reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
Dla mnie dziwne ze u ciebie tak to wyglada:tak:bo nawet nie wiesz z jakiejpólki startujesz.
dziwne ze mam startować z jakiejś pólki..
skoro są normy podane to co ma do tego skąd startuje?..
tymbardziej że chodzi o stęzenie glukozy która trzeba wypić..
a skoro mam robione badania krwi na bieżąco to po co przed glukozą?
a nie wiem..
nie znam się..
gdzieś czytałam że prawidłowow jest i tak i tak..
 
witam ;-)
dziś rozpoczynam 6 miesiąc :-) coraz bliżej bezpiecznej granicy :-)

co do wag maluszków to ja czasami zerkam na tą stronke ;-)
Waga płodu - kalkulatory_artykul


kopciuszku moja córa śpi na takim łóżku Łóżko sosnowe BARTEK MEBLO-DEK
Nie kupuj na pewno takich łóżek które można rozkładać na kilka części (takich jakby puf) bo to nie zdrowe dla kręgosłupa takiego malucha
 
nie, tylko mocz no i pozniej wypić rozpuszczoną glukozę..

miałaś glukozę na czczo? ja miałam wynik 79 .. oO
ale gdzieś w 8 tygodniu

Ja miałam dokładnie w 14 tyg badanie poziomu glukozy na czczo ale bez wypijania czegokolwiek! Tylko mi nakłuła palec!

Masz racje... co kraj to obyczej i w przychodni lepiej wiedzą jak wykonać to badanie:-)
Dwa lata temu z córką miałam tak samo robione:-)

Sylwik te normy to są tylko takie ogólne! Mój chłopak w 22 tyg ważył już 688g! I się nie przejmuję bo lekarz się tylko śmiał że albo miałam krótkie cykle albo będzie chłop jak dąb:-)
 
Jutro oczekiwany dzień! Idziemy na usg 3d/4d :-):-):-)
Już się nie mogę doczekać ;-)

Mam takie pytanie - jakiej długości łóżeczko wybrać na początek? czy wystarczy 120 cm? Czy lepiej 140?
 
Mam takie pytanie - jakiej długości łóżeczko wybrać na początek? czy wystarczy 120 cm? Czy lepiej 140?
120 :tak: moja córa ma teraz prawie 3 lata i dalej się mieści w łóżeczku 120 ;-) więc ono na długo starczy...
choć i tak w wieku 2lat wymienisz pewnie łóżeczko na takie "dorosłe" więc nie ma sensu na początek kupować dużego.
My naszą córe w wieku 2 lat przenieśliśmy na łóżko dorosłe 160 długości
 
120 :tak: moja córa ma teraz prawie 3 lata i dalej się mieści w łóżeczku 120 ;-) więc ono na długo starczy...
choć i tak w wieku 2lat wymienisz pewnie łóżeczko na takie "dorosłe" więc nie ma sensu na początek kupować dużego.
My naszą córe w wieku 2 lat przenieśliśmy na łóżko dorosłe 160 długości

A nie bałaś się że mała spadnie z łóżka???
Bo ja niedawno wyjęłam szczebelki z boku żeby mogła sobie sama wychodzić no i zdarzyło się już kilka razy że obudziła mnie jękiem ja patrzę a ona nogi i dupkę miała przez tą dziurę wywalone:-):-):-)
 
Dzięki Mika:-)
Bo chccielismy kupić takie z wyjmowanymi szczebelkami...ale skoro mówisz, że 120 wystarczy, to dobrze. zresztą jak nasz 'chłop' będzie szybko rósł, to tym bardziej się wymieni potem.
Na małym mieszkanku trzeba liczyc każdy centymetr heh.
(Galaretke zrobilam - będzie na deser :D)
 
reklama
Do góry