reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudzień 2009

Słodkie mamy nowe dziewczyny:):):)
Mamo stacha to gratulacje dla Frania:) U nas z nowości Tomek coraz częsciej sam stoi(puszcza sie przy meblach)...ale do chodzenia jeszcze sie mu nie spieszy:(

Ech Hania wczoraj była z babcią na Mikołaju..był teatrzyk o Czerwonym Kapturku..oczywiście wersja śmieszna dla maluchów...a wyobraźcie sobie że chyba z 5 razy budziła sie z wrzaskiem w nocy! Niby raz powiedziała że tatus jej wywalił poduszke z Kubusiem Puchatkiem hi hi:)
Ale zwykle spi spokojnie więc chyba miała za dużo wrażeń!
 
reklama
Aga, gratulacje dla Tomka, na Gwiazdkę pewnie podrepcze. Zresztą sama wiesz jak to jest, przełamał się, nabrał odwagi i teraz postępy będą lawinowo.
Ja z chłopakami byłam w poniedziałek na zapaleniu choinki, ale jakoś nie zrobiło to na nich wrażenia. Mają nawet zdjęcie z Mikołajem, myślałam, że Franek się popłacze jak siądzie na kolanach u obcego dziada, a on się chyba nawet uśmiechnął :-)
 
Tomek za to w tym roku Mikołaja nie widział:) Hi hi prezenty zostawił pod drzwiami:)

Ale nie mam zielonego pojęcia co mu kupić pod choinke:(
Zastanawiałam się nad tymi klockami magnetycznymi:)
 
Słodkie mamy nowe dziewczyny:):):)
Mamo stacha to gratulacje dla Frania:) U nas z nowości Tomek coraz częsciej sam stoi(puszcza sie przy meblach)...ale do chodzenia jeszcze sie mu nie spieszy:(

Ech Hania wczoraj była z babcią na Mikołaju..był teatrzyk o Czerwonym Kapturku..oczywiście wersja śmieszna dla maluchów...a wyobraźcie sobie że chyba z 5 razy budziła sie z wrzaskiem w nocy! Niby raz powiedziała że tatus jej wywalił poduszke z Kubusiem Puchatkiem hi hi:)
Ale zwykle spi spokojnie więc chyba miała za dużo wrażeń!

gratulacje dla Tomeczka :) jeszcze trocvhe i bedzie śmigał;
u nas w złobku tez wczoraj na Mikołaju był teatrzyk Czerwony kapturek :)
 
Daffi a co z waszym kredytem i własnym mieszkaniem?

mam w koncu neta i juz moge ci odp.
a wiec z kredytem duzo kombinoali... mowili ze dadza ale ze do konca tyg mamy czekac zblizal sie koniec tyg to dzwonili ze jeszcze cos chca... na koniec juz wymyslili ze musimy miec wspolkredytobiorce... tesc sie zgodzil zlozyl papiery a oni rozpatrzyli nasz wniosek bez tego... i odmwili proponujac zwykla hipooteke bez tego z doplata "rodzina na swoim"...
ale zwykly wyniosl by nas 800zl rata wiec nie dalibysmy rady go placic i zrecygnowalismy.... nasz przedstawiciel stwierdzil ze mozemy jeszcze raz zlozyc papiery z tym kreydtobiorca do innego banku... wczesniej cudowali ze chca z zusu potwierdzenie ze moj M odprowadza takie skladki jak to ma na zaswiadczeniu o dochodach a ze my mielismy zawyzone to musielimy takie banki sobie odpuscic.. chcili tez wyciagi z banku ale M dostaje wyplate do reki...narazie odpuscilismy sobie i wynajmujemy kawalerke... 1 pokoik ale spory z balkonem na 1szym pietrze.. umowe mamy na 2 lata ale max 5 lat mozna wynajmowac to mieszkanie bo to mieszkanie wtedy juz bedzie dziecka i nie wiadomo co dziecko bedzie chcialo zrobic. takze teraz mamy pewne a pewno nie sprzedadza i nie zostawia nas naldozie. na umowie mamy ze 3 miesieczny okres wypowiedzenia trzeba zachowac takze juz cos. place tu 330 zl plus czynsz ktorego jest obecnie 389zl ale tu jest ciepla woda z sieci.. fajnie bo nie musze grzac choc droga taka woda jest. Wlasciciel zaproponowal nam ze mozemy starac sie o dodatek mieszkaniowy... na tym mieszkaniu przy takich dochodach i takim czynszu zapewne z 200zł jak nie wiecej dostaniemy dofinansowania wiec bedzemy placic jakies 500zł opłat plus 50zł za prad.

Aga Gratulacje dla Tomeczka.
 
mam w koncu neta i juz moge ci odp.
a wiec z kredytem duzo kombinoali... mowili ze dadza ale ze do konca tyg mamy czekac zblizal sie koniec tyg to dzwonili ze jeszcze cos chca... na koniec juz wymyslili ze musimy miec wspolkredytobiorce... tesc sie zgodzil zlozyl papiery a oni rozpatrzyli nasz wniosek bez tego... i odmwili proponujac zwykla hipooteke bez tego z doplata "rodzina na swoim"...
ale zwykly wyniosl by nas 800zl rata wiec nie dalibysmy rady go placic i zrecygnowalismy.... nasz przedstawiciel stwierdzil ze mozemy jeszcze raz zlozyc papiery z tym kreydtobiorca do innego banku... wczesniej cudowali ze chca z zusu potwierdzenie ze moj M odprowadza takie skladki jak to ma na zaswiadczeniu o dochodach a ze my mielismy zawyzone to musielimy takie banki sobie odpuscic.. chcili tez wyciagi z banku ale M dostaje wyplate do reki...narazie odpuscilismy sobie i wynajmujemy kawalerke... 1 pokoik ale spory z balkonem na 1szym pietrze.. umowe mamy na 2 lata ale max 5 lat mozna wynajmowac to mieszkanie bo to mieszkanie wtedy juz bedzie dziecka i nie wiadomo co dziecko bedzie chcialo zrobic. takze teraz mamy pewne a pewno nie sprzedadza i nie zostawia nas naldozie. na umowie mamy ze 3 miesieczny okres wypowiedzenia trzeba zachowac takze juz cos. place tu 330 zl plus czynsz ktorego jest obecnie 389zl ale tu jest ciepla woda z sieci.. fajnie bo nie musze grzac choc droga taka woda jest. Wlasciciel zaproponowal nam ze mozemy starac sie o dodatek mieszkaniowy... na tym mieszkaniu przy takich dochodach i takim czynszu zapewne z 200zł jak nie wiecej dostaniemy dofinansowania wiec bedzemy placic jakies 500zł opłat plus 50zł za prad.

Aga Gratulacje dla Tomeczka.

Ehh z tymi bankami...zawsze jakies trudności robią a w reklamach taki łatwy jest kredyt...
 
:) dzieki dziewczyny, wasze dziaciaczki tez są przeurocze !!
mamo stacha - miałam cesarke, która postanowili mi zrobic po 3 godzinach lezenia pod ocytoksyna i nagle stwierdzili ze mam za wąski rozstaw bioder i mała mi nie zejdzie :) ale duza jest to fakt, ma po kim ja 172 cm a tatus 192 cm wzrostu :)

biba a o której mała sie urodziła?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wszystkiego Najlepszego dla Hani Lorelei z okazji 1-szych urodzinek:)

Wskoczył kotek na ławeczkę,
zdmuchnął na torcie jedną świeczkę,
i zamiauczał pięknie miał.
Teraz pobiegł bez miauczenia żeby złożyć Ci życzenia!!!



18c2bf76.gif
ththHAPPY252520BIRTHDAY252520CAGS2525.gif
 
Do góry