reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

hej dziewczynki! jejzu jakbym chciała do was zaglądać codziennie ale absorbujaca julia plus wlasny biznes sprawiaja ze ok 21 juz spię:/
Co do jednej drzemki - to julia od dluzszego czasu wstaje ok 8 rano potem ma 1 drzemke od 12 do14 a czasem 15 a potem usypia o 20.30.
noc przesypia calą no chyba ze kolejny zab wychodzi to budzi sie ale wystarczy poprzytulac i usypia. julia spi samodzielnie w łóżeczku w swoim pokoju wiec mamy maly sukces.
Czytam was dalej i całuje!!ps. Niestety nie mam juz dostepu do prywatnego forum:((( przywrócicie?:)
 
reklama
hej dziewczynki! jejzu jakbym chciała do was zaglądać codziennie ale absorbujaca julia plus wlasny biznes sprawiaja ze ok 21 juz spię:/
Co do jednej drzemki - to julia od dluzszego czasu wstaje ok 8 rano potem ma 1 drzemke od 12 do14 a czasem 15 a potem usypia o 20.30.
noc przesypia calą no chyba ze kolejny zab wychodzi to budzi sie ale wystarczy poprzytulac i usypia. julia spi samodzielnie w łóżeczku w swoim pokoju wiec mamy maly sukces.
Czytam was dalej i całuje!!ps. Niestety nie mam juz dostepu do prywatnego forum:((( przywrócicie?:)

Jejciu jak miło cie widziec ponownie:-)a chcesz wrocic do nas i z nami klikac?Jesli tak to mysle ze nie bedzie problemu;-)
 
oj wszedzie bylam:) rozkrecam interes plus staram sie maximum czasu poswiecac julci zeby tesciowa nie przerobila ja na swoja modłę:) z tad chroniczny obezwladniajacy okropny brak czasu na wszystko inne :/
 
Nie mam już siły.Próbuję wystawić troszkę rzeczy na allegro.Ale mała mi to skutecznie udaremnia.Ostatnio zrobiła się taka ,że nawet ubrać mi się nie da ,bo posadzona na podłodze jęczy i płacze.Mąż mówi ,żebym nie zwracała na nią uwagi,ale jest mi jej szkoda.Tak zawodzi ,że wydaje misię ,że straszna krzywda jej się dzieje.Chciałaby cały czas być razem ze mną.Nie wiem czy to moja jest tylko taka ,mam nadzieję ,że jej to przejdzie.
 
Misio, nie tylko twoja mała taka. Mój Franek też by ciągle był przy mnie, jak odchodzę to beczy, idzie za mną, albo złapie się stanie, trzyma nogawki i jak chcę iść to też idzie. Jak posadzę go to płacz, jak siedzę na fotelu i np. coś robię na komputerze to stoi przy mnie i beczy żeby mu poświęcać uwagę. Taki cycek-mamusi. Rzadko się zdarza, że się zapomni i zabawi sam. Z ojcem jest spokojny, bawi się, a jak mnie zobaczy to w płacz i leci za mną, bo mu się przypomniało, że matkę ma :-)
Ja mam nadzieję, że to taki wiek i minie :-)
 
to chyba rzeczywiscie taki wiek. Moj tez cyrki odstawia jak tylko straci mnie z oczu. i choc nie siedzi przez swoje problemy z rozwojem (jestesmy na etapie uczenia sie obrotu wokol wlasnej osi) to i tak skutecznie potrafi mnie do siebie zwabic swoim placzem i histeria.
 
Witam Was serdecznie po baaaardzo długiej przerwie! Podejrzewam, że jestem już zapomniana wśród tego grona bo i tak nie udzielałam się za dużo ale zawsze coś....ale od dwóch miesięcy to mnie tu wcale nie było! Przepraszam i mam nadzieję, że to się zmieni. Wakacje spędziłam z Julką u rodziców w UK więc nie miałam czasu i jakoś tak czas mi leci, Julka jest taka absorbująca ;) Za tydzień zaczynam studia mgr zaocznie więc trochę się rozkręci to dotychczasowe moje domowe życie:-) Mam nadzieję, że Wasze Maluszki dobrze się chowają i rosną silne i zdrowe! Obiecuję, że będę zaglądać częściej;-) Pozdrawiam wszystkie Mamy!
 
reklama
Jutka wszystkiego najlepszego dla Dziewczynek z okazji pierwszych urodzin!!!!!!!
Nasze pierwsze "grudniowe" maluszki dzisiaj skończyły o roczek;-)
 
Do góry