reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

hmmm a Vegas chyba posluchala rady kopciuszka:) i jej nie ma ...przynajmniej na tym niku:D

Takie pasożyty żyją tylko po to by żyć cudzym, wymyślonym życiem ... nie interesują ich żadne ludzkie emocje, nie przejawiają głębszych relacji do drugiego człowieka .... są to zwykłe pustaki które żerują na ludzkich uczuciach i kajają się każdą negatywną emocją jaką wzbudzają.

Wstyd mi, że ich się (ją) porównuje do tak inteligentnego stworzenia jakim jest człowiek.
Jej daleko do człowieczeństwa .... a bliżej do pluskwiaków.


Tyle mam w tej sprawie do powiedzenia ...


(odnośnie Trolla)
 
reklama
Takie pasożyty żyją tylko po to by żyć cudzym, wymyślonym życiem ... nie interesują ich żadne ludzkie emocje, nie przejawiają głębszych relacji do drugiego człowieka .... są to zwykłe pustaki które żerują na ludzkich uczuciach i kajają się każdą negatywną emocją jaką wzbudzają.

Wstyd mi, że ich się (ją) porównuje do tak inteligentnego stworzenia jakim jest człowiek.
Jej daleko do człowieczeństwa .... a bliżej do pluskwiaków.


Tyle mam w tej sprawie do powiedzenia ...

no wlasnie ja nie bardzo w temacie tylko tyle co kopciuszek napisal ale musiala niezle zasluzyc:)
 
no wlasnie ja nie bardzo w temacie tylko tyle co kopciuszek napisal ale musiala niezle zasluzyc:)
Gdybys przejrzała nasze wcześneijsze posty to by Ci się włos na głowie zjeżył, i to nie jeden;-)
oooo super:) mam rodzinke w Węgorzewie:)
OOO to całkiem niedaleko:tak:
Się teraz przyznałaś, i się wszyscy wbijać będą :D

Pierwsza!

;)

A zaprawszam, juz nie raz pisałam;-)
Dodam, ze mieszkam niecałe 100 m od jeziorka;-)
 
reklama
Do góry