reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Moj nie mial nic przeciwko, ze asystuje przy wiertarce czy stoje na drabinie i gipsuje sufit. Z jednej strony nie rozumie, ze moge sie zle czuc ( w tym miec zly humor) i chce polezec, a z drugiej kazdy objaw to sygnal do trwogi. Tacy sa ci faceci ;)
Sasiad? Hmmm...:confused:

Z tym sasiadem to taka smieszna historia bo pojechalismy wczoraj nad jezioro i swoja droga to mnie tak wytrzeslo taka droga lesna ze myslalam ze nie dam juz rady) i jak zasiadlam na laweczce to mnie maly zaczal tak kopac ze az i mowie ale mnie kopie az mnie boli a moj sasiad taki czuly jest i mowi do mnie gdzie gdzie pokaz to mu pokazalam .Moj tylko na to ale sie wk....... jak cie kopnie przede mna no i go kopnal ale bylo smiechu.:-D
 
reklama
witam u mnie dziś brzydka pogaoda pada i pada spać sie chce.
23 marta i karolak ja też na foneterolu 4x1/4 tab ale na serduszko nie mam nic ba ja akutat to borze znosze ten lek
kopciuszku trzynam kciuki po wizycie daj nać
nie przejmujcie sie teściami ja leże prawie odpoczątku ciąży i moi teściowie tylko raz u mnie byli na obwiedziny co mieszkają raptem 7 km. a o tel to moge zapomnieć o astatnio jak była teściowa sama to takie głupoty mi opowiadała że szkoda pisać o tym tak że sie nie martwcie ich poprostu trzba olać i robić tak jak my chcemy
 
przesadzasz !! przeciez nie przywioza swinskiej grypy !!
rownie dobrze nie moglybysmy chodzic do przychodni (tam ilosc wirusow i bakterii jest maksymalna) o wyjsciu do supermarketu wogole mozna by zapomniec ... PRZESADZASZ !!

a co do mojej tesciowej to ona wogole sie ciaza nie interesuje poza wypominaniem mi ze mam sie za bardzo na krzesle nie opierac bo pod moim ciezarem moze tego nie wytrzymac (wczoraj za ten tekst chcialam jej szczeke pzrestawic)

No moze i przesadzam ale wiesz jak sie dwa razy poronilo i teraz tez ciaza wysokiego ryzyka to sie dmucha na zimne.
 
no wyniki mam takie sobie ... z przewaga na dolnej granicy albo zaraz ponizej ...
czerwone krwinki mam 4,06 a norma od 4,2
hemoglobine na dolnej granicy norma od 12 a ja mam 12,1
hematokryt 36 norma od 37 ...tak ze moglo by byc lepiej ...
mama mi juz zaaplikowala dietke ... kilo marfewki kilo jablek - salatka z marchewki i jablka !! a do tego buraczki i barszczyki w kazdej postaci :D
mea jak na ten czas ciazy to wyniki rewelacyjne!
ale warzywek nigdy za wiele, a buraki dzialaja cuda!
 
witam u mnie dziś brzydka pogaoda pada i pada spać sie chce.
23 marta i karolak ja też na foneterolu 4x1/4 tab ale na serduszko nie mam nic ba ja akutat to borze znosze ten lek
kopciuszku trzynam kciuki po wizycie daj nać
nie przejmujcie sie teściami ja leże prawie odpoczątku ciąży i moi teściowie tylko raz u mnie byli na obwiedziny co mieszkają raptem 7 km. a o tel to moge zapomnieć o astatnio jak była teściowa sama to takie głupoty mi opowiadała że szkoda pisać o tym tak że sie nie martwcie ich poprostu trzba olać i robić tak jak my chcemy

Mazia a ty musisz tak caly czas lezec. Bo mi gin ostatnio powiedzial ze musze sie zaczac jak najwiecej ruszac jednak sama mam sobie dozowac w zaleznosci od tego jak sie czuje.

A co do tesciow to witaj w klubie.Mnie to tylko denerwuje ze moj M nie widzi jaka ona jest samolubna i patrzy w nia jak w obrazek ale jak potrzeba nam jakiejs pomocy do do mojej mamy leci.
 
Z tym sasiadem to taka smieszna historia bo pojechalismy wczoraj nad jezioro i swoja droga to mnie tak wytrzeslo taka droga lesna ze myslalam ze nie dam juz rady) i jak zasiadlam na laweczce to mnie maly zaczal tak kopac ze az i mowie ale mnie kopie az mnie boli a moj sasiad taki czuly jest i mowi do mnie gdzie gdzie pokaz to mu pokazalam .Moj tylko na to ale sie wk....... jak cie kopnie przede mna no i go kopnal ale bylo smiechu.:-D
A to fajnie, teraz zawsze bedziecie ten moment wspominac)))
Co do tesciow moznaby stworzyc osobny temat-rzeke, zeby kazda mogla sie wygadac;) i przez to odstresowac. Tyle co sie naslucham od kolezanki na przeciw... :baffled: ... Wy tez mowicie do swoich tesciowek per pani?
 
reklama
Ja mam do fenoterolu isoptin i jakoś szału nie robi-trzęsie mnie strasznie chociaż teraz to już mi przynajmniej serducho tak nie wali jak po pierwszej tabletce:tak:
no właśnie zwykle ispotin dają, a ile razy dziennie bierzesz fenoterol?

Witam!
U mnie wyczekiwany dzien nastał:-)WIZYTA U GINA ktorej sie jakos boje:-(najgorsze to czekanie na swoja kolej ale jakos przezyje;-)mnie dzis nowu boli w dole plecow i to mnie martwi.

kopciuszku bedzie okej, nie martw sie plecami, brzuszek masz spory to i nowe obciazenie jest dla kregosłupa, ja to czuje tak jak by moja kosc krzyzowa miala sie rozpaść na kawałki za moment, wczesniej jeszcze bolaly mnie biodra

23marta No widzisz wszystko jest ok;-) Duze juz te Twoje chlopaki:-)
nio skzoda tylko ze musze brac ten fenoterol, ale wiesz tez myslalam ze beda mniejsze a tu prosze jaka mila niespodziewajka ;)
Martus ja biore do tego Isoptin na kołatanie serca i nawet nie jest tak strasznie jednak najgorzej jest o 6 rano bo ja to swiństwo biore 4*pol i dzis zaczelam sie zastanawiac co jest ze w dzien mna tak nie rzuca jak o tej 6 i mysle ze to wina ze biore na pusty zołądek i wygonilam mojego M zeby mi cos do zjedzenia zrobil to mi nawet przeszlo.
Gratuluje wagi dzieciaczkow :):) A powiedz mi jeszcze czy lekarz kazal ci lezec przytym twardnieniu
wiesz co ja weszlam do doktorka tylko po recepte, bo dzwonilam do niego i mowilam co sie dzieje, takze siedzialam tam tylko chwilke, ale nic nie mówił że mam leżeć wiec chyba nie ;)
Ja biore 5mg tego fenoterolu co 8h i 30min przed kazdym polowke tego na serducho
Ale mnie teście wkurzyli :wściekła/y:, mąż do nich pojechał coś pmóc bo oni wielkie ŁOGRONIKI są. I się pochwalił, że już mamy na łóżeczko i posciel pieniązki, że we wrześniu już kupimy i ,że moja mama już kupiła wyprawkę ( a ma dostęp do cen producenta ), a oni mu na to, że to za wcześnie i co jak nie donosi ???:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Oni Nam chyba dobrze nie życzą ............:-(


I jezcze teść do Męża: ''po co się tak srasz tym dzieckiem ?'':wściekła/y:
Mąż omal mu nie @#@#@$#$#%$%@%%$ :wściekła/y: wlał.
o tez bym byla zła jak cholera, a ze z natury jestem kłótliwa jak ktoś mnie zdenerwuje ... ;)
no wyniki mam takie sobie ... z przewaga na dolnej granicy albo zaraz ponizej ...
czerwone krwinki mam 4,06 a norma od 4,2
hemoglobine na dolnej granicy norma od 12 a ja mam 12,1
hematokryt 36 norma od 37 ...tak ze moglo by byc lepiej ...
mama mi juz zaaplikowala dietke ... kilo marfewki kilo jablek - salatka z marchewki i jablka !! a do tego buraczki i barszczyki w kazdej postaci :D
najwazniejsza jest hemoglobina i erytrocyty, a dla kobiet w ciazy normy sa inne w kazdym trymestrze dla tej hemoglobiny, nie takie jak tam wypisuje laboratorium, wydaje mi sie ze ponizej 11 to niedokrwistosc jest juz, ale to nawet 11 to nie ma tragedii :) takze jest dobrze mea, teraz u nas wsyztskich tendencja spadkowa jest i to normalne jeszt :) a erytrocyty to tez nie ma tragedii jak jest ich mniej bo my mamy wiecej osoczaa we krwi czyli krew sie rozciencza

No to ja ci zazdroszcze ze taki twoj maz troskliwy bo u mnie to zupelnie na adwrot to ja sie ciagle martwie i boje a moj maz mam wrazenie ze uwaza ze przesadzam i chociaz lekarz mi powiedzial ze mam lezec i tylko troche chodzic jezeli uznam ze sie dobrze czuje a on ciagle mnie gdzies ciagnie i kaze wstawac nawet jak ja mu mowie ze mi brzuch twardnieje to on twierdzi ze przeciez musi tak byc i ze na pewno to normalne.W ogole ten moj maz to troche jakby nie rozumial albo nie dorosl. Najlepsze jest to ze sasiad pierwszy przed nimwyczul ruchy naszych bobaskow
karolak a mimo tego ze lezysz i bierzesz te leki nadal ci twardnieje brzusio?
 
Do góry