reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudzień 2009

dziewczyny z czego Wasze maleństwa piją mleczka? Antoska pije z balonika canpol z silikonowym smoczkiem
Canpol Kubek Treningowy Balonik - 270 ml – ceny, opis i opinie. Ceny już od 15 PLN

ale pękl mi dzis i zmieniłam jej nakretke taka tez z canpol ale niekapek ze musi ciągnąć i rano jak dalam jej mleczko to pokazala palcem na ten nowy dziubeka i odepchnela
:-D buteleczke i nie chcaiala mleczka

czy wasze dzieciaczki tez tak reagowaly na te dziubki niekapki??
 
reklama
Moja jeżeli coś pije poza cycem to ze zwykłego kubeczka.Czasami coś wypije z niekapka ,butelki nie wprowadzałam.Dziewczyny muszę się pochwalić dzisiaj właśnie wyszedł numer styczniowy dziecka i Gabi jest na okładce:)
dziewczyny z czego Wasze maleństwa piją mleczka? Antoska pije z balonika canpol z silikonowym smoczkiem
Canpol Kubek Treningowy Balonik - 270 ml – ceny, opis i opinie. Ceny już od 15 PLN

ale pękl mi dzis i zmieniłam jej nakretke taka tez z canpol ale niekapek ze musi ciągnąć i rano jak dalam jej mleczko to pokazala palcem na ten nowy dziubeka i odepchnela
:-D buteleczke i nie chcaiala mleczka

czy wasze dzieciaczki tez tak reagowaly na te dziubki niekapki??
 
Witam
Dawno nie bylo mnie tu - moje malenstwo jest wyjatkowo aktywne i nie mam czasu zagladac a co dopiero pisac...)))
Duzo szczescia zycze wszystkim maluszkom grudniowym i ich mamom)))
Arturek jest zywy i slodki, nie tylko chodzi, ale wlazi wszedzie, wspina sie co raz wyzej, wczoraj sciagalismy go z okna...
Szafki szystkie puste, telewizor zalepiony, rosnie nam maly niszczyciel. Nic nie moze lezec poukladane, wszystko zwala na podloge, tajfun nie dziecko ;)
Nie chce pic z zadnego kubeczka ani z butelki, tylko piers mamy. Ostatnio dawalismy pic lyzeczka, ale potem dostal czkawki (a to juz na caly dzien...) I ma wstret do jakiegokolwiek sztucznego mleczka. Wszystko zajada normalnie ale od mleka ma nawet odruchy wymiotne. Tak wiec sama obalilam wszelkie probki ze szpitala. Mi tam smakowaly))) A on w koncu musi sie nauczyc pic z czegokolwiek...
Pozdrawiam slonecznie!
 
Gogana miło cie znów czytac:) Ważne że Arturek dobrze się rozwija..a że rośnie ci urwis...hi hi..chyba wszystkie chłopaki tak maja:)
Daffi ja nie stosowałam Sab S.
 
Gogana miło cie znów czytac:) Ważne że Arturek dobrze się rozwija..a że rośnie ci urwis...hi hi..chyba wszystkie chłopaki tak maja:).
Mi tez milo tu wracac)
Rozwija sie fajnie choc troche martwi mnie, ze malo mowi, tylko bababa i pa pa wychodzacym... Nasladuje samochod i pistolet. Kiedy w koncu powie mama?!
 
Tomek za to nadaje jak katarynka..ale jeszcze nie chodzi:) A za chwile mu stuknie rok i miesiąc:)
Za to Hania chodziła na roczek....ale nie mówiła nawet połowy tego co on:)
Więc się nie przejmuj:)
 
No wlasnie. Tak to jest albo ruch albo slowa. Starszy syn tez gadal w tym wieku i nadal ciagle nawija a ruchowo lekko opozniony ;) a tu mamy typowego sportowca.
 
Gogana ty mnie nie strasz:) Hania choć późno zaczęła to teraz nawija jak szalona...ona na prawdę nie zamknie sie nawet na minutę:) I jeszcze teraz zaczęła sie jąkać:(
Jak mi drugi taki gaduła urosnie to sie załamie:)
 
reklama
Oj nie strasze, ale u mnie tak jest naprawde. Charakter widac juz od wczesnych miesiecy. Wiktor byl gadula i jest i bedzie. Do tego wymaga, zeby go wszyscy sluchali z zapartym tchem.
Tylko tak mysle, jesli teraz Artur jest taki zywy, wszystko niszczy, wszedzie wlazi i sie domaga strasznym krzykiem, i TO MU ZOSTANIE to ja juz wysiadam... wole gadule ;) Bezpieczniej...
 
Do góry