reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
maarta no tez musze sie przestac zamartwiac ;)
moka tez sie ciesze ze juz w domku :)
A ogolnie mam takiego lenia nic mi sie nie chce , nie moge sie zebrac zeby zaczac cos robic...

a len sie ile chcesz ...
co do kregoslupa to mnie tez zaczyna bolec ale lekarz uprzedzal ... kazal na basen ... kazal odciazac kregoslup wiec zaczelam od fotela :D
 
Właśnie wróciłam z wojaży natrafiłam na nowy Second Hand a tam pełno ciuszków jeszcze z metkami niektóre zakupiłam dwie pary spodenek ogrodniczek i dwa pajace nówki i wydałam raptem 10zł. A obok mają otwierać Second Hand Kids więc podejrzewam że będę tam buszować.
Kupiłam dziś glukozę 50g, dużo tego jest, koszt ok 3zł. No i we wtorek podążam na badanie. Poszłam się do laboratorium zapytać co i jak i kazali mi przyjść z glukozą i cytryną na czczo lub po lekkim posiłku. I będzie jedno pobranie po godzinie od spożycia kubka glukozy. Tylko mocz mam oddać w domku. Glukozę muszę niestety spożyć na miejscu taka procedura, żeby przypadkiem po drodze jej trochę nie spalić i nie zafałszować wyniku.;-)
 
No mysmy planowali ale oczywiscie jeszcze nie teraz haha .troszke szkoda tych wiekszych sprzetow takich jak mala chustawka itp.Ale w koncu rodzimy w grudniu to przecen bedzie bezliku.
 
reklama
Do góry