reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
dzien dobry!
wkoncu rewelacyjnie sie czuje. tryskam energia od 7 rano! Pogoda ladna, nic mnie nie boli, Rozalinka prawie zdrowa!super!
ide na spacer z kijami!

milego dnia
 
Witam ;) Wróciłam z usg ;) Wszystko w porządku - dzidzia waży 465 g. cudnie, ale niestety tak skrzętnie ukrywała to co ma pomiędzy nóżkami, że lekarz nie mógł dojrzec czy dziewczynka czy chłopczyk ;( ... może 2 września się dowiemy, najwazniejsze, że wszystko ok! Od początku ciąży przytyłam 5 kg. - dużo ;( ... no i biorę tylko folic, nic więcej mi lekarz nie zalecił. Aha badania robiłam też tylko raz - na początku i z tego co wiem drugi raz będe robiła gdzieś pod koniec ciaży. Pozdrawiam mamuśki
U mnie wszystko podobnie, nie wiadomo dokladnie, choc cos tam mignelo, cos tam sterczalo, ale dokladnie nie bylo widac, wiec nie ma sie co sugerowac... i 1 wrzesnia kolejne usg. No i ja mam + 5 kg, ale to nie jest chyba za duzo ;)
I badania raz byly i teraz mam zrobic. I tyle.
Najwazniejsze, ze dziecie zdrowe. Tylko ze w uwagach w karcie ciazy lekarz napisal bardzo zreszta niewyraznie: 4 konczyny, 3 noga (?!!!), nie wiem co, zoladek, kregoslup... i teraz maz siedzi i mysli o co chodzi :-D
 
Mnie osobiście ta bezczynność dobija bo wcześniej wszędzie mnie było pełno a teraz trzeba jednak trochę zwolnić:-(

Ja też mam pizzę-italianę mniam!!!

Ja też dziś postawiłam na Colę i pizzę:-)

ja pizze obiecalam mezowi w sobote :)

Hehe no to widze, ze nie jestem sama:-) Nie ma to jak dobra pizza i cola:-D

emwu Nic sie nie martw, nie zapomnimy:tak: Fajnie, ze u Was wszystko ok:-)

23marta No widzisz wszystko jest ok;-) Duze juz te Twoje chlopaki:-)
 
kopciuszku - trzeba myśleć pozytywnie!!

Kurcze to czekanie na swoją kolej jest najgorsze. No ale na to niestety chyba nie da się nic poradzić.
Wczoraj tez tak czekalam... i kobieta starsza przede mna opowiadala o kobiecie przed nia, ktora wlasnie weszla do gabinetu... ciezka historia ze smutnymi przezyciami, moj mazus jak uslyszal, jak wyrwal mnie na dwor... poczekalismy az ona wejdzie i wtedy weszlismy do poczekalni ;)
 
Czesc mamusku,

Czesc Laski, no wiec ja dołączam do Ciebie karolak z tym fenoterolem, wzielam na razie jedna tabletke i jest masakra, lapy sie trzesa itd...
Poza tym na USG wzytsko na szczescie ok, jednak są dwa siusiaki ale juz jakos do tej mysli przywykłam :) maluchy wazą po 464g i 375g, jeden jest ułożony główkowo, drugi poprzecznie.
Po tym fenoterolu narazie nic mi nie twardnieje, a KAROLAK powiedz bierzesz cos jeszcze poza tym fenoterolem na serducho? Bo mi przepisal metocard... i ile razy dziennie bierzesz ten fenoterol?
Ale troszke sie wczoraj bałam ale dzis na szczescie wsiooo okej i maluszki nie sa taki wcale malutkie jak myslalam hihih
A i zapomnialam bo na USG przycwaniakowałam mówie zapytam doktorka specjalnie cos na temat USG 3D czy warto to robic czy to tylko fanaberia i bardzo ladnie doktorek postapil po mojej mysli i przełączyl na chwile na to 3D zeby mi pokazac jak widac, no ale powiedzial ze to raczej dla fanaberii mozna sobie zrobić, i ze w ogole lepiaj tam pozniej to robic niz teraz bo teraz to tam nawet buzki za dobrze widac nie bylo, a temu drugiemu to w ogole bym buzki nie obejrzała bo ma ten łepek tak nisko, ulozony jest na nietoperza i wali mame z dyńki po pęcherzu, niedobry, to przez niego ciagle chce mi sie siku
Martus ja biore do tego Isoptin na kołatanie serca i nawet nie jest tak strasznie jednak najgorzej jest o 6 rano bo ja to swiństwo biore 4*pol i dzis zaczelam sie zastanawiac co jest ze w dzien mna tak nie rzuca jak o tej 6 i mysle ze to wina ze biore na pusty zołądek i wygonilam mojego M zeby mi cos do zjedzenia zrobil to mi nawet przeszlo.
Gratuluje wagi dzieciaczkow :):) A powiedz mi jeszcze czy lekarz kazal ci lezec przytym twardnieniu
 
U mnie wszystko podobnie, nie wiadomo dokladnie, choc cos tam mignelo, cos tam sterczalo, ale dokladnie nie bylo widac, wiec nie ma sie co sugerowac... i 1 wrzesnia kolejne usg. No i ja mam + 5 kg, ale to nie jest chyba za duzo ;)
I badania raz byly i teraz mam zrobic. I tyle.
Najwazniejsze, ze dziecie zdrowe. Tylko ze w uwagach w karcie ciazy lekarz napisal bardzo zreszta niewyraznie: 4 konczyny, 3 noga (?!!!), nie wiem co, zoladek, kregoslup... i teraz maz siedzi i mysli o co chodzi :-D

Gogana ja tez nigdy nie moge sie doczytac co tam napisane a moze to i lepiej najwazniejsze ze ci mowi ze jest oki:)
 
Gogana ja tez nigdy nie moge sie doczytac co tam napisane a moze to i lepiej najwazniejsze ze ci mowi ze jest oki:)
Ja to tam wiem ze jest ok, ale ten moj maz ciagle szuka komplikacji i sie wiecznie stresuje i niepokoi. I ciagle mi kaze dzwonic do lekarza i pytac, czy jakies tam reakcje sa w porzadku. I on chce byc przy porodzie...:shocked2:
 
Ale mnie teście wkurzyli :wściekła/y:, mąż do nich pojechał coś pmóc bo oni wielkie ŁOGRONIKI są. I się pochwalił, że już mamy na łóżeczko i posciel pieniązki, że we wrześniu już kupimy i ,że moja mama już kupiła wyprawkę ( a ma dostęp do cen producenta ), a oni mu na to, że to za wcześnie i co jak nie donosi ???:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Oni Nam chyba dobrze nie życzą ............:-(


I jezcze teść do Męża: ''po co się tak srasz tym dzieckiem ?'':wściekła/y:
Mąż omal mu nie @#@#@$#$#%$%@%%$ :wściekła/y: wlał.
 
Ostatnia edycja:
reklama
no wyniki mam takie sobie ... z przewaga na dolnej granicy albo zaraz ponizej ...
czerwone krwinki mam 4,06 a norma od 4,2
hemoglobine na dolnej granicy norma od 12 a ja mam 12,1
hematokryt 36 norma od 37 ...tak ze moglo by byc lepiej ...
mama mi juz zaaplikowala dietke ... kilo marfewki kilo jablek - salatka z marchewki i jablka !! a do tego buraczki i barszczyki w kazdej postaci :D
 
Do góry