reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Jagodzianeczko!Też Tobie gratuluję!
Ja też po świętach idę do Ginki potwierdzić na USG:-)Może od razu uda się kartę ciąży założyć...oby tylko wszystko było dobrze do tego czasu:tak:
My staraliśmy się tak prawdziwe 3 cykle, które w końcu wyglądały już normalnie po diecie, ziołach i suplementach:-)Ale na razie mam mętlik w głowie..na co najbardziej uważać...co robić, czego nie ..przydałoby się kilka rad doświadczonych wieloródek:-)
 
reklama
Lilijka napewno wszystko bedzie dobrze ale rozumiem Twoje obawy ale one zawsze sa ja tez mam obawy i chcialabym juz zobaczyc swoja fasolke jak bije serduszko:)po prostu odpoczywaj ile sie da,lykaj witaminki i przede wszystkim tylko pozytywne myslenie:)takie moje zdanie:)
 
Witajcie Kochane!Jestem tu nowa!Mam 26 lat:-)
Ja też nieśmiało dołączam do GRUDNIÓWECZEK:-)oby wszystko było ok..:-)
Magiczne II kreseczki zobaczyłam 3 IV w piątek...zupełne zaskoczenie...Staraliśmy się od jakiegoś czasu (ciagle nic..już myślałam o HSG), ale..tu PCOS...nietolerancja glukozy, lekka niedoczynność tarczycy..wzięłam sprawy w swoje ręce (dieta bezcukrowa, bezglutenowa, zioła, naturalne suplementy)..i ten cykl spisalismy na straty, miał byc to taki odpoczynek i ostra "kuracja na płodnośc"..W dzien @ temp. podskoczyła do 37 stopni (zajmuje sie NPR od 3 lat)..zrobiłam bez emocji test, bo niczego sie nie spodziewałam (nawet sie nie staralismy..jak w poprzednich cyklach (monitoring, wyliczanie owulki itd)..ale tak z ciekawości..juz ich tyle robiłam, że jakos przyzwyczaiłam sie do tej jednej kreski..a tu po 10 sekundach..wow..II kreski!!Potem robiłam jeszcze 2,3 i 4 test-wszystkie pozytywne..pobiegłam do apteki po test innej firmy..pozytywny!Jestem 17 dni po poczęciu,a termin według poczęcia wypada na 10-11 grudzień... będzie to mój pierwszy wyczekany dzidziulek!



Witaj . Ciesze się że kolejna osoba do nas dołączyła:tak: i serdeczne gratulacje dla ciebie. nie było mnie tu kilka dni i patrze ze jest nas tu coraz to więcej:-) z czego bardzo się ciesze.
Jagodzianka 24 dla ciebie też GRATULACJE :-)
 
Ostatnia edycja:
Rowniez witam nowe Fasolkowe Mamusie. :) Mnie poki co mdlosci tez omijaja ale moze to tez dzieki temu, ze unikam po prostu niektorych rzeczy. Ograniczylam slodycze, nie pije wcale kawy, mam wstret do tlustego miesa wiec jem tylko biale ( kurczak, indyk) i rybki.Staram sie po prostu lepiej odzywiac. Pije 2 litry wody dziennie, jem owoce.... moze dzieki temu mi przeszeszlo bo w 4 tygodniu zaczynaly mi sie mdlosci....Z moich obliczen wynika, ze dzis zaczynam 6 tydzien... nie moge sie doczekac wizyty u lekarza....a do 25.04 2009 jeszcze tak daleko!! Czasami mam wrazenie, ze pojawia mi sie brzucho, ale to moze sila podswiadomosci, bo przeciez to niemozliwe zeby w 6 tygodniu brzuszek byl wiekszy ....no chyba ze to blizniaki... co u mnie w rodzince jest calkiem popularne ;) Pozdrawiam Was cieplutko!
 
Fajnie, że nas co raz więcej - gratuluje dziewczyny! :) U mnie póki co świetnie - mdłości nie mam, brzuszek przestał boleć ale wygląda jak przy lekkim wzdęciu ;) Na słodycze patrzeć nie mogę i z tego się cieszę ( łasuch ze mnie był niesamowity) ale wciąż zasypiam razem "z kurami"- o 21 to już najchętniej bym spała.
 
Tak patrze na ten moj suwaczek i nie rozumiem dlaczego pokazuje 8 tydzien. Gdy wpisuje w kalkulatory date mojej ostatniej @ ( czyli 02/03/2009) i dlugosc cyklu ( 27 dni) to pokazuje mi date narodzin 6 grudnia i informacje ze teraz jestem w 5 tygodniu i 1 dniu... skad te 8 tygodni tutaj??... cos nie tak z tym owieczkowym suwaczkiem.
 
reklama
Do góry