reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
Witam u nas weekend spędzony na powietrzu u prababci w sobotę a wczoraj na wsi u dziadków. Mały więc dotleniony na maxa. Mam zapytanko do mam których dzieci już siedzą, jak zaczynały siadać? Ja mojego jak układam na brzuszku to dźwiga tyłek do góry podpierając się na kolanach ale na razie nic poza tym że się przy tym denerwuje. Nie wiem czego to początki?
 
Witam u nas weekend spędzony na powietrzu u prababci w sobotę a wczoraj na wsi u dziadków. Mały więc dotleniony na maxa. Mam zapytanko do mam których dzieci już siedzą, jak zaczynały siadać? Ja mojego jak układam na brzuszku to dźwiga tyłek do góry podpierając się na kolanach ale na razie nic poza tym że się przy tym denerwuje. Nie wiem czego to początki?

moj tak wlasnie zaczynal:) i pozniej nie wiadomo kiedy siadzie:)


Tak w ogole to hej kochane:)
 
reklama
Do góry