reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Daffi czemu skasowałaś tego posta?
Ja czekam na te w których niby to wyśmiewamy się z nocnika?
Ciekawe czy Lajtway też sądzi że się z niej smiejemy wyrażając po prostu swoje zdanie!
Bo ona też od dawna Liduśkę wysadza

a wiesz dlaczego? bo nie chcialam zadnej afery! ale poszukam w wolnej chwili.
pozatym jakbys przeczytala go dokladnie to bys widziala ze tam pisało nie wysmiewanie ale zdziwienie jak mozna tak male dziecko sadzac na nocnik :tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Czytałam dość dokładnie!
Zdziwienie a wysmiewanie to dwie różne sprawy!
Zdziwić się mogłyśmy i nikt się o to nie powinien obrażać!

Ale widzę że są osoby które nie rozumieją co to jest forum!
Najważniejsze to wymienianie się doświadczeniami i przyjmowanie rad bez obrazy!
Jak ktoś sie pyta co sądzę o nocniku, chodziku, doprawianiu zupek, podawaniu danonków to piszę swoje zdanie!
Nie znaczy to że potepiam osoby które robią inaczej niż ja a już tym bardziej że się z nich wyśmiewam!

A jak ktos pisze na forum że sadza na nocnik daje danonki itp to chyba liczy sie z tym że inne osoby to skomentują!
Po to przecież to pisze!
 
to tak na szybko...

Poczytalam troche o tym sadzaniu na nocnik...
Szczerze mowiac to nie wyobrazam sobie mojego dziecka na nocniku...
Nawet by mi takie cos przez mysl nie przeszlo...Dla tak malych dzieci sa Pampersy a nie nocnik...
Na to przyjdzie pozniej czas:-)


:szok::szok::szok:jestem w szoku:tak:co do nocnika rowniez:tak:


Dla mnie to przesada:tak:rozumiem sadzac takie dziecko co juz chodzi ale nie niemowlaka ktory jeszcze dobrze nawet nie umie siedziec:sorry2:no ale kazdy robi jak uwaza:tak:mi to nawet na mysl nie przyszlo:no:

Mi tez sie wydaje ze z ty nocniczkiem to ciut za wczsnie. Mysle ze wrecz fizycznie niemozliwe.
moj starszy syn mial 1,5 roku jak z rzucil pampersy a i tak zdarzaly sie mokre wpadki przez kilka kolejnych miesiecy.
 
Ostatnia edycja:
Czytałam dość dokładnie!
Zdziwienie a wysmiewanie to dwie różne sprawy!
Zdziwić się mogłyśmy i nikt się o to nie powinien obrażać!

Ale widzę że są osoby które nie rozumieją co to jest forum!
Najważniejsze to wymienianie się doświadczeniami i przyjmowanie rad bez obrazy!
Jak ktoś sie pyta co sądzę o nocniku, chodziku, doprawianiu zupek, podawaniu danonków to piszę swoje zdanie!
Nie znaczy to że potepiam osoby które robią inaczej niż ja a już tym bardziej że się z nich wyśmiewam!

A jak ktos pisze na forum że sadza na nocnik daje danonki itp to chyba liczy sie z tym że inne osoby to skomentują!
Po to przecież to pisze!

no ale ja nie mam nic przeciwko wyrazaniu wlasnego zdania. napisalam ze madziarena nie byla wysmiana tylko bylo w was zdziwenie ktore mozna udowodnic. ja was nie osadzialm o wysmianie.. zreszta albo ja pisze chaotycznie albo nikt nie chce przeczytac mnie ze zrozumieniem :tak:
 
Ok...niech będzie że ciebie źle zrozumiałam!

Ale wszystkie cytaty które dałas..chyba zgodzisz się ze mną...to są tylko wyrażone opinie..każda dziewczyna napisała swoje zdanie!

a słowa cyt " dziewczyny z forum zamknietego mnie wysmiewaly i wogóle uważaly to za odchył " madziareny nie były zbyt miłe i co najważniejsze nieprawdziwe!
 
Zacytowane posty w moim mniemaniu na pewno nie są przejawem wyśmiewania się. Porzućmy dyskusję bo jest bez sensu. Magda ja ciebie bardzo lubię, ale uważam, że jesteś negatywnie nastawiona do wielu dziewczyn i wyrażasz to w niezbyt miły sposób, np. "mam to w d..ie co o tym myślicie". Po co pisać takie rzeczy? Ja bym sobie darowała. Spójrz na posty bardziej przychylnym okiem, nikt tu nikomu nie chce krzywdy robić i stosunki powinny być przyjacielskie, a doszukiwanie się spisków czy trolli jak w przypadku Daffi to już w ogóle nie powinno mieć miejsca. Jak ktoś o coś podejrzewa daną osobę to powinien nie reagować bo każda akcja rodzi reakcję i kłótnia gotowa. Dziewczyny banany na twarz i optymistyczne nastawienie na ramię, wtedy wszystkim nam będzie tu dobrze i miło.
 
Ok...niech będzie że ciebie źle zrozumiałam!

Ale wszystkie cytaty które dałas..chyba zgodzisz się ze mną...to są tylko wyrażone opinie..każda dziewczyna napisała swoje zdanie!

a słowa cyt " dziewczyny z forum zamknietego mnie wysmiewaly i wogóle uważaly to za odchył " madziareny nie były zbyt miłe i co najważniejsze nieprawdziwe!

dlatego napisalam ze byly dla was zaskoczeniem nie wysmianiem. zreszta jak widac po cytatacvh nnie ma po co drazyc tematu dalej :-)
moze faktycznie bylo to szokiem przy 5 miesiecznym dziecku no ale wyrazilysmy swoja opinie i spokoj. podejrzewam ze madziarena tez chciala napisac cos innego tylko źle obrala to w slowa no ale zapomnijmy o tym:-):tak:
 
Zacytowane posty w moim mniemaniu na pewno nie są przejawem wyśmiewania się. Porzućmy dyskusję bo jest bez sensu. Magda ja ciebie bardzo lubię, ale uważam, że jesteś negatywnie nastawiona do wielu dziewczyn i wyrażasz to w niezbyt miły sposób, np. "mam to w d..ie co o tym myślicie". Po co pisać takie rzeczy? Ja bym sobie darowała. Spójrz na posty bardziej przychylnym okiem, nikt tu nikomu nie chce krzywdy robić i stosunki powinny być przyjacielskie, a doszukiwanie się spisków czy trolli jak w przypadku Daffi to już w ogóle nie powinno mieć miejsca. Jak ktoś o coś podejrzewa daną osobę to powinien nie reagować bo każda akcja rodzi reakcję i kłótnia gotowa. Dziewczyny banany na twarz i optymistyczne nastawienie na ramię, wtedy wszystkim nam będzie tu dobrze i miło.

chyba opatrznie cie zrozumialam wiec napisz mi o co ci chodzi ze slowami dotyczacymi moej osoby?!
bo chcyba cos ci sie pomieszalo. wiec nie powinno cie interesowac moje szukanie trolli bo nie doszukuje sie go w Tobie ani zadnej grudniowce. wiec nie rozumiem po co to piszesz.
 
reklama
Do góry