reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Wiktorek zdecydowanie byl chowany na pampersach. Chcialam na tetrze, ale nie wyrobilam po prostu. A sa i takie mamy, ktore od poczatku kupuja pieluszki jednorazowe w Biedronce i dzieci sie dobrze chowaja i nie odparzaja, ale ja nie robilam takich eksperymentow.
Co do nocniczkow - zdecydowanie posadzilam malego - 1,5-rocznego - i w ciagu 1 dnia pieluszki odeszly nawet w nocy, ale moze po prostu nam sie udalo... bo w ogole mowia, ze dziecko do 2 lat ma czas na nauke
NO wlansie moje dziecko tolerowalo tylko te zwykle pampersy z biedronki !!!!!!!
Papmers jako pampers ogrinalny - uczulenie ,caly tylek w krostach !!!
Huggies - caly tylek czerwony po godzinie !!!!
Jak sprobowalam pieluchy z biedronki tak nic nie bylo ...tylko ze czesto je zmienialam bo juz shize zalapalam ze zas bedzie uczulenie ...:)
 
reklama
A u mnie jednak nie za ciekawie:-(Serducho nie takie..moje oczywiście..Niemiarowość oddechowa, poza tym skurcze nawet bez skurczy,a akurat jak u lekarza byłam to mnie nie dusiło i nie zatykało..jak wróciłam do domu to się prawie dusiłam...dopiero by EKG wyszło..skurcz co kilka sekund..Dzisiaj muszę jeszcze raz iść na EKG w momnecie kiedy caly czas mnie zatyka i serce przestaje bić..Ponadro mam skierowanie do kardiologa + echo serca..no i w moim stanie moge jedynie magnez barć na czynność skurczową:-(
Lilijko kochana nie zamartwiaj sie !! Pamietam jak z Patrykiem w ciazy zadnemu lekarzowi nie podobalo sie osluchowo bicie mojego serca ,tez kardiolog ,tez echo serca ,tez ekg !!! U mnie wyszlo ze cos mi szwankuje jedna zastawka serca ,ale do tej pory sie mi wszystko unormowalo i nie bylo to nic groznego :) Trzymam za ciebie kciuki i oszczedzaj sie slonce ! Wiem ze latwo pisac nie martw sie ,bo pamietam jak ja sie martwilam wiedzac ze cos sie ze mna dzieje z moim sercem.Bardz dzielna :)
 
pomysł z CD całkiem niezły, ja na pewno to wypróbuję jak się bąbelek urodzi :-)
Bo nie problem dać 100we za zabawkę ale jeśli to nie będzie działało na nasze pociechy - z tego co pisze na tej aukcji w badaniach 90% dzieci się uspakajało, a ja mam pecha i moje dziecko moze być w tych 10%.
 
pomysł z CD całkiem niezły, ja na pewno to wypróbuję jak się bąbelek urodzi :-)
Bo nie problem dać 100we za zabawkę ale jeśli to nie będzie działało na nasze pociechy - z tego co pisze na tej aukcji w badaniach 90% dzieci się uspakajało, a ja mam pecha i moje dziecko moze być w tych 10%.

hehe

Moja koleżanka kiedyś musiała dziecko w nosidełku na pracującej pralce stawiać by zasneło , stała przez 15 min. po czym miała spokój heh z czasem jej mąż jej tam krzesełko zaniósł :confused::-D każdy się wtedy śmiał, no ale tylko to działało ....

Dobra laski, czeka mnie samotny powrót do domu ponad godzinę ..... a potem cała reszta na miejscu , do wieczorka ! :*
 
Ale mialam czytania:tak:normalnie jak nie zagladam co godzine to potem jest ciezko:-D
Co do pieluch to ja tez nie wyobrazam sobie zycia na tetrach:no:jak dla mnie pampersy sa genialne i nie zastapione,fakt kosztuja sporo ale policzyc ten czas przy pralce,proszek potem prasoawnie i czeste zmieany to oszalec idzie.Ja napewno bede uzywala pampersow,mam obawy tylko do stawów biodrowych bo podobniez jak nie jest z nimi ok to zalecaja wlasnie szerokie piueluszkowanie tetrami:-(oby jednak nie trzeba bylo.
Ja na samaym poczatku uzywalam hudzisów (czy jakos tak sie pisze),potem przeszlam na pampersy a jak jua corka troche podrosla to kupilam jej wlasnie te biedronkowe ale po nich jej pupa byla cala czerwona wiec musialam znowu powrócić do pampersow.Po nich nie bylo problemu.

LILIJKA nie martw sie na zapas,moze nie jest to jakis powazny problem,juz niedlugo bedziesz wiedziala co i jak.

LAJTWAY a ty lepiej zmykaj do gina i nie mysl teraz o oddawaniu,tez jestem takiego zdania ze tesciowa to powinna ci dac na ta wizyte,jesli jednak nie bedziesz miala tych pieniedzy to idz na izbe przyjec do szpitala,tam napewno nie zlekcewaza twojego problemu.
 
reklama
hehe

Moja koleżanka kiedyś musiała dziecko w nosidełku na pracującej pralce stawiać by zasneło , stała przez 15 min. po czym miała spokój heh z czasem jej mąż jej tam krzesełko zaniósł :confused::-D każdy się wtedy śmiał, no ale tylko to działało ....

Dobra laski, czeka mnie samotny powrót do domu ponad godzinę ..... a potem cała reszta na miejscu , do wieczorka ! :*
haha z pralką jest niezłe może i ja wprzyszłości to wyprobuje:-D
 
Do góry