reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Grudzień 2009

Aniaaaaa!!! moja Kochana!!! :-)
f010.gif


ja wam oddam i ze 30 kg...
 
reklama
Marzka a ty gotujesz sama? masz jakis ciekawy pomysl? bo ja bym chcial mu dac cos nowego a nie wie co...Wczoraj jadl rosolek z lanymi kluskami i marchewka.
 
Zaczynam swoją przygodę z gotowaniem jak na razie to mam za sobą rosołek z ryżem i marchewką na piersi, ziemniaczki z kurczakiem i buraczkiem, i potrawkę z kurczaka z kabaczkiem i marchewką
 
reklama
no ja wlasnie cos chyba mu z buraczkiem zrobie bo dano nie jadl i fasolka szpargowa:) chyba Aga pisala ze podaje malemu:) o ile sie nie myle:)
 
Do góry