reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
Próbowałam Was nadganiać, ale mam zaległości z jakichś 2 tygodni już i coraz mniej czasu. Teściowa świruje z chrzcinami i nie potrafię jej zatrzymać, ciągle coś nam nowego wyskakuje i ogólnie powoli wszystko się sypie. Mam nadzieję, że wszystkie dzieciaczki już wyzdrowiały - nie wiem nawet czy Antoś nadal w szpitalu czy już wyszedł (na co liczę, bo ile można trzymać dzieciaka!) i że mamuśki też się dobrze mają. Rodzinka obiecywała mi jeden wolny dzień, żebym mogła porobić co chcę (chciałam posiedzieć na forum i nadgonić), ale jakoś na obietnicach się skończyło. Jak zwykle... Tak więc mam tylko nadzieję, że u Was w porządku i że któregoś wieczoru uda mi się usiąść i przeczytać co się dzieje.

I tak na koniec - dziewczyny, czy zna któraś kogoś kto odczynia czary? Bo nas chyba ktoś zauroczył czy coś. Następny pojazd diabli wzięli! Najpierw samochód, potem jeden wózek, teraz drugi... Już nie mam siły :-( Zastanawiam się co też takiego zrobiliśmy, że los karze nas brakiem mobilności! Misi zostało nosidełko, które jest za duże i chusta, której nie lubi (i która została w Szwecji, bo po co będziemy brać jak mamy dwa wózki!) :-( Zaraz jedziemy kupić trzeci wóz, bo przecież nie możemy być unieruchomieni :-( Co Misia komus zrobiła, że ją tak karzą?!

I wracam do dziecka, czas wywalić kupę, bo zapach niesie się już po piętrze ;-) a niedobra matka zamiast ratować dziecko to klepie do Was...
Miłego dnia! I nie dajcie się upałowi!
 
niby Vanisz dobra firma ale zobaczymy:) mi tez za bardzo nie chce sie w to wierzyc ze wyczysci,ale zobaczymy:) jak to zrobie to napisze czy cos dalo:D

Ja mam vanish na ubrania i tez roznie bywa z tym dzialaniem, ale moze jesli dywan nie jest bardzo brudny to da rade i wyczysci hehehe:)

Próbowałam Was nadganiać, ale mam zaległości z jakichś 2 tygodni już i coraz mniej czasu. Teściowa świruje z chrzcinami i nie potrafię jej zatrzymać, ciągle coś nam nowego wyskakuje i ogólnie powoli wszystko się sypie. Mam nadzieję, że wszystkie dzieciaczki już wyzdrowiały - nie wiem nawet czy Antoś nadal w szpitalu czy już wyszedł (na co liczę, bo ile można trzymać dzieciaka!) i że mamuśki też się dobrze mają. Rodzinka obiecywała mi jeden wolny dzień, żebym mogła porobić co chcę (chciałam posiedzieć na forum i nadgonić), ale jakoś na obietnicach się skończyło. Jak zwykle... Tak więc mam tylko nadzieję, że u Was w porządku i że któregoś wieczoru uda mi się usiąść i przeczytać co się dzieje.

I tak na koniec - dziewczyny, czy zna któraś kogoś kto odczynia czary? Bo nas chyba ktoś zauroczył czy coś. Następny pojazd diabli wzięli! Najpierw samochód, potem jeden wózek, teraz drugi... Już nie mam siły :-( Zastanawiam się co też takiego zrobiliśmy, że los karze nas brakiem mobilności! Misi zostało nosidełko, które jest za duże i chusta, której nie lubi (i która została w Szwecji, bo po co będziemy brać jak mamy dwa wózki!) :-( Zaraz jedziemy kupić trzeci wóz, bo przecież nie możemy być unieruchomieni :-( Co Misia komus zrobiła, że ją tak karzą?!

I wracam do dziecka, czas wywalić kupę, bo zapach niesie się już po piętrze ;-) a niedobra matka zamiast ratować dziecko to klepie do Was...
Miłego dnia! I nie dajcie się upałowi!

Mamie tez sie cos od zycia nalezy:)
No biedni jestescie z tymi pojazdami...ahhh jakies fatum, ale nie martw sie do 3 razy sztuka wiec juz powinno byc dobrze.
 
Dzień doberek
a u mnie pakowanie pakowanie pakowanie no i zaczynam miec stracha jakby tego było mało to mój mężulek wczoraj nawieczór zapodał film o katastrofie lotniczej ..chyba liczy na to że w ostatniej chwili zrezygnuję

dziewuszki a mam pytanko: wiem że w Polsce upały i moja szwagierka się rozmarzyła że napompuje alankowi basen ogrodowy a mi się wydaję że on jeszcze za mały na plechtanie się na dworze ale w sumie sama nie wiem co myślicie? czy wasze bobasy kąpaly się już na dworze?
nie chciałabym żeby mi się rozchorował na wakacjach
 
Dzień doberek
a u mnie pakowanie pakowanie pakowanie no i zaczynam miec stracha jakby tego było mało to mój mężulek wczoraj nawieczór zapodał film o katastrofie lotniczej ..chyba liczy na to że w ostatniej chwili zrezygnuję

dziewuszki a mam pytanko: wiem że w Polsce upały i moja szwagierka się rozmarzyła że napompuje alankowi basen ogrodowy a mi się wydaję że on jeszcze za mały na plechtanie się na dworze ale w sumie sama nie wiem co myślicie? czy wasze bobasy kąpaly się już na dworze?
nie chciałabym żeby mi się rozchorował na wakacjach
moj sie chlapie:) wlasnie teraz tez idziemy:)
 
Witam sie :) Bozeeee jak goraco!!!!!!!!!!!! Ja umieram doslownie !



Dzień doberek
a u mnie pakowanie pakowanie pakowanie no i zaczynam miec stracha jakby tego było mało to mój mężulek wczoraj nawieczór zapodał film o katastrofie lotniczej ..chyba liczy na to że w ostatniej chwili zrezygnuję

dziewuszki a mam pytanko: wiem że w Polsce upały i moja szwagierka się rozmarzyła że napompuje alankowi basen ogrodowy a mi się wydaję że on jeszcze za mały na plechtanie się na dworze ale w sumie sama nie wiem co myślicie? czy wasze bobasy kąpaly się już na dworze?
nie chciałabym żeby mi się rozchorował na wakacjach

Jezeli chodzi o loty ! Ja tez sram po gaciach!!!!! My lecimy 10 lipca i ja juz mam shizy ! Normalnie jak psychiczna!
Jezeli chodzi o kapanie - my sie chlapiemy - jest tak goraco ze malemu to przynosi ulge!
 
ceratkowe siedziska maja jeden meeeega plus - sa ceratkowe :) ostatnio coreczka mojej przyjaciolki ma faze na malowanie farbkami - mam cos wiecej tlumaczyc ?? a mozna kupic bawelniany pokrowiec na krzeselko :) widzialam takie u nas w markusi /taki duzy sklep dzieciecy w ktorym sa dosc nietypowe rzeczy :)/ to samo tyczy sie rozsmarowanej marchewki, owocow ktorymi ciapra sie nasz maluch itd ... ja jestem za ceratkowym i pieluszka pod pleckami :)
zgadzam sie ceratkowe krzeselko i pielucha pod plecki wrazie wu !
Jest super a napewno zawsze czyste ! a przeciez musi byc czysto tam gdzie maluszek lapie lapciami wszedzie i je !
hej dziewczyny:)
oglaszam ze Alan ma juz zabka:) wczoraj jeszcze nie byl przebity a dzis juz jest:D:D
gratulejszyn kochana !
 
reklama
wszystkim dzieciaczka ktore koncza nastepny miesiac ;P badz ktore skanczyly w najblizszym czasie a nie skladalismy zyczen - 100 lat szkraby kochane !

normalnie ide polezec bo mnie to goraca dobija !ja naprawde niewiem jak ja wytrzymam w Rzymie 2 tygodnie - ufffff ! NIe dla mnie takie "tropiki" :dry:
 
Do góry