reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Mazia a ty musisz tak caly czas lezec. Bo mi gin ostatnio powiedzial ze musze sie zaczac jak najwiecej ruszac jednak sama mam sobie dozowac w zaleznosci od tego jak sie czuje.

A co do tesciow to witaj w klubie.Mnie to tylko denerwuje ze moj M nie widzi jaka ona jest samolubna i patrzy w nia jak w obrazek ale jak potrzeba nam jakiejs pomocy do do mojej mamy leci.
nie już moge sie troche poruiszać ale dalej musze bardzo uważać bo przedtem musiałm całyczas leżeć tylko to toalety i koniec spacerku.
a apropa teściów to mój m już troche zmienia zdanie o swoich rodzicach bo ja mu to często przypominaj jak nie byłam w ciązy to co tydzień w niedziele do teściów to było obowiązek nasz a teraz ja sam w domu siedze i o ni do nas nie przyjeżdzają co niedziele raptem raz byli u nas no teściowej to sie chyba 2 razy zdazyło ale jak dzidzi sie urodzi to sie wszystko odwruci i wnusi nie zobaczą jak sami nie będą przyjeżdzać. i tak właśnie zrobie
 
reklama
nie już moge sie troche poruiszać ale dalej musze bardzo uważać bo przedtem musiałm całyczas leżeć tylko to toalety i koniec spacerku.
a apropa teściów to mój m już troche zmienia zdanie o swoich rodzicach bo ja mu to często przypominaj jak nie byłam w ciązy to co tydzień w niedziele do teściów to było obowiązek nasz a teraz ja sam w domu siedze i o ni do nas nie przyjeżdzają co niedziele raptem raz byli u nas no teściowej to sie chyba 2 razy zdazyło ale jak dzidzi sie urodzi to sie wszystko odwruci i wnusi nie zobaczą jak sami nie będą przyjeżdzać. i tak właśnie zrobie

Ja mam dokladnie taki sam plan z moja tesciowa jak kuba bogu tak bog kubie i tez nie bede jezdzic i na pewno nie bede na obiadki zapraszac
 
Na zaparcia jabłuszka, suszone śliwki no i mineralka:) Szwagierce pomogły, a mnie jakoś zaparcia ominęły.
Ja mam teściów takich pośrednich- tzn teśc super a teściowa taka sobie, nie traktuje mnie jak córki ale tez nie jak obcą. Jest życzliwa, pomocna, a jak próbuje narzucić nam swoje zdanie to już moje kochanie się tym zajmuje:-)Tzn Misiek urywa dyskusję na początku a teściowa kapituluje bo wie że i tak zrobi po swojemu. Dobrze że ze mna rozmawia, chociaż na początku się bałam że będzie moje rady traktował tak, jak rady swojej mamy. Ale nie:-)
 
A ja wam powiem ze mam jakas masakre z tymi zaparciami.Pije wode na czczo,jem jablka tylko kawy nie pije bo jakos tak odstawilam w ciazy i mnie nie ciagnie ale chyba musze sprubowac bo juz rady nie daje a najdziwniejsze to to ze przed ciaza to w ogole nie mialam problemow wrecz przeciwnie
 
nito laski ja sie zabieram za szycie tego piekielnego pokrowca bo maz mi powiedzial ze jak tego nie zrobie to on sie nie wezmie za pokoj ... ot łajdacki sposob mobilizacji zony do pracy !!!
 
reklama
Witam mamuśki:-)
Jestem już po usg 3D:-):-):-)
Okazało się że noszę jakiegoś olbrzyma w brzuchu:-D Synek waży już 688g!!!! Z wszystkich wymiarów wychodzi że to już nawet 25 tydzień!!! I termin na 29 listopada!;-) A zatkało mnie jak się doktor zapytał czy może miałam krótkie cykle owulacyjne:-) Skąd mam wiedzieć jak już drugi raz udało się za pierwszym podejściem:-)
Wszystko oczywiście dokładnie sprawdzone, serduszko, brzuszek i mózg:-)
Tylko uparciuch cały czas się zasłaniał rączkami i doktor nieżle "trzepał" moim brzuchem żeby gamoń wziął te ręce! Ale w końcu dało się zrobić zdjęcia więc zaraz wkleję do albumu!
Kopciuszek trzymam kciuki:-)
 
Do góry