reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
Hej mi rowniez brzuch czasem a wczesniej to nawet czesto ale od 2tyg biore fenoteral i jest lepiej chociaz dzisiaj tez mi cos twardnieje czesciej. Mysle ze nie bierz nospy czasami a regularnie 3*2 ja tak bralam przed tym lekiem ale na mnie to nie dzialalo.
A co do dzidzi to ja rowniez bardzo czesto czuje bardzo nisko i juz nawet pytalam dziewczyn czy one tez tak maja i mowia ze tez.Tak wiec sie o to nie martw.
wiesz co wyczytalam ostatnio, ze po fenoterolu wystepuje zjawisko tachyfilaksji co powoduje ze po ok 2 dniach zaczyna slabiej dzialac niz na poczatku, dlatego moze tych skurczy coraz wiecej...
moka ciesze sie ze z serduszkiem sie cos wyjasnilo :)
maggie_f dobrze ze jestescie cali i zdrowi po tym wypadku
AsiA_rem zazdroszcze wakacji, bylam kilka lat temu w Chorwacji, pieknie i morze takie cieplutkie i nikt piachem po oczach Cie nie sypie hihi
Dagmar gratulujemy synka :)
Helcia gratuluje córeczki, niezła kobirka z niej ;)
Ja miałam dwa razy taki okropny ból (jakby miesiączkowy) z zawrotami głowy. Ale to się nie powtórzyło...byłam później na usg i wszystko w porządku było. Nie wiem czy to takie bolesne skurcze braxtona-hicksa : podobno niektóre kobiety odczuwaja tak własnie te skurcze...
mnie gin mowil ze jak taki bol to zglosic sie do lekarza
od razu 75g? ;|
ja wiem ze jesli jest zły wynik przy 50g to sie podaje 75..
dziwne..
mi położna mówiła że można dodać TROCHĘ cytryny.. cóż trochę to pojęcie względne.. ;D
ja tez mialam od razu robione 75g, a cukier na czczo to mialam 67 ;)

No nadrobilam to 60 stron...
Mnie we wtorek wypuscili ze szpitala, ale generalnie bylo bez zmian...
W środe bylam u mojego ginekologa, powiedzial mi ze mam NIE lezec i nie skupiac sie za bardzo na tych skurczach, nie liczyc ich i martwic sie dopiero gdyby byly dluzsze niż 30 sekund, lbo w razie jakiegos plamienia czy krwawienia. Co prawda tych skurczy byc nie powinno jeszcze u mnie, ale lekarz powiedzial ze gdyby mialo sie cos stac to juz by sie stalo...
A i kazal mi nie szukac wiecej nic na temat rozpoznania ktore mi wpisali w karcie "Poród przedwczesny zagrażający"
No wiec od wczoraj nie skupiam sie za bardzo na tych skurczach, wzielam sie za sprzatanie bo do konca miesiaca musimy sie wyprowadzic z mieszkania ktore wynajmujemy i wlascicielka przyjdzie je ogladac, i musi byc blysk bo ona taka pazerna na kase, a ma 1000zł kaucji do oddania wiec pewnie sie bedzie doszukiwac dziury w całym. Wczoraj kuchnia, dzis lazienka
A no i waze juz 56,5kg :O czyli 7,5 kg do przodu
A dzieciaczki waza mniej wiecej 600g i 500g
Musze zrobic za 4 tyg USG zeby zobaczyc czy aby ta roznica masy miedzy nimi to nie jest poczatek zespolu podkradania... I tak wlasnie mysle ze chyba tez zrobie sobie 3D bo roznica miedzy zwyklym a tym to tylko 50zł
A co do dolegliwosci bolowych kregoslupa to mnie boli krzyz, i normalnie od zmiany srodka ciezkosci, wyginam plecy do tylu i mam wszedzie zakwasy, na ramionach, karku, szyii, plecach i udach... masakra
 
A i kazal mi nie szukac wiecej nic na temat rozpoznania ktore mi wpisali w karcie "Poród przedwczesny zagrażający"

[/SIZE]

I ja w karcie mam tez to wpisane, po każdym wyjściu ze szpitala to wpisują.... Więc nie ma co za bardzo do głowy brac, bedzie dobrze.
Trzymamy kciuki... No i dużo odpoczywaj!!!
 
23marta dobrze, że już jesteście w domku. Słuchaj lekarza, bo jakoś tak mądrze facet gada;)
No nic teraz to już naprawdę uciekam, bo jeszcze mi zaczęli wiercić nad głową:( PaPa!
 
maarta no tez musze sie przestac zamartwiac ;)
moka tez sie ciesze ze juz w domku :)
A ogolnie mam takiego lenia nic mi sie nie chce , nie moge sie zebrac zeby zaczac cos robic...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry