reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

bosz........... widze ze i u was tak goraco:):):) moje dziecie tez szaleje w baseniku i nic jej nie jest- no ale ona mi jeszcze na szczescie nie chorowala i oby tak zostalo.... tylko jakiegos nerwa dzis ma.. moze z goraca?? sama juz nie wiem,, teraz drzemie,.,,
 
reklama
wiecie trudno mi sobie wyobrazić że w polsce tak goraco tutaj jest dziś 20 stopni a wszyscy się zachwycają że taka piekna pogoda
Alanek do tej pory miał tylko raz na sobie krótkie spodenki i koszulkę wszystkie letnie ciuszki czekają na polskę
jak jest tak gorąco jak mówicie to ja pewnie sama się usadowie tłlkiem w tym baseniku żeby się ochłodzić;)))
 
Witam:)

My też mamy krzesełko do karmienia z ceratką - po każdym posiłku bezproblemowo idzie powycierać i nie ma śladu - no bajka!

Upały, że hoho. Fajnie, mogę się opalać:))

Córcia od wczoraj zakosztowała biszkoptu z potartym jabłkiem - ojj zasmakowało:) A w sobotę jadła banana rozgniecionego widelcem - ileż można na słoiczkach być;) Zwłaszcza jak od owoców się roi:)
 
hej laseczki:)
troche mnie nie bylo bo maz kompa zajmuje:( zaraz tez mi zabierze i nie pogadam nawet z Wami:(
Powiem wam ze bylismy dzis pierwszy raz z malym na basenie i swietna sprawa:) maly byl bardzo zadowolony:))) ZDJECIA NA nk!
A WSZYSTKICH NASZYM JUBILATOM sto lat!!!!
 
Pochwalę się. Martynia umie stać na sztywnych nóżkach o czym już wiecie, ale nawet podpierając się np łóżka. Z ciekawości sprawdziłam i to odkryłam. Mimo wszystko boję się tak próbować z nią bo chyba za mała na to??
 
reklama
Pochwalę się. Martynia umie stać na sztywnych nóżkach o czym już wiecie, ale nawet podpierając się np łóżka. Z ciekawości sprawdziłam i to odkryłam. Mimo wszystko boję się tak próbować z nią bo chyba za mała na to??

moj tez tak stoi:) jak siedzi kolomnie to jak sie mnie zlapie to sam potrafi stanac,chwile pozwalam mu postac:)
 
Do góry