reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Jejku jak tu dzisiaj wesoło, no gęba mi się sama śmieje:)
Jam się dowiedziała co to troll przy aferze z ktosiową/georginą vel różne inne nicki. Wcześniej znałam z bajek hihi.
maarta ja jako dziecko byłam dwa razy w Orzyszu, mieszkałam w byłej jednostce karnej (może kojarzysz?). Bardzo piękne okolice.
 
reklama
o jak wam zazdrowscze!

ty nie zazdrosc tylko pomysl czy by sie nie wybrac !! z torunia nie masz znowu tak daleko !!

wiecie co, taki troll to jednak czasem przydatny jest.....patrzcie jak rozruchal to forum nagle!!! :)

taaa ... zawsze jak sie ten temat zaczyna to sie robi tloczno na forum ... tylko dzis wyjatkowo luzacko do tego podchodzimy co mnie ogolnie cieszy :) nie ma co sobie zawracac gitary takimi problemami :) jak mam powazniejszy z okiem agatki na przyklad!!
 
ty nie zazdrosc tylko pomysl czy by sie nie wybrac !! z torunia nie masz znowu tak daleko !!



taaa ... zawsze jak sie ten temat zaczyna to sie robi tloczno na forum ... tylko dzis wyjatkowo luzacko do tego podchodzimy co mnie ogolnie cieszy :) nie ma co sobie zawracac gitary takimi problemami :) jak mam powazniejszy z okiem agatki na przyklad!!

a co sie stalo malej w oczko?


kurcze nie bylo mnie 5 min i chyba ze 3 str do nadrobienia mialam :D
 
Nie zachecaj tak, bo uderze tam do Ciebie w drodze powrotnej znad morza:)
Zaqwsze miło bedzie sie spotkać.
Jejku jak tu dzisiaj wesoło, no gęba mi się sama śmieje:)
Jam się dowiedziała co to troll przy aferze z ktosiową/georginą vel różne inne nicki. Wcześniej znałam z bajek hihi.
maarta ja jako dziecko byłam dwa razy w Orzyszu, mieszkałam w byłej jednostce karnej (może kojarzysz?). Bardzo piękne okolice.
No i ja trole tylko z gumisiów znałam;-)
A jednostke w Orzyszu oczywiście kojarzę;-) puszcza piska:-)
Byłam w tamtym roku w ciąży jeszcze :) zatrzymaliśmy się chyba w Mikołajkach w instytucie meteorologicznym :)
No nie byłam, tzn w Mikołajkch tak, generalnie nie lubie Mikołajek bo tłoczno mocno a ja żeglarz tego nie lubię, za dużo ludzi i smrodu.
 
kurcze mea to się porobiło. Biedna Agatka, dużo zdrówka dla niej. Ja Ci nawet nie odpisałam o tym Osiecku, ale wtedy u nas było niezłe zamieszanie z chrzcinami:( Chętnie bym przybyła, ale wspomniane już chrzciny mocno nadszarpnęły nasz domowy budżet:(
 
Laski kolorowych snów!!! Spadam lulu bo jutro nie wstane do pracy!!!
O tak Mea, jutro juz błogosławiony piatek;-)
 
reklama
maarta tak gwoli wyjaśnienia jako dziecię trenowałam judo w klubie wojskowym,i tak nas wywieźli na obóz wakacyjny do Orzysza, jednego roku mieszkaliśmy w tej karnej jednostce (już wtedy zamkniętej) a następnego na terenie normalnej jednostki. Ale mieliśmy frajdę takie dzieciaki wśród żołnierzy. przepraszam za te głupoty, ale tak mnie wzięło na wspominki:)
daffi bo tu się powieść kryminalna tworzy;)
 
Do góry