reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Hej Laski,
No i dopadlo mnie tez ide do szpitala ze wzgledu na cukrzyce lekarz nawet nie chcial ze mna gadac ze przeciez jestem na diecie i mam cukry w miare dobre.Nawet chcial mnie polozyc dzisiaj ale go poprosilam zebym poszla od poniedzialku bo jutro przyjezdza do mnie mama i kuzynka.No i na to przystal powiedzila ze musza mnie poobserwowac.

Też się witam z rana:-) Dzis do pracy na popołudnie więc mogę po necie pobuszować. Ale miałam noc- w życiu się nie wyspałam w 3 godziny, a dziś mi sie udało, oczka mi się otworzyły o 7.30 i koniec spania. Ciekawe tylko jak ja w pracy będę funkcjonować;-)
Czy któraś z was wie co się dzieje z Marta23?? Nie odzywa się cos długo a ostatnio w szpitalu była:-(

Co do Marty to wiem ze u niej w miare ok i ze wyszla ze szpitala ale jak cos to ma wrocic i pozdrawia Was wszystkie
 
reklama
Hej Laski,
No i dopadlo mnie tez ide do szpitala ze wzgledu na cukrzyce lekarz nawet nie chcial ze mna gadac ze przeciez jestem na diecie i mam cukry w miare dobre.Nawet chcial mnie polozyc dzisiaj ale go poprosilam zebym poszla od poniedzialku bo jutro przyjezdza do mnie mama i kuzynka.No i na to przystal powiedzila ze musza mnie poobserwowac.



Co do Marty to wiem ze u niej w miare ok i ze wyszla ze szpitala ale jak cos to ma wrocic i pozdrawia Was wszystkie


Przykra sprawa, ale jak mus to mus ......:-( będziemy za Toba tesknić ...
 
Juz po usg :D normalnie same niespoodzianki ; po pierwsze ......-na 105% będę miała ....SYNKA !!!! :):):) i termin porodu przesunął się na 26 grudnia, dzidzia zdrowa, wszystko u niej w najlepszym pożądku, tylko troszkę za chuda, ma 430g, a powinno być 480, ale to nadrobię :) p.s. czekolada przyniosła pożądany efekt, mały brykał po niej;)
 
Juz po usg :D normalnie same niespoodzianki ; po pierwsze ......-na 105% będę miała ....SYNKA !!!! :):):) i termin porodu przesunął się na 26 grudnia, dzidzia zdrowa, wszystko u niej w najlepszym pożądku, tylko troszkę za chuda, ma 430g, a powinno być 480, ale to nadrobię :) p.s. czekolada przyniosła pożądany efekt, mały brykał po niej;)
no to super ze dzidzi jest zdrowe:-)a ja mam isc na 3d usg i mam niby przez tydzien nie smarowac brzuszka a w dniu sroda boto bedzie wtedy nie pic wody i nie sikac!:-(wy tez tak mialyscie
 
no to super ze dzidzi jest zdrowe:-)a ja mam isc na 3d usg i mam niby przez tydzien nie smarowac brzuszka a w dniu sroda boto bedzie wtedy nie pic wody i nie sikac!:-(wy tez tak mialyscie


ja nie miałam zadnych z tych zaleceń, poza tym jak można nie siusiac przez cały dzień??(jamiałam usg o 17). a z tym smarowaniem a raczej nie smarowaniem brzucha to też pierwsze słyszę... ja po każdej kąpieli smaruję brzuszek coby rozstępów niemieć;)
 
ja nie miałam zadnych z tych zaleceń, poza tym jak można nie siusiac przez cały dzień??(jamiałam usg o 17). a z tym smarowaniem a raczej nie smarowaniem brzucha to też pierwsze słyszę... ja po każdej kąpieli smaruję brzuszek coby rozstępów niemieć;)
dziewczyny ta francja to zacofany kraj:wściekła/y:a jakie tu sa normy jedzenia!jak bym wam powiedziala to byscie nie uwiezyly:wściekła/y:
 
Hej!:-)Byłam dziś u Gina jednak termin USG przesunął mi na 2 września:wściekła/y: a już taka nastawiona byłam na dzisiaj, że dzidzie zobaczę:-(no ale przepisał badania i z nimi mam przyjść. Po ważeniu kiepsko bo od 23 lipca przytyłam ponad 3!!!!! kilogramy...:zawstydzona/y: ale to może dlatego, że mi brzuszek sporo urósł i może więcej wód??? No cóż poprawiłam sobie humor robiąc paznokcie żelowe na ślub:-D frenche i do tego srebrny brokat w miejscu gdzie kończy się linia białych końcówek:tak: śliczne:-D włosy też już pofarbowane jak zwykle czarnulka. Ale się rozpisałam normalne jak nie ja:szok:
 
reklama
Mika, jasne, że możesz, witamy Cię gorąco!

Karola, przykro mi :-( Mam nadzieję, że nie będą Cię tam długo trzymać i że wszystko będzie dobrze.
Paula, nie chce powiedzieć "a nie mówiłam" :-D. Masz stresa przed sobotą?
Nessi, jakiś czas temu zakupiłam taką samą (tylko, że w zieleni). Świetnie się nosi :tak:
 
Do góry