reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Joasiu ja strzelam w chłopca;)
Pauluś ja stosuję Perfecta Mama. Choć przyznam leniwa jestem pod względem smarowania się tym, wolę normalny nawilżający balsam. Słyszałam, że obojętnie co, ważne by natłuszczało, nawilżało. Hm. Racja to?
Ja czuje ze bedzie chlopak :tak::tak: zobaczymy ! jeszcze kilka dni !
 
reklama
Ja przytyłam 7 i nie mam jeszcze żadnych na szczęście a do niedawna używałam tylko oliwki bambino. A ile mililitrów ma twój krem?
I obys ich nie miala ,ja kurde w wieku 19 lat ( taka mloda mamusia byla ze mnie 8 lat temu ; ) Mialam juz rozstepy na cyckach i tyłku .dzieki bogu ze brzuszek ocalal !!!!!!
ziaja ma 150 ml !co do kopniakow malenstwa bardzo nisko ,moja dzidzia wali mnie z dynki bo ma ulozenie glowkowe w sam dol macicy !!!!!! Czasami musze sie skoncentrowac abym sie nie zesikala normlanie !! nie zbyt lubie tego typu kopniaczki :sorry2: i mowie prosto z serca !
 
Hej Dziewczynki,

Joasiu - ale poszalałaś z tym nadrabianiem-odpisywaniem. Chylę czoła :-D:-D:-D
Ja obstawiam u Ciebie Dziewuszke ;-)


Mam małą dużą masakrę od wczoraj wieczorem. Nie mogłam zasnąć bo tak bolały (dziwne uczucie takie jakby łaskotki) mnie kolana i łokcie. Myślałam że mi przejdzie do dziś ale duuuuuuuuupa. Świra dostaje dosłownie. :-(
 
Witajcie kobietki, z rana przeszła burza i powietrze się lżejsze zrobiło, dziś idę odebrać wyniki badań zobaczymy co będzie, mam nadzieję że OK.




Niestety taka jest powszechna opinia o lekarzach w Polsce i to nie tylko o ginekologach, ja wiem że są również "lekarze z powołania", ale podczas studiów miałam kontakt ze studentami medycyny i niestety część z nich nie przyszła na studia w pogoni za swoimi zainteresowaniami ale za pieniądzem.Gratuluję dziewczynom które są w pełni zadowolone ze swoich lekarzy.:tak:



Ja chodzę do kobiety gin i w 100% mogę powiedzieć że jest najdelikatniejszym ginekologiem-kobietą w moim mieście.A przetestowałam wszystkie. Także kwestia szczęścia , na kogo się trafi.

NO wlasanie zgadzam sie z toba ,kwestia na jakiego lekarza sie trafi !!! Sa lekarze i lekarze i tak juz bedzie ci lepsi i ci gorsi ,ci z powolania ( choc takich malo) i ci co licza kase - takie zycie !
U nas burzaaa byla w nocy ,no matko boska tak lalo ze spac nie moglam ,pozniej dzidzi sie wybudzila i ...kaplica spac nie moglam przez 1,5 godziny z tego wszsytkiego ahahah :)
 
Ja też wolałabym żeby tak nisko nie kopał:-)
Ale z drugiej strony jak po żebrach kopie to też nie jest zbyt przyjemne:-)
 
A ja smarowałam się w pierwszej ciąży oliwką i rozstępy pojawiły się w 8 miesiącu:-(
Teraz kupiłam Perfecta mama i niestety już są:wściekła/y:
Ale to chyba od genów zależy bo brzuszek wcale nie jest bardzo duży!
Teraz mam zamiar zainwestować w jakiś naprawde dobry krem który chociaż je rozjaśni bo wiem że całkiem nie znikna:zawstydzona/y:
Ja tez jestem zdania ze to od genow zalezy oooo !!! Ale wierze bardzo w kremy ;) i usilnie sie smaruje ahahaha !!!
 
I obys ich nie miala ,ja kurde w wieku 19 lat ( taka mloda mamusia byla ze mnie 8 lat temu ; ) Mialam juz rozstepy na cyckach i tyłku .dzieki bogu ze brzuszek ocalal !!!!!!
ziaja ma 150 ml !co do kopniakow malenstwa bardzo nisko ,moja dzidzia wali mnie z dynki bo ma ulozenie glowkowe w sam dol macicy !!!!!! Czasami musze sie skoncentrowac abym sie nie zesikala normlanie !! nie zbyt lubie tego typu kopniaczki :sorry2: i mowie prosto z serca !
Ja mam 19 lat ale w grudniu skończę 20:-D więc też młoda mamusia. Mój ma tyle samo-150 ml ale troszkę droższy pewnie dlatego, że mój Artur powiedział w aptece, że chce jakiś lepszy a wiadomo jak to farmaceuta przeważnie rozumie-im droższy tym lepszy. Co do tych uderzeń to mam podobnie ostatnio na spacerze tak dzidzia nacisnęła mi na pęcherz, że musiałam poratować się wyprawą w krzaczki:-) a mój się wyśmiewał:szok::tak::tak::tak:
 
Hej Dziewczynki,

Joasiu - ale poszalałaś z tym nadrabianiem-odpisywaniem. Chylę czoła :-D:-D:-D
Ja obstawiam u Ciebie Dziewuszke ;-)


Mam małą dużą masakrę od wczoraj wieczorem. Nie mogłam zasnąć bo tak bolały (dziwne uczucie takie jakby łaskotki) mnie kolana i łokcie. Myślałam że mi przejdzie do dziś ale duuuuuuuuupa. Świra dostaje dosłownie. :-(
NO pisalam na samym poczatku ze chlone kazdego niusa jak narkomanka babybooma hahahaahah ...musialam !!!!! Wybaczcie ze bedzie teraz mnie nadrabiac ahahahhahah !!!!
 
reklama
Ja mam 19 lat ale w grudniu skończę 20:-D więc też młoda mamusia. Mój ma tyle samo-150 ml ale troszkę droższy pewnie dlatego, że mój Artur powiedział w aptece, że chce jakiś lepszy a wiadomo jak to farmaceuta przeważnie rozumie-im droższy tym lepszy. Co do tych uderzeń to mam podobnie ostatnio na spacerze tak dzidzia nacisnęła mi na pęcherz, że musiałam poratować się wyprawą w krzaczki:-) a mój się wyśmiewał:szok::tak::tak::tak:
ahahahha my teraz jak bylismy nad morzem ,stwierdzilam ze wydalismy na moj kibel majatek !!!! Na jak sie chce znowu doslownie jak jeszcze sie dobrze nie zaciagnie majtek :szok::szok::szok:.a kazdy kibel przewaznie po 2 zł !!! toz to szok ! wiec troche kasy poszlo w scieki nie ma ze to czy tamto hahah ! jak mus to mus! krzakami nie mialam sie gdzie ratowac "za duzo ludzi" ahahah ale pewnie jak bym byla w desperacji tez bym poleciala !!! lepiej krzaczki niz plama na ciuchach ahaha :)
 
Do góry