reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Cześć Dziewczyny,

To i ja się melduję, już po śniadanku :-)

Wczoraj był temat prasowania - do mnie właśnie podjechał kurier i przywiózł nowy nabytek: żelazko Philips GC4410. Dłuuuuugo szperałam w sieci, naczytałam się opini i wkońcu nabyłam. Mam nadzieję że teraz ciuchy same się będą prasowały ;-)

aga - coś z tymi jajkami musi być ale nie wiem czy to nie stara szkoła czy może jednak prawda. Moja mama przyczaiła że w Makro będą na promocji pieluchy tetrowe i kazała mi nabyć duuuuuuuuuuuużo. Więc ona chyba mysli że młody w tetrze będzie śmigał. Ale ja sobie tego nie wyobrażam. Chyba teraz pampersy czy inne pieluchy sa na tyle udoskonalone że krzywdy dziecku nie zrobią.
ja też jestem za pampersami mam nadzieje że noja córunia nie bedzie uczulona ba niewyobrażam sobie tergo prania pieluch i prasowania
A u mnie jednak nie za ciekawie:-(Serducho nie takie..moje oczywiście..Niemiarowość oddechowa, poza tym skurcze nawet bez skurczy,a akurat jak u lekarza byłam to mnie nie dusiło i nie zatykało..jak wróciłam do domu to się prawie dusiłam...dopiero by EKG wyszło..skurcz co kilka sekund..Dzisiaj muszę jeszcze raz iść na EKG w momnecie kiedy caly czas mnie zatyka i serce przestaje bić..Ponadro mam skierowanie do kardiologa + echo serca..no i w moim stanie moge jedynie magnez barć na czynność skurczową:-(
lilijko bede trzymac kciuki żeby wszystko z twoim serduszkiem było dobrze
Cześć dziewczyny. Niestety od wczoraj nic się nie zmieniło i brzuch mam dalej twardy. Idę wieczorem do lekarza jeśli znajdę 100 zł na wizytę. Jeśli nie to jutro rano śmigam państwowo- tylko tego to się akurat boje, bo doktorek jest straszny, krzyczy, jest niemiły i w ogóle porażka. A do pobliskiego miasta nie chce jechać bo to jednak kilkadziesiąt km i trochę się boję. Kurcze, może teściowa mnie stówką poratuję- tylko z czego ja jej oddam...:-( Dół ogólnie
kochana teściowa to ci powinna dać a nie pożyczyć takie jest moje zdanie wkońcu tu chodzi o jej wnuka czy wnyczke bo już sama nie wiem
 
reklama
Witam Was dziewczyny w ten pochmurny ale za to zeski poranek,
Ja wczoraj po kolacji cukier mialam dobry.No ale juz dzisiaj po sniadaniu znow lipa no istwierdzam ze to po bulce jednak jest to za duzo musze zaczac jesc chleb.


Cześć dziewczyny. Niestety od wczoraj nic się nie zmieniło i brzuch mam dalej twardy. Idę wieczorem do lekarza jeśli znajdę 100 zł na wizytę. Jeśli nie to jutro rano śmigam państwowo- tylko tego to się akurat boje, bo doktorek jest straszny, krzyczy, jest niemiły i w ogóle porażka. A do pobliskiego miasta nie chce jechać bo to jednak kilkadziesiąt km i trochę się boję. Kurcze, może teściowa mnie stówką poratuję- tylko z czego ja jej oddam...:-( Dół ogólnie

A nie mozesz podjechac do szpitala tam cie zbadaja za darmo. I jak sie bedzie cos dzialo to na pewno nie zbagatelizuja.
 
Tunia też już doszłam do wniosku że Hania jest za mała na nocnik:-:)-:)-( Ale od koleżanki córcia już ładnie się załatwia i myślałam że ja leniwa matka jestem że nawet nie próbuję:-) A teraz postanowiłam że jak siedzimy w domu to zaoszczędzę trochę na pampersach a może kilka razy jej się uda zrobić i tak małymi kroczkami dojdziemy do nocniczka:-)
Co do pieluch jednorazowych z biedronki to ja akurat sobie je chwaliłam! Jak mała się urodziła to wszystkie babki na sali tak je zachwalały że jak tylko mała wyrosła z tych najmniejszych to spróbowałam Da Da ( tak się nazywają)! Tylko póżniej nie pasowała mi rozmiarówka ( bo są tylko 3 rodzaje) i wróciłam do pampersów:-) A niestety jak póżniej chciałam znów kupować da da to okazało się że mała się na nie uczuliła! Innych nigdy nie próbowałam:-)


Ja cię w łyżce wody utopię :wściekła/y:
To jest twoje dziecko a nie koleżanki!!!
TY najlepiej wiesz, kiedy i na co jest gotowa.
Amelka zaczęła siadać jak miała 12 tygodni ale to nie znaczy, że Jonasz który siedział książkowo miał być gorszy, albo na siłę sadzany bo Amelka tak robiła.
Każde dziecko jest inne!!!

Oj ty trombo:-D
 
Lilijka
trzymaj się skarbie

Sprawa jajek i pampersów.
Ja Jaś się urodził pytałam położnych.
podobno to jakaś bzdura.
Wiadomo latem Pampersy" tanie, na foli mogą zaparzać, jednak te przewiewne nie mają prawa :-D
 
Ja cię w łyżce wody utopię :wściekła/y:

Daga poczekaj chociaż niech dziecko urodzi :-D

Jajcary jedne bezjajowe hehehehe

A teraz trochę gorzkich żali : buuuuuuuu ;) zaraz musze wracać do domu (120km), zaraz potem o 15:00 mam tam wizytę u dentala buuu :> jak będzie bolało to dostanie w krocze : D a potem o 18:00 mam msze za dziadka :/
 
Ja cię w łyżce wody utopię :wściekła/y:
To jest twoje dziecko a nie koleżanki!!!
TY najlepiej wiesz, kiedy i na co jest gotowa.
Amelka zaczęła siadać jak miała 12 tygodni ale to nie znaczy, że Jonasz który siedział książkowo miał być gorszy, albo na siłę sadzany bo Amelka tak robiła.
Każde dziecko jest inne!!!

Oj ty trombo:-D

Heheheh dobrze powiedziane :-D
 
Czyli mogę przyjąć że oprócz kwestii finansów nie ma żadnego innego powodu żeby nie dawać pampersów? Bo ja tam wolałabym dawać pampersy :-):-):-)
Aga - moj Patrys przelecial na pampersach 1,rok i 2 miesiace do czasu az zaczol sikac do nocnika :) NIdgy nie mial jajek przegrzanych ,zadnych uczulen ....probowalam tetry ale matko boska chlopcy zazwyczaj sikaja do gory wiec spioszki rowniez byly mokre...ja wytrzymalam w imie sprawy jeden dzien ahahahha ....wrocilam do pampersow i wcale nie zlauje ..teraz o tetrach nawet nie mysle ...nie po to ktos nam zycie probowal ulatwic abysmy my same sobie je utrudnialy ...gdyby nie bylo to bezpieczne dla jajek ;) lekarze o tym by glosno mowili :) Glowka do gory :)
 
A!

Przypomniałam sobie ....
Koleżanka poradziła mi bym kupiła zabawkę imitujacą bicie serca, podobno rewelacja i szybko uspokaja noworodka - testowała juz w szpitalu, najlepiej sprawdza się w nocy kiedy bobas się budzi i chlipie to ona sama się załącza i nie trzeba wstawać jeśli to nie jest pora karmienia :confused: tyle, że to patrzyłam na allegro kosztuje około 100 ;, z wysyłką :sorry2: czego to juz nie wymyślą ......
Z tym biciem serca to prawda tez o tym slyszalam ...tylko ze u mnie pomagalo lekkie klepanie malusza po dupci lub pleckach wtrakcie usypiania.Czy to ma cos w spolnego z tym niewiem :nerd:
 
wyspana ;D
co do pieluch to ja słyszałam że wygodniej jest pampy zakładać - bo wiadomo nie trzeba prac i w ogole..
a takie zakładanie kilku pieluszek tetrowych troche czasochłonne jest moim zdaniem.. ja nie wiem na co się zdecydować.. napewno 20 pieluch tetrowych kupię..chociażby po to zeby mieć je przy sobie gdy dziecko ulewa..
Bardzo zdrowe podejscie - tetry napewno nam sie przydadza :)
 
reklama
Do góry