reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Martuska no faktycznie masz kruszynkę. Ale ważne, że dobrze się rozwija:tak: Wieki mnie tu nie było, widzę wątek umiera śmiercią naturalną, a szkoda. To zaraz będą 2 lata jak nasze dzieciaki się urodziły:-) Pomijając kilka dziewczynek bo jakaś dziewczyna urodziła we wrześniu a Jutka /jak dobrze pamiętam nick/ 1 października. A wiecie o Lilijce, że jest w ciąży? To już bodajże 14tc.
 
reklama
Vegas i tak niezle pamietasz dziewczyny:tak: Slicznego aniolka masz z Martynki. Piekne wloski ma.
Dla Lilijki gratulacje ogromne. Bedzie miala fajna roznice wieku. Dla tych dziewczyn, ktore planuja dwojeczke maluszkow badz wiecej taka roznica jest fajna. Kto wie, moze wiecej Grudniowek bedzie mialo wkrotce dzieci:-)

Mea dziekuje, skoro tylko dziewczyny sie godza i nie maja nic przeciwko, to ja chetnie dolacze do was.
 
Martuska dziękuję:-) Też uważam, że taka różnica wieku jest całkiem fajna:tak: Wbrew pozorom pamiętam niewiele dziewcząt z Grudniówek, ale z Lilijką mam powiedzmy stały kontakt, tak samo z Daffi czy Fikuskiem. Szkoda, że wątek Grudniówek tak się rozpadł, ale co zrobić. Zawsze można powspominać:-)
 
Martuska dziękuję:-) Też uważam, że taka różnica wieku jest całkiem fajna:tak: Wbrew pozorom pamiętam niewiele dziewcząt z Grudniówek, ale z Lilijką mam powiedzmy stały kontakt, tak samo z Daffi czy Fikuskiem. Szkoda, że wątek Grudniówek tak się rozpadł, ale co zrobić. Zawsze można powspominać:-)

Vegas, watek sie nie rozpadl tylko dziewczyny pisza na watku zamknietym. Nie sadze, zeby udalo im sie pisac na obydwoch. Sama naleze do lipcowek 2005 i tam udzielamy sie tylko na zamknietym watku. Wiesz, dziewczyny pisza o roznych osobistych sprawach czesto, znaja sie juz dobrze bo trzeci rok i nie chca, zeby ktos kto odwiedza forum sporadycznie lub tylko z ciekawosci czytal ich zwierzenia. Dlatego ten watek istnieje tylko na forum zamknietym.
Ja sama udzielalm sie tutaj w ciazy z Marysia, ale potem przestalam, bylam zbyt zajeta praca i dziecmi. Teraz jestem w domu i mam komputer na wyciagniecie reki wiec latwiej mi zagladac. W lipcowkach wciaz sie udzielam, mam tam dziewczyny, z ktorymi sie znam juz 7 lat:tak: wirtualnie, ale i spotkalysmy sie pare razy.
Pogratuluj Lilijce ode mnie, mam nadzieje, ze mnie pamieta:blink:

Kora, glosuje.
 
już nie :( jeśli nie uznasz to za przesadę to mam prośbę o poparcie mnie na innych forach gdzie sie udzielasz, zamieść info i moją prośbę... każdy głos jest ważny, proszę!!! :sorry2:
 
reklama
Martuska świetnie rozumiem brak czasu, zwłaszcza, że pracuję, mam Martyśkę no i prowadzenie domu, obiady, męża:-) Ale mimo wszystko udzielam się na Młodych Mamach. Już ponad rok będzie.
Dobrze, pogratuluję Dominice:-) Dzięki. Ucałuj Marysię:-)

Fikusek chyba tu nie bardzo ktokolwiek będzie pisał na otwartym. Ja tu tylko wpadłam zerknąć co tam u Was, ale takie pustki, że chyba każdy stąd zaraz wychodzi:-p bez urazy.
 
Do góry