reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

A ja czekam na firmę, która ma wpaść pomierzyć bo będą nam kaloryferki pod centralne zakładać w jakiś dzień:) Wpierw miał być szwagier Mojego, ale to tak zawalaty człowiek, że nic z nim nie da się uzgodnić;P Moja bratowa ma jakoś początkiem września rodzić:) Wpierw termin miała na 18 wrzesień, ale lekarz kazał jej się stawić w szpitalu już początkiem września.
 
reklama
A nie bałaś się że mała spadnie z łóżka???
Bo ja niedawno wyjęłam szczebelki z boku żeby mogła sobie sama wychodzić no i zdarzyło się już kilka razy że obudziła mnie jękiem ja patrzę a ona nogi i dupkę miała przez tą dziurę wywalone:-):-):-)
Aga ale to łóżeczko które my kupiliśmy ma deseczke z boku więc mała nie ma jak wypaść. Nie zdarzyło nam się ani razu żeby wypadła. Na początek mieliśmy szczebelkowe, potem kupiłam łóżeczko turystyczne i miała wyjście z jednej strony, ale mimo to nigdy nie wypadła ;-) no a potem przenieśliśmy ją do takiego dużego łóżka. Powiem szczerze że ja byłam jedną z ostatnich mam która przeniosła dziecko do dużego łóżka (bo siedze na takim innym forum na styczniowych dzieciakach) :tak:


luuuzna ja polecam kupowanie łóżeczek ze szczebelkami bo potem jak dziecko ma 1,5 roczku to sobie samo wychodzi i wchodzi :) tak więc lepiej kupić z wyjmowanymi szczebelkami.. a potem jak dziecko już będzie duże to dopiero przenosić do normalnego.. nawet w wieku 3 latek ;-)
kołyski do usypiania też bym nie używała bo im starsze dziecko tym gorzej potem nauczyć samodzielnego zasypiania ;) możesz sobie tylko narobić kłopotu że będziesz musiała np bujać na rękach pół roczne dziecko żeby ci zasnęło ;-)
 
Cześć Dziewczyny-umieram po remoncie a tu jeszcze mieszkanie teściowej do pomalowania:tak:
jeden dzień malowania a dwa sprzątania:tak:

wczoraj cały dzień robiłam szablony kwiatowe w sypialni-efekt super tylko myślałam,że mi ręce odpadną:blink:
już jutro usg 3d-mam nadzieję i to na prawdę ogromną,że nareszcie się dowiemy kto mieszka w brzuszku:-)
mykam na śniadanko i do teściowej:tak:
 
hello wszystkie mamusie w piatkowy ranek, humor mam do dupy ale na zamknietym juz sie wyplakalam i mi lepiej-odrobinke!! zauwazylam ostatnio, ze na stres reaguje tym, ze zaczynam planowac co kupic dla dzidzi-od dwoch dni szaleje na allegro i mysle, ze we wrzesniu wypraweczka powolutku bedzie sie ksztaltowac!!

ja tez 2.09 ide na usg polowkowe i po tej wizycie dostane pewnie skierowanie na glukoze!!
 
aaa i mam pytanie na usg połówkowym co sie dokladnie robi bo gin mi zapowiedzial, ze to bedzie kosztowalo nie tak jak zawsze wizyta-60zl a 100
 
aaa i mam pytanie na usg połówkowym co sie dokladnie robi bo gin mi zapowiedzial, ze to bedzie kosztowalo nie tak jak zawsze wizyta-60zl a 100
to jest szczegółowe badanie usg pod względem wad rozwojowych.. czy dziecko nie jest chore, czy ma zdrowe i dobrze zbudowane serce, czy dobrze przepływa krew, dokładnie sprawdzają całą budowe dziecka od czubka głowy po paluszki u stóp :) sprawdzają czy ma wszystkie paluszki u rączek i nózek.. czy ma dobre odruchy.. dokładnie sprawdzają czaszke, przegrody nosowe, kark, sprawdzają czy dziecko nie ma ryzyka choroby downa i innych chorób, sprawdzają mózg, kręgosłup, pęcherz moczowy, brzuszek (czy ma wszystko co powinien mieć np wątrobe ;-)), nerki.. sprawdzają też łożysko, pępowine.. no sprawdzane jest wszystko szczegółowo :tak:
 
reklama
Witam,

Ja własnie na 15:00 idę dzisiaj na USG połówkowe (w końcu), nie mogę się już doczekać, odliczam godz. z zegarkiem w ręku :-p cholera jakie to wszystko stresujące .......
 
Do góry