ... jak pecherz pelny to trzeba biegusiem !!! ale to nie tak czesto :)

acha asko ja obstawiam u ciebie syna ... jakos tak mesko to widze :)
 
My juz bylismy, w sumie fajna sprawa jak dzieciak jest grzeczny:) nasz nawet nam raczka pomachal:) na szczescie sie udalo bo na innych usg pierwsze co slyszymy to "jaja jak dzwony" :) bo zamaist buzke pokazywac to sie wypina:)

a my dzis idziemy na Echo serduszka maluszka z podejrzeniem arytmii serca....trzymajcie kciuki zeby wykluczyli...
Napewno wykluczą:tak: ja chyba jeszcze troszkę poczekam z 3d
 
kurde aska ja musialam dzisiejsze rano nadrobic i ledwo mi to wyszlo a ty cale 2 tygodnie przelecialas !! szacunek !!

mnie na szczescie mala kopie tak pod pempkiem wiec ne jest zle ... jak pecherz pelny to trzeba biegusiem !!! ale to nie tak czesto :)

acha asko ja obstawiam u ciebie syna ... jakos tak mesko to widze :)
hahahaha a ja mesko to wprost czuje !!!!!!!!! Mea no widzisz jak sie juz uzaleznisz to lecisz co by czytac wszytko bo a noz cos przeoczysz i nie bedziesz w temacie !!! wytrwala jestem nie !!!
 
reklama
Do góry