reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudzień 2009

U nas wszystko ok;-)maly zdrowy,Julcia tez.Teraz czekaja nas przygotowania do chrzcin,jakos nie mam koncepcji w co sie ubrac...No i czeka nas w najblizszym czasie malowanie wiec tez bedzie zajecie:tak:
 
reklama
U nas wszystko ok;-)maly zdrowy,Julcia tez.Teraz czekaja nas przygotowania do chrzcin,jakos nie mam koncepcji w co sie ubrac...No i czeka nas w najblizszym czasie malowanie wiec tez bedzie zajecie:tak:

oj ja sie ciesze ze mam chrzciny za saba:D ochrzcilam malego w lany poniedzialek:) ale myslala ze rece mi odpadna przez ta godzine. Malowanie sobie zrobilam jeszcze jak bylam w ciazy wiec tez na jakis czas mam spokoj,dopoki maly nie zacznie palcowac scian:D
 
Witam dziś zapowiada się kolejny ciepły dzień więc zapewne będziemy dużo na dworze. U nas zęby górne nadal nie wylazły więc trochę przymarudzamy i jęczymy.
 
U nas wszystko ok;-)maly zdrowy,Julcia tez.Teraz czekaja nas przygotowania do chrzcin,jakos nie mam koncepcji w co sie ubrac...No i czeka nas w najblizszym czasie malowanie wiec tez bedzie zajecie:tak:

No to życzymy mało stresu na chrzcinach :tak: Byłam w niedzielę na jednych chrzcie znajomej i ta tak panikowała że :-D Nie mogła po Mszy uwierzyć, że to już po :tak: Tak więc - luuuz :-)
Cały dom malujecie? Ja, podobnie jak Fikusek, w ciąży miałam generalny remont przy wprowadzaniu ;-)

Marzka u mnie też. Na słońcu je 38, 7 st C :szok: !!!! Zapowiadają się spacery, spacery, spacery...

Z dumą stwierdzam, że Aluś przemieszcza się :-D ma swoje sposoby :-D nie raczkuje, ale turla się po całej podłodze wariat jeden. Ściąga wszystko z szafki pod telewizorem i z szuflady pod łóżeczkiem swoim (właśnie 'porządkuje' mi pampersy :dry:), ogląda swój wózek od dołu, kable, i wszystko co leży na podłodze znajdzie i zajmie się nim. Mnóstwo śmiechu z nim :-D
 
Ostatnia edycja:
u mnie tez upaly:) uspie ok 11 malego na podworku i przyjde parac dywan:) kupilam Vanish ten proszek do posypania dywany:d ciekawe czy to nie zadna sciema:)
 
reklama
Do góry