reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

cherie ja od tygodnia mam wycofane leki (brałam 4 razy dziennie duphaston i 4 razy luteine). Też mam wpisane w karte poronienie zagrażające. Ale wierze że dotrzymam jakoś. Ty też dasz rade! grudniówki są silne nie? ;-)

no jasne, że damy radę! mam cichą nadzieję, że też niedługo będę mogła odstawić cukiereczki... ale dobro dziecka przede wszystkim.
 
reklama
Hej laseczki :*
Witam nowa mamusię ; )
ale dzisiaj duchota.. ja ostatnio większość czasu puchne jak balon..:( nogi to mam nadmuchane jak nie wiem.. oO
ale jakos przezyje ..
Mam takie pytanko do Was..
Czy ta glukoza aż taka straszna jest? Bo ja będę miała na początku września.. z tym, że w glukoze musze sie sama zaopatrzyć..
wole nie wiedziec ile kosztuje ale wiem ze smakowac nie bedzie ;D
Ja też pewnie niedługo będe miałą i aż się boje, że mnie zemdli:-(
 
Hej laseczki :*
Witam nowa mamusię ; )
ale dzisiaj duchota.. ja ostatnio większość czasu puchne jak balon..:( nogi to mam nadmuchane jak nie wiem.. oO
ale jakos przezyje ..
Mam takie pytanko do Was..
Czy ta glukoza aż taka straszna jest? Bo ja będę miała na początku września.. z tym, że w glukoze musze sie sama zaopatrzyć..
wole nie wiedziec ile kosztuje ale wiem ze smakowac nie bedzie ;D

Aniu, ja też puchłam strasznie, tzn. moja prawa kostka i stopa. Byłam na usg żył - żadnych zatorów ani nic, jednak żyły troszkę poszerzone, ale to ponoć normalny objaw ciąży. W szpitalu mi robili badania na zatrucie ciążowe i wszystko wyszło dobrze. Może u Ciebie to też tylko urok ciąży + upały?

Co do glukozy to Ci nic nie powiem, bo jeszcze nie piłam (i nie wiem, czy mnie to też czeka, bo póki co lekarz się tym nie interesuje).
 
Aniu, ja też puchłam strasznie, tzn. moja prawa kostka i stopa. Byłam na usg żył - żadnych zatorów ani nic, jednak żyły troszkę poszerzone, ale to ponoć normalny objaw ciąży. W szpitalu mi robili badania na zatrucie ciążowe i wszystko wyszło dobrze. Może u Ciebie to też tylko urok ciąży + upały?

Co do glukozy to Ci nic nie powiem, bo jeszcze nie piłam (i nie wiem, czy mnie to też czeka, bo póki co lekarz się tym nie interesuje).
ja tez troche puchne ... glownie dlonie ale widze ze jak sie robi chlodniej to lepiej to wyglada wiec zwalam na upal ... a duchota dzis aktycznie koszmarna!!!!
 
Hej laseczki :*
Witam nowa mamusię ; )
ale dzisiaj duchota.. ja ostatnio większość czasu puchne jak balon..:( nogi to mam nadmuchane jak nie wiem.. oO
ale jakos przezyje ..
Mam takie pytanko do Was..
Czy ta glukoza aż taka straszna jest? Bo ja będę miała na początku września.. z tym, że w glukoze musze sie sama zaopatrzyć..
wole nie wiedziec ile kosztuje ale wiem ze smakowac nie bedzie ;D

Ja robię badanie w przyszłym tyg więc glukozę już zakupiłam! ża 50 g M. zapłacił kilka złotych ( bo razem z pojemnikiem na mocz i paczką reni 48 sztuk:-) zapłacił 20 zł:-)

Zouza a ty we Francji przebywasz???
ZAPROŚ MNIE DO SIEBIE:-):-);-)
Jak miałam 18 lat to byłam jako au paire na południu!
Moje niespełnionejeszcze marzenie to Paryż:no:

Witam nową Mamuśkę!
Gratuluję synka:-)
 
Ja robię badanie w przyszłym tyg więc glukozę już zakupiłam! ża 50 g M. zapłacił kilka złotych ( bo razem z pojemnikiem na mocz i paczką reni 48 sztuk:-) zapłacił 20 zł:-)

Zouza a ty we Francji przebywasz???
ZAPROŚ MNIE DO SIEBIE:-):-);-)
Jak miałam 18 lat to byłam jako au paire na południu!
Moje niespełnionejeszcze marzenie to Paryż:no:

Witam nową Mamuśkę!
Gratuluję synka:-)
chociaż tyle.. ;)
a też masz najpierw rano wypić i za równą godzinę mieć oddaną krew czy jak?

bo mi położna kazała najpierw rano oddac mocz, pozniej wypic glukoze i za równą godzinę muszę isc na pobranie krwi.. ;)
 
reklama
O sikaniu nic mi położna nie mówiła:-)
Tylko mam to w domu wypić na czczo rozpuszczone w pół szklanki gorzkiej herbaty i do godziny być u niej ale u nas tym glukometrem tylko palec nakłuwają! Gdybym miała go w domu to sama mogłabym zbadać poziom i tylko do niej zadzwonić:-)
 
Do góry