reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudzień 2009

To wychodzi na to że Tomek będzie i gaduła i złosnik:) STRASZNE:)
A może wstawisz na roczniaczki zdjęcie Arturka...dawno go nie widziałam:)
 
reklama
Chyba nie jestesmy "zakolegowane" na Nk:-D

A zdjęcia tu...ja jak piszę posta daję zarządzaj załącznikami...dodaję plik z komputera i gotowe:)
 
Słodki jest:)
A mój A dzis wybiera sie na imprezę z pracy..barbórkowa:)
W zeszłym roku imprezke mieli 21 listopada...i niestety nie pobawił sie za bardzo bo zacząłam rodzić:)
Do dziś mi to wypomina:)
 
No i wkleilam jeszcze jedno... musialam.
W zeszlym roku to wszyscy zapomnielismy o licznych w tym czasie urodzinach, imieninach, ale nam wybaczono ;)
Czasami mowie do Arturka Basiek )
 
Ostatnia edycja:
u mnie Julka jest zlosnica straszna chodzi od 10.5 miesiaca ale za to z mowieniem tak dziwnie...
"tata" "dada" "mama" "baba" pwoie... "da" magiczne tez! i jeszcze jakies tam mini slowka ale jak gada to tylko po swojemu w wiekszosci... nic nie zrozumiale....

dzisd bylysmy na usg b ioderek i w sumie to nie wiem co robic....
lekarz stwierdzil ze jest mała rotacja bioderek i ze julka ma wiotkosc stawow.
kazal obserwowac by kolanka nie schodzily sie do srodka no i staw skokowy pilnowac.
Powiedzial ze slicznie radzi sobie z chodzeniem nie mniej jednak mamy zwracac uwage na nia.

I teraz nie wiem czy martwic sie czy nie...
bo w koncu doszlam do wniosku ze jak byloby to powazne to by nas tak nie zostawil tylko z obbserwacjami no i Julka by nie chodzila dobrze.
a jej to jak sam przyznal swietnie idzie i kazal tylko obserrwowac.
musze etraz poczytac o tym w necie bo martwie sie strasznie!
 
dziewczyny z czego Wasze maleństwa piją mleczka? Antoska pije z balonika canpol z silikonowym smoczkiem
Canpol Kubek Treningowy Balonik - 270 ml – ceny, opis i opinie. Ceny już od 15 PLN

ale pękl mi dzis i zmieniłam jej nakretke taka tez z canpol ale niekapek ze musi ciągnąć i rano jak dalam jej mleczko to pokazala palcem na ten nowy dziubeka i odepchnela
:-D buteleczke i nie chcaiala mleczka

czy wasze dzieciaczki tez tak reagowaly na te dziubki niekapki??
Hania pije mleko z butelki, a wodę z niekapka z NUK taki z miekkim ustnikiem albo z tego kubka 360 stopni. A moze sprobuj jej dac z normalnego kubka?
A tego twardego nie uzywala Hania, bo chyba o taki ci chodzi?

Moja jeżeli coś pije poza cycem to ze zwykłego kubeczka.Czasami coś wypije z niekapka ,butelki nie wprowadzałam.Dziewczyny muszę się pochwalić dzisiaj właśnie wyszedł numer styczniowy dziecka i Gabi jest na okładce:)
Wow, musze koniecznie kupić ;-)
Mi tez milo tu wracac)
Rozwija sie fajnie choc troche martwi mnie, ze malo mowi, tylko bababa i pa pa wychodzacym... Nasladuje samochod i pistolet. Kiedy w koncu powie mama?!
U nas Hanulka tez wczesnie zaczela chodzić i mowi raczej niewiele a w stousnku do Tomka od Agi to poostępy małe, chociaz wczoraj udalo sie jej powiedziec ciocia i dziadzia i dzis tez powtorzyla, ale nie mowi tego zawsze tak samo zazwyczaj cos przekręca. A z mowieniem mama to raz mowi a raz nie :-(

daffi nie pomoge bo nie mam zielonego pojęcia w sprawie bioderek - u nas wszystko wyszlo ok. Sab simplex tez nie podawalam tylko espumisan i wode koperkowa, ale tak naprawde nic nie pomagalo.


STO LAT DLA DZISIEJSZYCH ROCZNIAKÓW - KLAUDIUSZ, OSKAREK I MARTYNKA
 
Ostatnia edycja:
Wszystkiego najlepszego z okazji 1szych urodzinek dla:

Rysia - Kasiekkrk
Gabrysi - misio123

hbdfriend.gif

bcake.jpg
 
reklama
Do góry