reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Dziewczyny nie mam pojęcia, co się ze mną dzieje... Znowu poleciałam kg w dół. Czemu mi tak waga skacze? Jem tyle, ile powinnam, nie obżeram się ale też nie jem jak wróbelek.
Teściowa mnie zaczyna drażnić, szwagierki opieprzają, że się odchudzam w ciąży. Wcale nie...
Trochę się martwię.
 
reklama
Dziewczyny nie mam pojęcia, co się ze mną dzieje... Znowu poleciałam kg w dół. Czemu mi tak waga skacze? Jem tyle, ile powinnam, nie obżeram się ale też nie jem jak wróbelek.
Teściowa mnie zaczyna drażnić, szwagierki opieprzają, że się odchudzam w ciąży. Wcale nie...
Trochę się martwię.
wiesz co nie przejmuj sie tym za bardzo, jesli dobrze sie odzywiasz. Poprostu moze za czesto sie wazysz, kilogram to jest mala roznica. Ja jak sie waze codziennie to mam tez roznice czasami nawt 2-3 kilogramow. Poprostu trzeba sie wazyc raz w tygdoniu, nie za czesto :)
 
Hej Wam:)
A ja dziś wsjo pozałatwiałam, potem byliśmy raz jeszcze popatrzeć na mebelki dla Małej, kupiliśmy jej 2 śliczne puchatkowe obrazki i szafkę nad przewijak żebym miała na kosmetyki Małej, pampersy, itp. Wkleję później fotkę bo teraz obiad robię a potem remoncik cd:p

Tunia kuzynki córa ma też loczki i też wrąbała sobie 2 lata temu wosk we włoski, zmyłam jej to ciepłą wodą i szamponem i fajnie zeszło:)
 
Gratuluje takich tesciow. Super.Moja tesciowa dzisiaj wraca z Tunezji i juz sobie wyobrazam jak bede musiala wysluchiwac jak bylo wspaniale i w ogole i nawet nie zapyta a jak ty sie czujesz i czy wszystko oki z dzieciaczkami i jeszcze bedzie czekala az jej usluzymy i moj maz bedzie latal jak piesek kolo niej.Egoistka jedna
tesciową to ty sie nie przejmuj nastaw sie pozytywnie bo rzeczywiście ci zepsuje chumor a jak zadużo bedzie godać o wczasach to zacznij jej opowiadać o ostatniej wizycie u ginia :-D:-D

a moja mama dzisiaj z Rozalka lepia pierogi:-)
w niedziele wracam do siebie i moze wkoncu zapanuje nad waga, bo na mamusinych obiadkach to wcale dobrze nie wyjde. ale pysznosci same mi pod nos podstawiaja, a ja leze i tyje w najlepsze!
to bardzo dobrze pozwul niech ktoś dba o ciebie bo z tego co mówiłaś to mama wracado siebie w niedziele także nadrabiaj do niedzieli bo po niedzieli zatęskisz za mamy obiadkami

mam jeszcze powazny problem, otoz jak zmyc wosk z wlosow? moje kochane dziecko dwa dni temu napackalo sobie we wlosy wosku do wlosow! zuzyla cale pudelko!8 razy wlosy jej mylam, a one dalej tluste, wyglada koszmarnie. uzywalam jej szamponow, mojego szamponu, kupilam zwykly bambi, nawet uzyla pur do naczyn i puscilo ledwo ledwo.
ona ma bardzo powazne zapedy fryzjersko kosmetyczne, ile razy juz byla opackana szmikami, cieniami i pudrami,paznokcie maluje jak zdobedzie gdzies lakier.kombinowac zaczyna i wspina sie po szafkach do najwyzszych polek. raz chciala sobie wlosy obciac nozyczkami do paznokci, ale naszczescie w pore wkroczylam. wszystko na klucz musze pozamykac. dobrze ze dziecko kreatywne, ale boje sie ze zrobi sobie krzywde. wiec kiedy jest cisza 5min, potrzebna interwencja:-).
ale te dzieciaki mają pomysły skąd im sie to bieze :-D

Dziewczyny nie mam pojęcia, co się ze mną dzieje... Znowu poleciałam kg w dół. Czemu mi tak waga skacze? Jem tyle, ile powinnam, nie obżeram się ale też nie jem jak wróbelek.
Teściowa mnie zaczyna drażnić, szwagierki opieprzają, że się odchudzam w ciąży. Wcale nie...
Trochę się martwię.
trudno mi powiedzieć czemu ale ginio zwracał ci uwage na wage bo jak nie to chyba wszystko wporządku wiadomo że dzidzi ściąga z nas co najlepsze i moze tak jest u ciebie ze nienadążasz nadrobi ć zapasów
 
Oj, ale mam nadrabiania. Nie było mnie te kilka dni, w szpitalu wylądowałam. Twardy brzuszek od niedzieli:-( Jest troszkę lepiej ale nie tak jak przedtem. Lekarz mówi że to może być spowodowane infekcja pochwy. No nic, antybiotyk, nospa i grzeczna mam być. Ale widziałam swojego szkraba na usg. 350gram i chyba coś między nogami dynda. Nie jestem pewna bo lekarzowi powiedziałam że ma minie mówić co, że ewentualnie sama zobaczę. No i mi pokazał po czym z uśmiechem zapytał czy widzę. No i ja coś tam widziałam ale nie chciałam żeby potwierdzał moje domysły- taki głuptak ze mnie. Ale mojemu Miśkowi się nie wygadam, co to, to nie;-)
 
Oj, ale mam nadrabiania. Nie było mnie te kilka dni, w szpitalu wylądowałam. Twardy brzuszek od niedzieli:-( Jest troszkę lepiej ale nie tak jak przedtem. Lekarz mówi że to może być spowodowane infekcja pochwy. No nic, antybiotyk, nospa i grzeczna mam być. Ale widziałam swojego szkraba na usg. 350gram i chyba coś między nogami dynda. Nie jestem pewna bo lekarzowi powiedziałam że ma minie mówić co, że ewentualnie sama zobaczę. No i mi pokazał po czym z uśmiechem zapytał czy widzę. No i ja coś tam widziałam ale nie chciałam żeby potwierdzał moje domysły- taki głuptak ze mnie. Ale mojemu Miśkowi się nie wygadam, co to, to nie;-)
dobrze że juz wróciłaś i ze z dzidzią wszystko wporzadku, to bedzie synuś :-)
 
Hej.Dawno mnie tu nie było.Wróciłam z usg i nadal nie wiem co nosze pod serduszkiem-dzidzia tak się ułożyła,że nie dało się podglądnąć.Chociaż ja czuję,że to chłopak-córę już mamy.Ale jak będzie następna to tym lepiej-znowu będziemy próbować,hihi.Najważniejsze,że dzidzia jest zdrowa
 
WItam was,
dawno mnie nie bylo ale zmienialam swoj stan i pelno sprawy na glowie,
wczoraj bylismy na usg genetycznym w 2 trumestrze i serduszko jest cale tzn nie ma dziurek, wszyso dobrze pracuje tylko co jakis czas wystepuje czestoskurcz...:sad:
czy ktoras z was miala z tym do czynienia?
pan dr wyslal nas do kardiologa plodu i powiedzial ze to arytmia;/
ublagana wizyte mam dopiero za dwa tygodnie (normalnie bylaby za miesiac)...
chyba osiwieje juz calkiem...:-(
 
reklama
Hej.Dawno mnie tu nie było.Wróciłam z usg i nadal nie wiem co nosze pod serduszkiem-dzidzia tak się ułożyła,że nie dało się podglądnąć.Chociaż ja czuję,że to chłopak-córę już mamy.Ale jak będzie następna to tym lepiej-znowu będziemy próbować,hihi.Najważniejsze,że dzidzia jest zdrowa
bo pewnie chce wam zrobić niespodzianke

WItam was,
dawno mnie nie bylo ale zmienialam swoj stan i pelno sprawy na glowie,
wczoraj bylismy na usg genetycznym w 2 trumestrze i serduszko jest cale tzn nie ma dziurek, wszyso dobrze pracuje tylko co jakis czas wystepuje czestoskurcz...:sad:
czy ktoras z was miala z tym do czynienia?
pan dr wyslal nas do kardiologa plodu i powiedzial ze to arytmia;/
ublagana wizyte mam dopiero za dwa tygodnie (normalnie bylaby za miesiac)...
chyba osiwieje juz calkiem...:-(
nic sie niemartw na zapas ja też sie bałam przed ostanią wizytą na usg genetycznym bo ginio zauważył jakąś plamke na muzgu dziecka i tez sie bałam a teraz wiem ze wszystko jest wporzadku i u ciebie też bedzie dobrze choć wiem że trudno przestać o tym myśleć
 
Do góry