reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
Wiecie Dziewczynki ja też wolałabym, żebyśmy nie pisały tutaj o poronieniach, tym bardziej w tak zaawansowanej ciąży. Wiem, że żadna nie miała na celu nas zdołować, ale ja po przeczytaniu takiej wiadomośc siedzę z ręką na brzuchu i z niepokojem czekam aż moje Maleństwo się odezwie. No i różne głupie myśli przychodzą do głowy.
Ja rowniez sie podpisuje pod twoja prosba ja doskonale rozumiem przezycia tych kobiet ale staram sie nie dopuszczac do siebie zlych mysle,nie czytac i nie ogladac takich rzeczy.Jednak zawsze jak przeczytam lub uslysze takie historie wkrecam sobie rozne fazy i mam dola a wiadomo takie stany nie sluza ani mamie ani dzidzi
 
No to dobrze myślałam - zmyliło mnie to że podałaś już zliczone i myślałam, że gdzieś to jest zapisane w 1 miejscu, znaczy się:
nick forumowy - termin - płeć
i tak po kolei terminami - żeby to było jasno i przejrzyście - możeby coś takiego tam zliczyć i systematycznie by się dopisywało?
 
Hymmm Tak sie wczoraj zastanawiałam jakie sa normy !!
Ja wczoraj mialam godzine po posiłku ...to znaczy po kolacji 152 !
Duzo ,ale to dlatego ze wrabalam ryz z jablkami porcje 2 a co !!!
Ciekawa jestem jak bedzie dzisiaj :sorry2:.
Mi skacze cukier po jasnym pieczywie ,wiec ograniczylam sie tylko i wylacznie do ciemnego od dzisiaj ot co !!!
Asia uwazaj tez na ciemne pieczywo bo czesto dodaja do niego miod badz karmel i po nim tez cukier skacze.Ja nie wiem ale po kolacji mam najgorsze cukry tez wczoraj mialam 150
 
Asia uwazaj tez na ciemne pieczywo bo czesto dodaja do niego miod badz karmel i po nim tez cukier skacze.Ja nie wiem ale po kolacji mam najgorsze cukry tez wczoraj mialam 150
To juz zglupialam bo gdzies tam wyczytalam ze wlansie ciemne pieczywo ma mniej weglowodanow :confused2: i ze jest lepsze niz jasne .ajjj ....to ja juz nic niewiem ,zobacze jak wieczorkiem bede miala :sorry:
 
reklama
Do góry