reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
A jak wyjdzie teraz ,że dziewczynka ?!? :szok::errr::errr:
Hehe, znam ten lekki stresik odnośnie płci bo mimo, że 13 lipca wyszła 100% dziewczynka to 12 sierpnia zaczęłam się bać czy mi teraz chłopaczek nie wyjdzie:-) Oczywiście cieszyłabym się bez względu na to jaka płeć, ale już się zastanawiałam gdzie te różowe ubranka podzieję jak to chłopak:-) No ale znów potwierdzenie, że na 100% Laseczka:-):-)
 
Tak w ogóle właśnie się dowiedziałam, że znajomi, którzy są po in vitro (2 lata prób naturalnych i nic) spodziewają się bliźniaków!!!!:)))))) Jupi! Udało się za 1 razem:)
 
Cześć gaduły! Ale się naprodukowałyście, 11 stron czytania od wczoraj :-D

Marta, dobrze, że już jesteś, martwiłyśmy się o Ciebie :tak:
Dagmar, świetny ten kombinezon/śpiworek!

Tak w ogóle właśnie się dowiedziałam, że znajomi, którzy są po in vitro (2 lata prób naturalnych i nic) spodziewają się bliźniaków!!!!:)))))) Jupi! Udało się za 1 razem:)

Moja kuzynka też drogą in vitro za pierwszym razem, też bliźniaki - będzie mieć Julkę i Jasia :tak: A się biedna męczyła chyba z 7 lat z zajściem w ciążę...

Zjadłam pół małego kalafiora, surowego :szok: Tak chodził za mną od wczoraj...
 
reklama
Witam,ja dopiero teraz dotarlam z zaleglosciami:tak:ale czytania!:szok:
Bylam na zapkupach i kupilismy wkoncu to łozko dla naszej gwiazdy:-)bedzie takie jakby sofa tylko ze nie rozkladane,na sprezynach nie na gabce wiec juz jest super:-)spodobalo mi sie od razu:-)jutro albo w poniedzialek bedzie prawdopodobnie przywiezione wiec sie pochwale:tak:
Witam,

Ja własnie na 15:00 idę dzisiaj na USG połówkowe (w końcu), nie mogę się już doczekać, odliczam godz. z zegarkiem w ręku :-p cholera jakie to wszystko stresujące .......

Trzymamy kciukiaski;-)ty pewnie juz jestes u gina:-)

Troche mnie tu nie było...
Mea super ze z Twoja ksiezniczka wszysciutko okej, a chlopaszkow jak rozpoznaje? jeden jest po lewej stronie ciagle w tej samej pozycji (główką do dołu) i jest większy to Michałek, a Łukaszek jest mniejszy, siedzi sobie po prawej stronie i od czasu do czasu zmienia pozycje z poprzecznej na posladkowa obecnie :) Ale jak kopia po srodku to nie mam pojecia który to :)
Karolak miedzy tymi ostatnimi dwoma badaniami USG byly 2 tyg roznicy, i chlopcy przybyli po100g / 2 tyg
Kopciuszku nie bylam podlaczona pod KTG, kazali mi liczyc te skurcze
AnOoLa88 gratuluje córeczki

pewnie trzeba bedzie wziac od lekarza zaswiadczenie, ale mysle ze z tym nie bedzie problemu

Czyli jestes juz w domku czy jeszcze cie nie wypuscili?

Ja zaraz szykuje obiadek,dzis serwuje fryteczki,suróweczke i schabika:-)ale sie najem.
 
Do góry