reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

hidi dzieki bo ja juz naprawde nie wiem jakim spamrowac. chcemy isc zaraz na spacerek a jest -4 stopnie.. ale zajde do apteki po dordze i sprobuje ten o ktorym piszesz poki koniec miesiaca i krucho w portfelu.

Geroland ja nie mam pomyslu nic na roczek. wiem tylko tyle ze prezenty dla julki chrzestnym u mialam podpowiedziec bo nie wiedzieli co kupic ale ja sama nie wie co mam malej kupic.....
 
reklama
HEJ KOCHANE!
Uhuhu ale zaniedbalam obecnocnosc na forum... Nie nadrobie was. Widze ze o kremie pisalyscie. Ja smaruje malego z hippa bo najlepiej sie mi sprawdza, szybko sie wchlania. Pozatym maaatko wecie ze nie bylam swiadoma ze te roczki to JUZ prawie ze?? Caly czas pamietam ze Adas ma 15 grudnia roczek ale nie bylam swiadoma ze to juz za 2 tyg. Ja bede wtedy w polsce, i nie wiem czy robic mu urodzinki tam z dziecmi (kuzynostwem i dziecmi moich przyjaciolek) czy zorganizowac cos po powrocie (wracamy 17grudnia). Z tym ze tu nie mamy malych dzieci, jedynie jest kuzynki Adasia majace 4 i 8 lat. Ale jest tata...

A dzis wychodze wieczorem z mezem na kolacje :-) zorganizowal cos w rodzaju "niespodzianki" o ktorej wiem. Tzn zadbal o to zeby bylo z kim dziecko zostawic i zaplanowal wyjscie a mi powiedzial po fakcie, cos w stylu "w niedziele idziemy na kolacje, o dziecko sie nie martw." :-) Czekam az wruci z pracy, obiadu robic nie musze, musze sie tylko przygotowac.
 
no nareszcie......

nie mogłam wejść na forum od kilku dni szukałam hasła-po przeinstalowaniu kompa,zapamiętane hasło poszło ...ale jest! Znalazłam w jakimś zapyziałym notesie :):):):)

Ja na zimę używam wazeliny po prostu.Pytałam w zeszłą zimę w aptece o krem na mrozy dla dzieci to pani wywaliła oczy na wierzch i mówi,że kremów nie ma takich (?!) a ona poleca wazelinę...no to stosuję....
 
:) dziekuje za przywitanie, dopiero odpisuje bo w weekend nie zaglądalam ze względu na zajęcia (studiuję zaocznie) a w tyg pracuje tyle o mnie
a Antosia cóz jest małym żarłoczkiem :) urodziła isę duża bo 4100 i 62 cm i to juz roczek zaraz aj sprawdza sie stare porzekadło ze dopiero podzieciach widac jak czas szybko leci :)
wracając do kremowych tematów to kupiłam w piątek krem na mróz i wiatr firmy bubchen (chyba niemiecka) fajna konststencja nie trzeba dlugo wcierac w buziaka icena spoko 12 zł za 75 ml
 
Witam nowe mamy:)
geroland ja też mam córę Alę:)
daffi my używamy kremu na niepogodę z nivea, u nas się sprawdza bardzo dobrze. Aler jak widać każde dziecko inaczej toleruje ten sam kosmetyk.
kari a my dzisiaj mieliśmy imprezę roczkową:) Ala jutro kończy roczek:)
 
wszystkiego najlepszego dla Ali:):):) a co małeńka dostala na roczek jak organizowałaś w ogóle go(tz czy w domu czy bylo duzo osob czy tylko dzieci) no bo rozne wersje slyszalam.. przepraszam ze tak wypytuje ale nie dlugo mnie to zeka i tak naprawde sama nei weim jak sie za to zabrac...


my tez na zime stosujemy nive i jest dobra chociaz bombini tez pw zeszlym roku przez chwile sie przewiną
czes to ta twoje faktycznie duza sie urodzila:szok:
 
Ostatnia edycja:
wszystkiego najlepszego dla Ali:):):) a co małeńka dostala na roczek jak organizowałaś w ogóle go(tz czy w domu czy bylo duzo osob czy tylko dzieci) no bo rozne wersje slyszalam.. przepraszam ze tak wypytuje ale nie dlugo mnie to zeka i tak naprawde sama nei weim jak sie za to zabrac...


my tez na zime stosujemy nive i jest dobra chociaz bombini tez w zeszlym roku przez chwile sie przewiną
 
geroland urodziny robiliśmy w domu, było 12 plus Ala i jej kuzyn 3latek. Uroczystość raczej zorganizowana pod dorosłych. Ala dostała pchacza i taki fajny sorter z piramidką, do tego jakieś pieniążki. Jeszcze planujemy kupić jej jakąś zabawkę, może szczeniaczka-uczniaczka. Co jeszcze chciałabyś wiedzieć? Dziękujemy za życzenia!
 
reklama
Alicjo kochana Wszystkiego Najlepszego z okazji 1 urodzinek:)
Niech ten Dzien i kazdy nastepny beda najpiekniejsze!:)


thbirthday_025.gif


Oraz wszystkiego Najlepszego dla Michałka Nessi z okazji 11 miesięcy... i juz odliczanie powolutku do 1 szych urodzinek:)
 
Do góry