reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

musze was troszke podoczytywać i "wbić" się jakoś ;-)


może w skrócie tylko napisze o tej ciąży..
od początku ciąża jest trudna.. na początku duże bóle brzucha, potem plamienia, potem chwila ciszy i wylądowałam w 14tyg ciąży z krwawieniem w szpitalu. Spędziłam tam nie całe 2tyg i okazało się że mam skurcze i odkleiło mi się łożysko.

od tego czasu leżałam plackiem... od tygodnia dopiero "chodze".. nie moge nic robić, tylko spacerować sobie po 10-15 minut


Na dzień dzisiejszy (dziś byłam na wizycie u gina) ciąża wreszcie jest "książkowa" i rozwija się rewelacyjnie :-)

ciąża zaczęła się rozwijać książkowo, wszystko dobrze się rozwija :tak:

skurcze są i pewnie będą.. skutek taki że dziecko ustawiło się już głową w dół :eek: i dlatego mam wrażenie że mam dziecko między nogami... lekarz powiedział że jeśli dam rade dotrzymać to cesarkę będe mieć na mikołaja ;-)

musze iść zrobić specjalne badanie na płytki krwi i jeśli znów wyjdzie niskie to dostane skierowanie do kliniki hematologii.

A poza tym to mały waży 580g ;)

od tygodnia nie biorę leków oprócz 3x2 magnezu na skurcze..

no i tyle no.. wszystko pozamykane, nic się nie skraca.. ;-)
No to super, że już lepiej. Życzę dużo dużo zdrówka dla Was:tak:
 
reklama
Ja robię badanie w przyszłym tyg więc glukozę już zakupiłam! ża 50 g M. zapłacił kilka złotych ( bo razem z pojemnikiem na mocz i paczką reni 48 sztuk:-) zapłacił 20 zł:-)

Zouza a ty we Francji przebywasz???
ZAPROŚ MNIE DO SIEBIE:-):-);-)
Jak miałam 18 lat to byłam jako au paire na południu!
Moje niespełnionejeszcze marzenie to Paryż:no:

Witam nową Mamuśkę!
Gratuluję synka:-)
tak no ja w Paryzu!wiec zapraszam;-)witamy nowe mamusie:-)
 
musze was troszke podoczytywać i "wbić" się jakoś ;-)


może w skrócie tylko napisze o tej ciąży..
od początku ciąża jest trudna.. na początku duże bóle brzucha, potem plamienia, potem chwila ciszy i wylądowałam w 14tyg ciąży z krwawieniem w szpitalu. Spędziłam tam nie całe 2tyg i okazało się że mam skurcze i odkleiło mi się łożysko.

od tego czasu leżałam plackiem... od tygodnia dopiero "chodze".. nie moge nic robić, tylko spacerować sobie po 10-15 minut


Na dzień dzisiejszy (dziś byłam na wizycie u gina) ciąża wreszcie jest "książkowa" i rozwija się rewelacyjnie :-)

ciąża zaczęła się rozwijać książkowo, wszystko dobrze się rozwija :tak:

skurcze są i pewnie będą.. skutek taki że dziecko ustawiło się już głową w dół :eek: i dlatego mam wrażenie że mam dziecko między nogami... lekarz powiedział że jeśli dam rade dotrzymać to cesarkę będe mieć na mikołaja ;-)

musze iść zrobić specjalne badanie na płytki krwi i jeśli znów wyjdzie niskie to dostane skierowanie do kliniki hematologii.

A poza tym to mały waży 580g ;)

od tygodnia nie biorę leków oprócz 3x2 magnezu na skurcze..

no i tyle no.. wszystko pozamykane, nic się nie skraca.. ;-)
trzymam za ciebie i twoja dzidze:-);-):tak:
 
Witam nowa GRUDNIUWECZKE:-)
Nie wiem czy łatwo do tego dokupić materacyk, bo wymiary ma jakieś dziwne. 104 cm dla 5-letniego dziecka to troche mało chyba? Drewniane standartowo mają 120x60 albo 140x70 (przynajmniej wg. mojego rozeznania) a tu 104x78... No nie wiem... No i te 5 lat... Dziecko naprawdę jest w stanie spać w tym tak długo??

Moja córka ma ponad 3 latka i juz nie miesci sie w łózeczko:tak:jutro jedziemy kupic jej cos do spanka,zastanawiam sie czy nie kupic jej takiego fajowego łozka rozkladanego:tak:bo takie pojedyncze łózko to takie niezbyt przydatne:-(doradzcie dziewczyny!!!

cześć dziewczyn!

od kiedy wrocilam do domu mam urwanie glowy. nawet nie mam chwili zeby do was zajrzec.tydzien w prac mnie nie bylo i tez mam troche do nadgonienia. dobrze ze to rodzinna firma to nikt mnie nie goni, no ale tez nikt niczego za mnie nie zrobi!

aaa prawie bym zapomniala, pani doktor cofnela mi nakaz lezenia! coprawda mam prowadzic oszczedny tryb zycia i lezec min 5 godz dziennie ale moge wyjsc do ludzi wkoncu.

pozdrawiam!

Wspaniale wiadomosci:-)

Czołem dziewczyny!

Poprawiłam sobie smętny humor tym: MISS BERGE TUNIKA SUKIENKA CIĄŻOWA BOMBKA BLUZKA (698793096) - Aukcje internetowe Allegro
W końcu dotarło i jakoś mi tak na sercu lżej hehe:-D

Jutro wizyta u Gina, (OBY DO NIEJ W KOŃCU DOSZŁO!)

Tez nad nia sie zastanawiałam:tak:powiedz jak wyglada w realiach?Jak lezy?
Trzymam kciukaski za jutro;-)

Hej!:-)Byłam dziś u Gina jednak termin USG przesunął mi na 2 września:wściekła/y: a już taka nastawiona byłam na dzisiaj, że dzidzie zobaczę:-(no ale przepisał badania i z nimi mam przyjść. Po ważeniu kiepsko bo od 23 lipca przytyłam ponad 3!!!!! kilogramy...:zawstydzona/y: ale to może dlatego, że mi brzuszek sporo urósł i może więcej wód??? No cóż poprawiłam sobie humor robiąc paznokcie żelowe na ślub:-D frenche i do tego srebrny brokat w miejscu gdzie kończy się linia białych końcówek:tak: śliczne:-D włosy też już pofarbowane jak zwykle czarnulka. Ale się rozpisałam normalne jak nie ja:szok:

Niezla poprawa nastroju:-)a kilogramami sie nie przejmuj i tak nie duzo:tak:

chociaż tyle.. ;)
a też masz najpierw rano wypić i za równą godzinę mieć oddaną krew czy jak?

bo mi położna kazała najpierw rano oddac mocz, pozniej wypic glukoze i za równą godzinę muszę isc na pobranie krwi.. ;)

U nas tez pobieraja najpierw naczczo a potem po wypiciu po godzinie.
 
reklama
Do góry