reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

hej Iza.wiem co czujesz bo tez to przechodzilam w zeszlym roku. bylam w blizniaczej ciazy, niestety fasolkom nie bily serduszka.Teraz jestem w 7 tygodniu i takze mam plamienia.Okazalo sie ze mam krwiaka, ktory powoduje odklejanie sie kosmowki.Biore duphaston i musze bezwzglednie lezec przez 2 tygodnie.Mam nadzieje ze bedzie u nas wszystko ok.Trzymam kciuki.
 
reklama
Niestety po takich przejsciach juz inaczej przezywa się ciąze......
U mnie były dwa pęcherzyki.....jeden bez zarodka...a drugiemu nie biło serduszko....teraz panikuję....choc jak dotychczas jest dobrze,tez biore duphaston,ale mam jeszcze torbiel 4,5cm ponoc ma sie wchłonac...zobaczymy co mi dzis ginek powie.....
Tule Cię mocno...bo wiem jak jest cięzko.....mam nadzieje ze wszystko sie poukłada i w grudniu bedziemy wszystkie szczęsliwymi mamusiami......
dziekuje za kciuki....
 
Ostatnia edycja:
Kochane przepraszam,że tak długo nie pisałam:-(
Strasznie źle się czułam..nawet na komputer nie mogłam patrzeć..mdłości i mdłości:-(
Teraz czuje się lepiej..tfu tfu;-)
Muszę ponadrabiać zaległości!Tyle stron naprodukowałyście:-):szok::-)
Zaraz będę odpisywać i opisywać:-)
Martusko-ślicznie dziękuję za pamięć!Co za niespodzianka!
 
Witam Laseczki :tak:
I ja sie zjawiam po kilku dniach przerwy... Powod : rozlozyla mnie grypa...:baffled::baffled:
W piatek w pracy zaczelam sie gorzej czuc, nie bylo jednak tak zle... W sobote jednak skonczylam juz prace wczesniej bo czulam ze chorobsko sie rozkreca i wieczorem padlam jak kloda...:-( Bol gardla, glowy, miesni, wyzsza temperatura i wszystkie paskudne objawy ktore towarzysza przeziebieniom...
I tak dopiero dzis wrocilam do swiata zywych... Maz kurowal mnie domowymi sposobami... fuuu.. na czosnek nie spojrze chyba do konca zycia...
Dzis jednak jest znacznie lepiej... meczy mnie tylko katar, to jednak wielki sukces bo myslalam ze bedzie trzeba siegnac po jakies leki.

Pozdrawiam Wszystkie i Kazda z Osobna bardzo cieplutko...
My juz zaczelismy 10 tydzien!!!:szok::-D:-D
ale ten czas szybciutko leci :tak:
 
Hej dwupaki moje kochane.

Dzis kilka słów, bom powalona przez mdłości... która to wykrakała,że pojawiają sie ok 7-8 tydz? Spiorę na kwaśne jabłko !!!;-)
Jutka -czekam na wieści
Lilijka jak fajnie, że jesteś :-)
ewmu jak tam Twoje szlafroki, zamieniłaś juz je na super kieckę? hihi
kulaszusza katar to zmora, sama go miałam ostatnio i walczyłam z nim tydzień :szok:

Lece do domku, koniec pracy na dziś!
Buziaki :-)
 
Kochane mamuśki życzę wytrwałości przez najbliższe miesiące i doczekania się upragnionego dzidziunia!!!!! Lutówka 2009 :)
 
Reve co do mdłości w 7-8 tyg, ja wykrakałam.....:-D:-D:-D ale to potwierdzone przez statystyki....:happy2: U mnie też się pojawiły, więc to lekkie pocieszenie i wyostrzył mi się węch z czego nie jestem zachwycona....:baffled:- bo ludzie śmierdzą, czuję brzydkie zapachy z dworu itp.....:szok::szok::szok:
 
Reve co do mdłości w 7-8 tyg, ja wykrakałam.....:-D:-D:-D ale to potwierdzone przez statystyki....:happy2: U mnie też się pojawiły, więc to lekkie pocieszenie i wyostrzył mi się węch z czego nie jestem zachwycona....:baffled:- bo ludzie śmierdzą, czuję brzydkie zapachy z dworu itp.....:szok::szok::szok:


Oszzzz Tyyyy Be Beata Be ;-)
A propos zapachów, to też reaguję okropnie.. dziś np w komunikacji miejskiej jechał dziadzio wypachniony "Bondem" bleeeee masakra była!
 
Georgina z tym karmi to ja tak dokonca niewiem ,ale od czasu do czasu bardzo lubie wypic.A jak juz urodziłam synka moja znajoma polozna wrecz wlewała we mnie karmi gdyz napewno pobudza laktacje.Pisze napewno gdyz pokarm lał mi sie strumieniami!
Co do kawki ja wlasnie dlatego przestalam ja pic gdyz moj organizm sam przestal sie domagac kofeiny ,wiec pije moja bezkofeinowa i jest dobrze!
Stoneczka ja tez intensywnie mysle nad urzadzeniem mieszkanka dla dzidziusia ,choc co prawda mamy jeszcze troche czasu ,tak czy siak sprawia nam to ogromna radosc.a na allegro tylko ciagle przegladam i dodaje aukcje do obserwowanych bo takie fajne rzeczy pznajdywałam ze ho ho !!!!!
Martuska dziekuje bardzo za info mysle ze to jakies zmiany hormonalne ,gdyz kwas foliowy łykam codziennie jak i jem warzywka.Oczywiscie pokaze to przy najblizszej wizycie ,gdyz moja broda jest ciemniejsza od reszty twarzy ( smiesznie wygladam) no i mam wrazenie ze na sloncu staje sie bardziej widoczna ....hymmm zobaczymy!!!!!
Co do ruchów dziecka ja tez w pierwszej ciazy poczułam bardzo wczesniej ok 19 tyg ,przy drugiej ciazy ruchy sa odczuwane szybciej niz w pierwszej ...ciekawe kiedy poczuje pierwsze ruchy!
Karothinka super wiadomosc ,bardzo sie ciesze !! a teraz dbaj o siebie!
Jutka:) bardzo dobra decyzja o zmianie lekarza!!!! Musisz czuc ze ufasz lekarzowi i tyle!.Napewno wszystko bezie dobrze!co do zapachow z grila tez za nimi przestałam przepadac ahahhaah !
Maarta100 Mam nadzieje ze czujesz sie lepiej!
Madzialenka I-N Gratulacje !!! witaj z nami :)
Agnieszka AJ2811 Nic sie nie martw napewno wszystko bedzie dobrze!!!Jak tylko wrocisz od lekarza daj znac :)
Bazylek trzymam za ciebie i dzidziulke kciuki.Lez i dbaj o siebie !!!!
Witaj Lilijka :) !!!
Kulaszusza Mnie tez ostatnio meczyło przeziebienie ,no i lipa i maliny czynia cuda!!!! No i czosnek!!! ,Wazne ze juz sie lepiej czujesz ! Mi tez jeszcze tylko został katar!! A tego nienawidze!
reve trzymaj sie - to napewno minie ;)
Kraf83 dziekujemy slicznie !
beata2710 mnie tez mecza zapachy! wszystko mi smierdzi a juz najbardziej z lodowki mi cos ciagnie! ( a nic tam nie zdechło :szok: )
 
reklama
joanna82, Reve a mi śmierdzi wszystko.....:baffled::baffled::baffled: jedzenie, w sklepie, w łazience, kosmetyki, perfumy- dużo by tu wymieniać.....:dry::dry:
No ale niedługo 2 trymestr i wtedy heja z tym koksem.....:-D:-D:-D
 
Do góry