reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
heh wiadomo mamy to wiedza wszystko najlepiej:tak:nie dlugo my bedziemy takie dla naszych maluchow!
Widze ze alanek ma juz zabka:-)Gratulations!!!!!!!!!!!!!!!!

dziekujemy dziekujemy:) lada dzien bedzie drugi stukacz łyżeczkowy:D a u was na basienie jest woda jkos podrzewawna baqrdziej tak pod dzieci czy tak normalnie. Bo u mnie tez jest basen ale woda dosc zimna
 
dziekujemy dziekujemy:) lada dzien bedzie drugi stukacz łyżeczkowy:D a u was na basienie jest woda jkos podrzewawna baqrdziej tak pod dzieci czy tak normalnie. Bo u mnie tez jest basen ale woda dosc zimna
Jest woda ozonowana i cieplejsza,dokladnie nie wiem ile stopni ale to basen dla takich maluszkow wlasnie. Kurcze jaka Antos mial dzis radoche masakra!!!:-)ani razu nie zaplakal ani nie mial smutnej minki a balam sie ze bedzie male foszki puszczal. nawet moj maz co to na basen nie lubi chodzic stwierdzil ze teraz co 2tyg bedziemy na plywalni z malym:-)jestem mega zadowolona!
 
Jest woda ozonowana i cieplejsza,dokladnie nie wiem ile stopni ale to basen dla takich maluszkow wlasnie. Kurcze jaka Antos mial dzis radoche masakra!!!:-)ani razu nie zaplakal ani nie mial smutnej minki a balam sie ze bedzie male foszki puszczal. nawet moj maz co to na basen nie lubi chodzic stwierdzil ze teraz co 2tyg bedziemy na plywalni z malym:-)jestem mega zadowolona!
to super:) Alan mi sie chlapie w baseniku na ogrodeczku tylko:)
 
heh:-D
Musze sie pochwalic ze od wczoraj znow sie odchudzam:-)ciekawe jak dlugo teraz wytrzymam,jak na razie jem same owoce i warzywa. Trzymaj kciuki bym wytrzymala chociaz 1mies!

ja sie odchudzalam wlasnie i nawt troszke ruszylo tak patrzac po ubraniach,ale cholercia teraz @ dostane a przed nia mam taki apetyt ze szok. Wcinam wszystko:D takze bede musiala ostrzejsza diete zastosowac:D
 
ja sie odchudzalam wlasnie i nawt troszke ruszylo tak patrzac po ubraniach,ale cholercia teraz @ dostane a przed nia mam taki apetyt ze szok. Wcinam wszystko:D takze bede musiala ostrzejsza diete zastosowac:D
wiesz co ja tez tak mam ze klade do papy co popadnie! a jak jestem zdenerwowana to juz w ogole jem i nie mysle o tym ze wcinam a potem wyrzuty sumienia na maksa
 
reklama
Do góry