reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
no cichutko, aż uwierzyć nie mogę.
a tak swoją drogą, gdzie się podziała Reve? coś długo jej nie czytałam :-(
 
A co do glukozy to pytalam dzis i kosztuje u mnie 5 zł wiec groszowe straty;-)ja robie wszystie badania prywatnie i nie narzekam.
ja tez robie wszytkie prywatnie ale zaplacilam 25 zł heh zdzierstwo ;) , w innym miejscu 15 zl koszrowalo ale trzeba sie bylo zapisac ze 2 tygodnie wczesniej
no wlasnie sobie zrobilam.Kurde denerwuje sie czy sie nie zatrulam lodem
tez mialam wkrete ze sie zatrułam gofrem bo mi tak bylo niedobrze, ale na szczescie obylo sie bez zatrucia

n apomiarze poziomu cukru we krwii przed wzieciem glukozy i po jej zazyciu ... cos jakby sprawdzenie czy orghanizm sobie dobrze radzi z przyswajaniem cukrow ... tak ja to rozumiem ale czy napewno tak jest to poczekaj na marte :) ona sie na tym lepiej zna :D
nio dokładnie, chodzi o to zeby sprawdzic czy trzustka wydziela odpowiednia ilość insuliny która obniża stężenie glukozy we krwi, czy aby nie ma jakis zadatków zeby rozwinęła sie cukrzyca :)

Dzięki a słyszałam, że obrzydliwa jest ta glukoza do picia
mozna sobie wcisnąć cytryny do tej glukozy to jest do wypicia wtedy, ja tak zrobilam, gin mi tak mowil i na zajeciach z diagnostyki laborat. tez kobitka taka nam mowiła
 
mozna sobie wcisnąć cytryny do tej glukozy to jest do wypicia wtedy, ja tak zrobilam, gin mi tak mowil i na zajeciach z diagnostyki laborat. tez kobitka taka nam mowiła[/QUOTE]
Sprytne:-) Ja mam jutro wizytę, zobaczymy co z tego wyjdzie bo nie byłam nigdy u tego lekarza.
Jakiś podły humor mam cały dzień, wszystko mnie denerwuje a za chwilę znów mi smutno.
Propo wagi to nie wiem czy mi się zepsuła czy przytyłam 9 kilo:szok: Masakra jakaś. Brzuszek mam taki średni a nie widzę żebym się jakoś mocno poszerzyła, heh, zawsze ważyłam około 55 kg(mam 168), raz rekordowo 58 ale szybko się pozbyłam zbędnych kg bo czułam się bardzo gruba. A teraz 60 juz dawno za mną
 
akozka w kazdym labo mozna bez skierowania zrobic wszystkie badania tylko tzreba za nie zaplacic ... kopciuszka pisala ze to jakas smieszna kwota jest :) 5 zl czy jakos tak ... ja robie wszystkie badania bez skierowania :)

ja płaciłam bez skierowania 20 zł:tak: i tzreba było przynajmniej dzień wcześniej się umówić na takie badanie. Widocznie potzrebuja czas żeby sie przygotować.
 
Witam wieczorową porą:)
Dziewczyny na odpowiednim wątku przy pomocy pana męża wkleiłam zdjęcia, na których jest mi miło przedstawić Wam swój brzuszek i mieszkające w nim Maleństwo:)
 
ja płaciłam bez skierowania 20 zł:tak: i tzreba było przynajmniej dzień wcześniej się umówić na takie badanie. Widocznie potzrebuja czas żeby sie przygotować.
e a do czego oni sie maja przygotowywac mi to nawet samej kazali se ta Glc rozrobic w wodzie z automatu :confused:, a tak to oni tylko krew pobieraja, to raczej sie przygotowywac za bardzo nie musza, chyba ze nie chca miec za duzo pacjentek zeby czasu pilnować kiedy maja pobrac krew heh
 
A ja w poprzedniej ciąży to musiałam to w domu wypić lub wodę sobie przywieżć! A nie wiem czy to możliwe ale o ile mnie pamięć nie myli to w ten dzień tylko raz mi mierzyli ten poziom! Ale głowy sobie za to nie dam uciąć:-) Wizytę mam dopiero 17 sierpnia to może czegoś się dowiem:-)
Mea na ten ból to ja już 2 kawy wypiłam i nic!!! Pomogła dopiero coca cola której wypiłam chyba z pół litra! Doszłam do wniosku że jak pomaga to jest zdrowsz niż faszerowanie się tabletkami;-) Dobranoc wszystkim:-)
 
reklama
A ja w poprzedniej ciąży to musiałam to w domu wypić lub wodę sobie przywieżć! A nie wiem czy to możliwe ale o ile mnie pamięć nie myli to w ten dzień tylko raz mi mierzyli ten poziom! Ale głowy sobie za to nie dam uciąć:-) Wizytę mam dopiero 17 sierpnia to może czegoś się dowiem:-)
Mea na ten ból to ja już 2 kawy wypiłam i nic!!! Pomogła dopiero coca cola której wypiłam chyba z pół litra! Doszłam do wniosku że jak pomaga to jest zdrowsz niż faszerowanie się tabletkami;-) Dobranoc wszystkim:-)
hmmm raz po wypiciu mogli mierzyc jak pilas 50 g, ja pilam 75g to dwa razy po wypiciu mi mierzyli, ale i tak chyba jeszcze na czczo powini zmierzyc przed wypiciem, mnie bynajmniej mierzyli na czczo tez
 
Do góry