reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

julka u nas wlasnie tez sniegi. A moj maz kierowca tutaj i klnie na angielskie letnie opony ;)
Ja dzis znow bezzakupowa bo mialam jechac wczoraj ale maz musial pracowac dluzej wiec znow gotowanie czegos z niczego- nalesniki. Znowu moj J narzekac bedzie bo on na slodko nie lubi :-D
 
reklama
kaszki z nestle zdrowy brzuszeK?? Te glutenowe? Ja je kupuje w rossmanie, zawsze sa tam wszystkie, i ze sliwka i 7 zbóż i jeszcze jakaś tam smakowa... I faktycznie nie cale 10zl. Nam takie pudelko starcza na jakis tydzien ale ja nie robie malemu gestej kaszki tyloko dosypuje do kazdej butelki (je mleko 2-3 razy dziennie) ok 3-4 łyżeczki.

no to ja dokladnie tak samo.. tylko ze dzis raz udalo mi sie jej podac mleko bez kaszki i je wypila niecetnie ale wypila... u mnie jest w tesco ta 7 zboz i jeszcze z lipą byla ale tej ze sliwkami nie byloa rossmana jeszcze nie ammy.. ma dopiero powstac...
dzis atak kupowy poraz kolejny... godz mi palkala cisnela i bolalo ja ze zmeczenia zasnela mi na brzuchu pospala godzinke i znow sie zaczelo az w koncu wycisnela... jesli do jutra nic sie nie zmieni ide znow do lekarza i nech mi cos poradza bo mi sie dziecko zameczy.

No i pochwale sie udalo nam sie wygrac konkurs zwiazany z pielegnacja maluszka i Julka niebawem dostanie zestaw kosmetykow do pielegnacji firmy Ziajka.:) alez sie ciesze:) pierwszy raz cos wygralam.

a tu moj Krasnalek ktory kocha konsumować snieg...

 
Ostatnia edycja:
gratulacje z wygrany konkurs z probowalas jej nozki do brzuszka dociskac delikatnie tz podnisisz do gory obie zginasz je delikatnie i dociskasz do brzuszka mojej pomagalo jak miala zaparcia
a my dzisiaj obie zakatarzone w domu siedzimy... no i mala nie stey nie daje mi ni z tym noskiem zrobic ani kropelek w kropic ani odciagnac tych paskudnych gili:-(
 
Ostatnia edycja:
tak robilam tak nozkami ale nie pomagalo jej to... wsciekala sie tez dosc mocno przy tym... ale pozniej wieczorem wycisnela juz taka luzna kupke mam nadzieje ze tak juz jej zostanie.

Wspolczuje katarku.. u nas juz dlugi czas cisza i bardzo ciesze sie z tego powodu.
mi julka odciagac tez nie chciala dac ale dawlaam jej sie frida pobawic i jakos udalo mi sie zawsze ja przekabacic ze musze i ze bolec nie bedzie i ze delikatnie to zrobie... bardziej pozwala frida sobie w nosku grzebac niz wkropic kropelki....
 
Daffi Julka pieknie stoi i pewnie chodzi już.Moja Gabrysia jak się jej załozy buty to juz kompletnie nie chce chodzić.Bez butów po mieszkaniu pare kroczków przejdzie.Idę dzisiaj na wazenie chciałam małą zaszczepic na pneumokoki ale była przeziębiona i nie jestem przekonana czy jest juz całkowicie zdrowa.Nie chce mi sie wychodzić w ten mróz.Starsza siedzi w przedszkolu i chciała zeby dzisiaj odebrał ja tata pomimo ,ze tata odebrac może późno.Jak chce to niech siedzi w przedszkolu.
 
na poczatku tez nie chciala chodzic w kozaczkach a juz zakladam jej dluzszy czas za to w kapciach jak przecinak idzie czasem depnie sobie na noge i przewroci sie jak dzis rano i nie zdazyla rak podlozyc i uderzyla buzka w podloge.. usta sobie rozwalila ale krwi nie bylo pekly jej w 2 miejscach delikatnie i nos tez przezyl:)
 
klaudiusz rozrabia na całego.....:-D:-D:-D
wlasnie pietdzi buzia.....:-D:-D:-D
jest kochany i taki malutki....:tak::tak::tak:
moj S wyjechal wiec sama oporzadzam dzieciary.....:-D:-D:-D
 
reklama
oooo to wesolo masz...
ale julki mi chyba nikt nie przebija..
diabel jak nic!
nie dobra wsyztsko jej nie pasi i ostatnio zabija sie o wsyztsko.. wpada na lawe upada na buzke! no szok!
a ja mam zaraz rozmowe z naszym obecnym wynajmujacym.. chyba nie mila :p ale dla niego :D:D:D
 
Do góry