reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudzień 2009

reklama
Hej dawno mnie tu nie było i widze nowe mamusie:-DCo do kąpania to moja Julia nie chce się kąpać na siedząco:szok:siedzi sama już dawno ale w kapieli musi leżec:zawstydzona/y:sadzam ją na chwile zawsze ale ona patrzy na mnie zdziwiona i się kładzie spowrotem. Mam wrażenie że ona nie traktuje wody jako zabawy tylko jako kąpiel bo jak jej pokazywałam jak można rączkami chlapać w wodzie to zszokowanna była i nie zbyt zainteresowana. :no:Ja to faktycznie dobrze mam bo Julia prawie wszystko chętnie je, nie bardzo jej smakowały brokuły, szpinak i brzoskwinia ale nawet nie pluła tym tylk mniej chętnei jadła. A tak to ślicznie zupki wcina, owoce troche gorzej ale jej dokładam do kaszki i jest ok.
 
Frankowi wyszły dolne jedynki jak skończył 5 m-cy, teraz ma prawie 8,5 m-ca i dalej tylko te dwa ząbki. Czy to nie dziwne?
Kurcze, nie pamiętam jak Staśkowi wychodziły, wiem tylko, że zaczął po 7 m-cu.

Eeeee tam dziwne...moj Franek za 5 dni skonczy 8 miesiecy i ani pol zabka....to dopiero dziwne:p
Franko wrocil mi do normalnosci i zjadl pieknie cala zupke:) ale sie ciesze:):):) a z rana spal mi ponad 2h.....nie przestanie mnie zaskakiwac ten moj synek:)
 
pusto tu:(
ale witam nową mamę z lubelskiego:) elzii pisz częściej! jestesmy przyzwyczajone do takiego pisania z doskoku!
Jak poczytałam o tych napletkach to mi włosy dęba na głowie stanęły. Dobrze, że mam córcię:)
frankowa_mama jak dla mnie zachowanie lekarza niedopuszczalne. To nie była sytuacja ratowania życia, że nie było czasu poinformować, co zamierza robić. Już więcej bym do niego nie poszła.
Mamo Stacha Ali wyszłedł pierwszy ząb jak miała 5 miesięcy, następny miesiąc później. I aż do teraz nic. Od kilku dni męczy się z dwoma górnymi jedynkami, widać je już przez dziąsełka.
Przechodzę na zamknięty, bo jeszcze mi tam zostało trochę nadrabiania.
 
pusto tu:(
ale witam nową mamę z lubelskiego:) elzii pisz częściej! jestesmy przyzwyczajone do takiego pisania z doskoku!
Jak poczytałam o tych napletkach to mi włosy dęba na głowie stanęły. Dobrze, że mam córcię:)
frankowa_mama jak dla mnie zachowanie lekarza niedopuszczalne. To nie była sytuacja ratowania życia, że nie było czasu poinformować, co zamierza robić. Już więcej bym do niego nie poszła.
Mamo Stacha Ali wyszłedł pierwszy ząb jak miała 5 miesięcy, następny miesiąc później. I aż do teraz nic. Od kilku dni męczy się z dwoma górnymi jedynkami, widać je już przez dziąsełka.
Przechodzę na zamknięty, bo jeszcze mi tam zostało trochę nadrabiania.


Pusto pusto.......co do napletka, to tez tak wlasnie sadze...a ja dzisiaj daje Franeczka rodzicom na caly dzien....pirwszy raz w zyciu....troszke sie boje ze bede tesknic:p no i plany mialam wielkie na ta sobote a tu deszcz u nas.....wrrrr
 
reklama
A u nas była straszna burza w nocy!!!!
I mój mały terrorysta obudził się już o 6:(
Zdaje mi się że on sie tym cycem rano nie najada i dlatego sie budzi...musiałabym spróbować dać mu flache...ale tak mi się nie chce wstawać i jej robic :)
Miłego dnia...ja się chyba wybiorę na zakupy..
 
Do góry