reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Ostatnia edycja:
reklama
daffi, ten też mam, ale szczerze mówiac jak na razie używałam Mustela . Ten co pokazałas jeszcze nie używałam, zima dopiero idzie, a w zeszłym roku to były ogólne testy różnych firm i własnie jedynie mustela nie drażniła skóry Zosi. Nie pamiętam ile kosztował ten na zimę, ten na lato ok. 50-60 zeta
 
daffi, ten też mam, ale szczerze mówiac jak na razie używałam Mustela . Ten co pokazałas jeszcze nie używałam, zima dopiero idzie, a w zeszłym roku to były ogólne testy różnych firm i własnie jedynie mustela nie drażniła skóry Zosi. Nie pamiętam ile kosztował ten na zimę, ten na lato ok. 50-60 zeta

widzialam promocje na zime w aptekach internetowych.. kurcze ejstem ciekawa... chcialabym chornic jej buziaka bo ona przy temp 2 stopnie ma popekana buzke a co bedzie jak mrozy beda?
 
dzioekuje za przywitanie... ala jest moja jedyna coreczka urodziła sie 25 grudnia wychowuje ja sama...jej tatus nas zostawił ale to dluga historia narazie siedzimy razem w domku ale od stycznia planujemy to zmienic
 
reklama
co do kremu to dermatolog polecił mi cutibaze, jest półtłusty ładnie się rozprowadza i można stosować na mróz, jest na parafinie i nie ma właściwości uczulających...cena 8 zł w aptece,ten akurat jest do skóry alergicznej i wrażliwej...są też inne z serii ,,baza" jak nanobaza, dermobaza, clobasa...wszystkie skutecznie chronią....smaruję Zuźkę cutibazą i jest naprawdę dobry
 
Do góry